Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 11:47, KrzychW napisał:

> TAK masz racje no ale tak to juz jest SW zawsze byly drogie....pocieszeniem jest to ZE
BATTLEFRONT
> jest drozsze od KOTORA 2 :))) a ty masz 2???
Mam już od dawna , ale dopiero teraz zacznę grać , ponieważ najpierw czekałem na spolszczenie
, a potem Kotor musiał zaczekać na skończenie Obliviona.A wracając do cen , zastanawiam się
, czy jest to spowodowane tylko i wyłącznie polityką LucasArts , czy też może polski wydawca
też ma takie podejście do tematu.

hmmm raczej polski wydawca taki chciwy bo np. w Niemczech KOTOR 2 uzywka jest za jakies 15 euro a nowka za jakies 30:|||| ale chamscy ci ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SORRY za spam i nie chce naruszac regulaminu ale jak ktos moze to sprzedac KOTORA 2 to bardzo prosze....NO i po jakiejs nizszej cenie nic w necie:))) e-mail- michaka@poczta.wprost.pl ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 11:47, KrzychW napisał:

> TAK masz racje no ale tak to juz jest SW zawsze byly drogie....pocieszeniem jest to ZE
BATTLEFRONT
> jest drozsze od KOTORA 2 :))) a ty masz 2???
Mam już od dawna , ale dopiero teraz zacznę grać , ponieważ najpierw czekałem na spolszczenie
, a potem Kotor musiał zaczekać na skończenie Obliviona.A wracając do cen , zastanawiam się
, czy jest to spowodowane tylko i wyłącznie polityką LucasArts , czy też może polski wydawca
też ma takie podejście do tematu.

Spolszczenie? KOTOR 2 jest w angielskiej wersji...masz na myśli jakiś patch czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 18:13, a.g.a napisał:

Spolszczenie? KOTOR 2 jest w angielskiej wersji...masz na myśli jakiś patch czy coś?

Jest fanowskie spolszczenie zrobione do Kotora 2 , ale jeszcze nie wiem jak to działa , bo jak na razie nie zabrałem się do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś gdzie można jeszcze kupić K.O.T.O.R. II- bo szukałęm w saturnie i media i nie znalazłem i czy wiadomo ile obecnie stoi cena tej gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 20:35, Robot napisał:

czy wie ktoś gdzie można jeszcze kupić K.O.T.O.R. II- bo szukałęm w saturnie i media i nie
znalazłem i czy wiadomo ile obecnie stoi cena tej gierki


niestety w tej chwili gre można dorwać chyba tylko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 20:21, KrzychW napisał:

> Spolszczenie? KOTOR 2 jest w angielskiej wersji...masz na myśli jakiś patch czy coś?
Jest fanowskie spolszczenie zrobione do Kotora 2 , ale jeszcze nie wiem jak to działa , bo
jak na razie nie zabrałem się do tej gry.

Czy mógłbyś podać jakieś info gdzie można to spolszczenie znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:16, a.g.a napisał:

Czy mógłbyś podać jakieś info gdzie można to spolszczenie znaleźć?

www.kotor2.pl
Poza spolszczeniem , jest to niewielki serwis poświęcony grom i czasami można tam znaleźć jakieś ciekawe info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:27, KrzychW napisał:

> Czy mógłbyś podać jakieś info gdzie można to spolszczenie znaleźć?
www.kotor2.pl
Poza spolszczeniem , jest to niewielki serwis poświęcony grom i czasami można tam znaleźć jakieś
ciekawe info.

Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:16, a.g.a napisał:

Czy mógłbyś podać jakieś info gdzie można to spolszczenie znaleźć?

Aha.Dodam jeszcze , że dla osób , które nie wspierały tego projektu , pobranie patcha polonizującego jest płatne.Dokładnej kwoty nie znam , ale jest to kilka zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ściągnąłć pełną instalację (nie dało się) więc ściągnąłem narazie podstawową instalację (i narazie wszystko ok działa {mi tam wystarczy podstawówka}) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 18:29, ciaputek napisał:

Próbowałem ściągnąłć pełną instalację (nie dało się) więc ściągnąłem narazie podstawową instalację
(i narazie wszystko ok działa {mi tam wystarczy podstawówka}) ;)

Ja ze ściąganiem pliku nie miałem problemu , ale z jego działaniem były problemy , gdy grę zainstalowałem gdzieś indziej aniżeli domyślny plik docelowy , czyli C/Program files itd.Jak z dysku D przeniosłem grę na domyślne miejsce , to już dalej było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:08, ciaputek napisał:

Ja za to mam na dysku D gre i n C spolszczenie i wszystko cacy jest ;)

Widocznie wszystko zależy od indywidualnego podejścia patcha polonizującego do każdego komputera.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:58, PioMrex napisał:

> A moze ktos sprzedać KOTORA 2??
Sprzedać to mógłby już LEM... po 44.99PLN

MArzenia sie w tym przypadku .............nie spełniają:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować