Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2006 o 20:06, Carl92 napisał:

Mam karte Geforce Gigabyte 7600 GS 256mb 128bit. Ostatnio mam gre Star Wars Kotor(pierwsza
cześć)
I patrze w opjci wykryj sprzęt pokazuje, ze moja karta nie spełnia wymaganych zaleceń.

Czy ta karta to nie jakiś niedoróbek czy poprsotu słaba jest. Bo jak wszystko ustawie na maks
w tej grze to sie leciutko przycina. A w innych grach bardizje wymagajacych. np;Far Cry, Kroniki
Riddicka, Call of Juarez tak nie ma.

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić

nie mam pojęcia, może przeinstaluj gre i zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:06, Carl92 napisał:

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić


jak gra wyszla, nie bylo twojej karty :) moze srednio rozpoznaje uklad? wie, ze to GeForce ale to wszystko, wiec mogla potraktowac jako gorszy, niczym sie nie przejmuj i graj smialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kotorem 1. Bo jestem w mieście po misji na statku. I mam za zadnaie kogoś znaleść czy uwolnić.
I wie ktośgdzie mozna ta osobe znalesc i co trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:07, Ziomuś SmS napisał:

Ktoś wie przypadkiem gdzie można kupić Kotor-a 2 ?????

No właśnie co z tym KotOR 2 !!!?
(tylko proszę nie Allegro. Czy ta gra nie powinna już być dostępna w sklepach po niższej cenie ok 50PLN?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 13:26, Carl92 napisał:

Mam problem z kotorem 1. Bo jestem w mieście po misji na statku. I mam za zadnaie kogoś znaleść
czy uwolnić.
I wie ktośgdzie mozna ta osobe znalesc i co trzeba zrobić.


Jakbyś podał więcej szczegółów, to pewnie szybciej ktoś by Ci pomógł :)
W KOTORa grałem kawałek czasu temu, więc jakoś ie mogę misji skojarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 13:26, Carl92 napisał:

Mam problem z kotorem 1. Bo jestem w mieście po misji na statku. I mam za zadnaie kogoś znaleść
czy uwolnić.
I wie ktośgdzie mozna ta osobe znalesc i co trzeba zrobić.

Chodzi ci o Bastille?? A masz juz mundur SITHA?/ jak nie to idz do kantyny i pogadaj z takom babka co sie SARNA nazywa...gadaj tak dlugo az cie na impreze zaprosi i po balandze mozes sobie zabrac mundur...Mozes tez wczesnej isc do bloku i tam musisz jakis 2 czy 3 sithów izabic i tez bedziesz miał :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 13:26, Carl92 napisał:

Mam problem z kotorem 1. Bo jestem w mieście po misji na statku. I mam za zadnaie kogoś znaleść
czy uwolnić.
I wie ktośgdzie mozna ta osobe znalesc i co trzeba zrobić.

PYTAJ zdrowwo moge co podpowiedziec co do KOTORA 1:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 22:11, PioMrex napisał:

> Ktoś wie przypadkiem gdzie można kupić Kotor-a 2 ?????
No właśnie co z tym KotOR 2 !!!?
(tylko proszę nie Allegro. Czy ta gra nie powinna już być dostępna w sklepach po niższej cenie
ok 50PLN?)

W Media Markcie niedawno jeszcze ja widzialem, ale cena byla nieciekawa ;-) Konkretnie tez uwazam, ze juz powinna spasc znacznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc w KOTORZE I bo jestem na Dantooine i jestem po treningu Jedi i jakiś mistrz Jedi kaze mi nauczyć sie kodeksu Jedi i odpowiedzieć na pytania. I mółby mi ktoś podać kolejność tych pytań ;) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:23, Carl92 napisał:

Potrzebna pomoc w KOTORZE I bo jestem na Dantooine i jestem po treningu Jedi i jakiś mistrz
Jedi kaze mi nauczyć sie kodeksu Jedi i odpowiedzieć na pytania.

Poprawne odpowiedzi na pytania można się dowiedzieć się od jednego z mistrzów Jedi o rzut motyką dalej.
To było takie łatwe, że nigdy nie potrzebowałem do tego żadnej ściągi czy długopisa. Możesz mylić się na "egzaminie" tyle razy ile chcesz. Raz odpowiesz dobrze i będzie ok.

Poza tym nie ma o ile mi się zdaje ustalonej kolejności. Poszczególne pytania wydają się pokazywać w losowej kolejności gdy kolejny raz idzie się grę lub nawet wczytuje wcześniejszy zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:23, Carl92 napisał:

Potrzebna pomoc w KOTORZE I bo jestem na Dantooine i jestem po treningu Jedi i jakiś mistrz
Jedi kaze mi nauczyć sie kodeksu Jedi i odpowiedzieć na pytania. I mółby mi ktoś podać kolejność
tych pytań ;) Dzięki

PRZYZNAJE racje Olamagato...ale jak by sie okazalo troche trudne to idz do jedi na dziedzincu nazywa sie Belleya czy cos takiego..pogadaj z nia to ci wszystko po kolei powie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 08:02, xnts napisał:

> > Ktoś wie przypadkiem gdzie można kupić Kotor-a 2 ?????
> No właśnie co z tym KotOR 2 !!!?
> (tylko proszę nie Allegro. Czy ta gra nie powinna już być dostępna w sklepach po niższej
cenie
> ok 50PLN?)
W Media Markcie niedawno jeszcze ja widzialem, ale cena byla nieciekawa ;-) Konkretnie tez
uwazam, ze juz powinna spasc znacznie ;-)

co racja to racja KOTOR 2 juz ma chyba z rok a dalej go nie mam:)))) miałbym go juz dawno gdyby nie to ze kosztuje z 130 PLn:/// za takom forse moge se kupic pare przyzwoitych gier:|||| no coż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 23:04, WIkitory napisał:

co racja to racja KOTOR 2 juz ma chyba z rok a dalej go nie mam:)))) miałbym go juz dawno gdyby
nie to ze kosztuje z 130 PLn:/// za takom forse moge se kupic pare przyzwoitych gier:|||| no
coż....

W lutym będzie miał już dwa lata , a więc gra do nowosci nie należy.Niestety ze Starwarsowymi grami zawsze jest tak , że są bardzo drogie przy wydaniu , a potem cena spada bardzo powoli.Kilka miesięcy temu kupiłem JedI Academy za 49,90 , a przecież jest to gra z 2003 roku.Produkty innych firm po takim czasie kosztują przeważnie 19,90.Co wydawca , to i polityka cenowa inna , a my możemy zacisnąć zęby i kupić , albo nie kupić i cierpieć , że nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 11:38, KrzychW napisał:

> co racja to racja KOTOR 2 juz ma chyba z rok a dalej go nie mam:)))) miałbym go juz dawno
gdyby
> nie to ze kosztuje z 130 PLn:/// za takom forse moge se kupic pare przyzwoitych gier:||||
no
> coż....
W lutym będzie miał już dwa lata , a więc gra do nowosci nie należy.Niestety ze Starwarsowymi
grami zawsze jest tak , że są bardzo drogie przy wydaniu , a potem cena spada bardzo powoli.Kilka
miesięcy temu kupiłem JedI Academy za 49,90 , a przecież jest to gra z 2003 roku.Produkty innych
firm po takim czasie kosztują przeważnie 19,90.Co wydawca , to i polityka cenowa inna , a my
możemy zacisnąć zęby i kupić , albo nie kupić i cierpieć , że nie mamy.

TAK masz racje no ale tak to juz jest SW zawsze byly drogie....pocieszeniem jest to ZE BATTLEFRONT jest drozsze od KOTORA 2 :))) a ty masz 2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 11:40, WIkitory napisał:

TAK masz racje no ale tak to juz jest SW zawsze byly drogie....pocieszeniem jest to ZE BATTLEFRONT
jest drozsze od KOTORA 2 :))) a ty masz 2???

Mam już od dawna , ale dopiero teraz zacznę grać , ponieważ najpierw czekałem na spolszczenie , a potem Kotor musiał zaczekać na skończenie Obliviona.A wracając do cen , zastanawiam się , czy jest to spowodowane tylko i wyłącznie polityką LucasArts , czy też może polski wydawca też ma takie podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować