Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

/.../
Mnie tam wszystko ok uznaje na Viście 32bit, tylko kłócił się, że mam za słabego PC, co nie jest prawdą, bo mam bardzo dobrego. Ale gra ruszyła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 12:45, Skywalker560 napisał:

W głównym katalogu z grą jest plik "swkotor2.ini".



Jak już wcześniej napisałem nie ma go w głównym katalogu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. kolejny problem. Zanstalowałem grę na laptopie na Vistę 32. Po zaisntalowaniu gra odpalała się bez problemu. Potem zainstalowałem spolszcenie z podanej na forum strony. Po zaisntalowaniu spolszczenia gra twierdzi że posiadam nieorginalną płytę. Tak w wersji angielskiej jak i polskiej. Co z tym fantem teraz począć?
PS. A syn tyłek truje i truje... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 04:34, Zuberuss napisał:

Po zaisntalowaniu spolszczenia gra twierdzi że posiadam nieorginalną płytę. Tak w wersji
angielskiej jak i polskiej. Co z tym fantem teraz począć?

Program spolszczający zawiera kilka niespodzianek polegających na tym, że nie pozwalał odpalać się na piratach KotOR2. Najwyraźniej niespodzianki te przestały poprawnie pracować na Viście (na XP działają). Spróbuj ustawić tryb zgodności wszystkich plików exe jakie możesz znaleźć w katalogu KotOR2 oraz wszystkich plików EXE w katalogu c:\Program files\KotOR2-PL. Jeżeli to nie pomoże to jedynym sposobem jest chyba mail do autora tego programu uruchamiającego z prośbą o pomoc.
Problem mógłby skończyć się z chwilą wydania wersji offline spolszczenia, ale czy to nastąpi i kiedy, to Andrzejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:44, Olamagato napisał:

Problem mógłby skończyć się z chwilą wydania wersji offline spolszczenia, ale czy to
nastąpi i kiedy, to Andrzejki.

Nie w tym życiu... Czytałem gdzieś na tamtym forum, że raczej nie zrobią, a jak już, to najpierw muszą wszystkie błędy wyłapać i zrobić kobiecą wersję spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 04:34, Zuberuss napisał:

Ok. kolejny problem. Zanstalowałem grę na laptopie na Vistę 32. Po zaisntalowaniu gra
odpalała się bez problemu. Potem zainstalowałem spolszcenie z podanej na forum strony.
Po zaisntalowaniu spolszczenia gra twierdzi że posiadam nieorginalną płytę. Tak w wersji
angielskiej jak i polskiej. Co z tym fantem teraz począć?
PS. A syn tyłek truje i truje... haha


Jeszcze niedawno grałem na Viście w KoTOR''a I i II, chodzą bez problemu. Wszystkie pliki exe ustaw w trybie zgodności z XP. Czyli program uruchamiajacy polską wersję i główne pliki gry startujące grę.
Jedynym problemem może być kursor którego nie będzie widać ale to już w ustawieniach gry można naprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 00:40, Skywalker560 napisał:

Trochę mi to przypomina Dreshdae i Korriban, ale takiej lokacji jak ta na screenach nie
było w KOTOR-ze. Może to ze starej wersji? :P

Być może z alfy, ale nawet jeżeli poszła do śmietnika to jakiś ślad powinien po niej pozostać. Bardzo dziwne ma podłoże. Jak zaschnięte błoto na platformie z dziurami. To równie dobrze mogłoby być Taris - ale możliwe, że miała to być zupełnie inna planeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:38, Olamagato napisał:

> Trochę mi to przypomina Dreshdae i Korriban, ale takiej lokacji jak ta na screenach
nie
> było w KOTOR-ze. Może to ze starej wersji? :P
Być może z alfy, ale nawet jeżeli poszła do śmietnika to jakiś ślad powinien po niej
pozostać. Bardzo dziwne ma podłoże. Jak zaschnięte błoto na platformie z dziurami. To
równie dobrze mogłoby być Taris - ale możliwe, że miała to być zupełnie inna planeta.


Może to też być Sleheryon. W dialogu z pradawnym komputerem na Dantooine jest wzmianka o typie planety "wulkaniczna". Gracz miał mieć możliwość zdobycia jeszcze jednej Gwiezdnej Mapy, ale wyleciało to z finalnej wersji. Tą wulkaniczną planetą miałł być właśnie Sleheryon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem, chcę wejść na teren Czerki ale przy wejściu stoją najemnicy. Tych normalnych normalnie z moją drużyną zabijam, ale tych dwóch co sobie tarcz aktywują to za chiny nie mogę pokonać. :/
To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może są po prostu za twardzi dla Twojej drużyny? Sam też użyj tarcz i stymulantów oraz spróbuj zastosować inną broń (ewentualnie granaty) o większej skuteczności przeciwko tarczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:59, Karharot napisał:

Może są po prostu za twardzi dla Twojej drużyny? Sam też użyj tarcz i stymulantów oraz
spróbuj zastosować inną broń (ewentualnie granaty) o większej skuteczności przeciwko
tarczom.


No oczywiście przed walką się zawsze przygotowuję, mam tarcze i te dwie zdolności Krei włączone. Bronie ustawione na najlepsze itp.

Zranię go max. do połowy życia i wszyscy umierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, jak rozwalić te trzy droidy HK? Maksymalnie zniszczę jednego, później mnie zabijają. Macie jakieś sposoby czy coś?

Przepraszam za posty pod postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 07:13, JanoP napisał:

Jeszcze jedno, jak rozwalić te trzy droidy HK? Maksymalnie zniszczę jednego, później
mnie zabijają. Macie jakieś sposoby czy coś?

Przepraszam za posty pod postami.


KTÓRE trzy? Bo takie trio atakuje kilka razy. Nie są one właściwie żadnym problemem, jak grasz negocjatorem, to atakuj ich błyskawicami, a jak obrońcą, to po prostu wal, aż padną. Tylko pamiętaj, żeby cała drużyna atakowała jednego droida jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już ich pokonałem, wystarczyło włączyć tą moc obronę przeciw energii czy coś takiego.
Mam jeszcze jeden problemik, dlaczego gdy chcę atakować podwójnym wibroostrzem to cały czas jest napisane "pudło", w ogóle nie mogę trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować