Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2006 o 23:33, WIkitory napisał:

Sorry ze spamuje ale czy Bastlie dalo sie nawrocic w 1


nawrócić w którą stronę dobrą czy złą? jeśli na dobrą stronę to napewno można ją nawrócić, przynajmniej jak grałem to ją nawróciłem na dobrą stronę, co prawda trzeba było z nią powalczyć, ale wszystko dobrze się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 23:33, WIkitory napisał:

Sorry ze spamuje ale czy Bastlie dalo sie nawrocic w 1..bo ponoc ona jest w jednej chwili w 2!!!!

Wstrzymaj się proszę ze spamowaniem. Pomyś i dopiero napisz, bo robi się tutaj bałagan.

SPOILER
Owszem, Bastilę da się nawrócić na jedyną-słuszną-jasną-strone-mocy. Musisz odpowiednio poprowadzić rozmowę i mieć odpowiednią siłę przekonywania
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada mniejwiecej koniec gry z Bastiillą po ciemnej i jasnej stronie??? prosze bo ja raczej w tą gre juz nie bede gral bo juz mi komp 4 razy rowalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler Kończąć grę jako Jedi ty i twoja dzielna drużyna zostajecie odznaczenie na wielkiej feście. Coś jak scena końcowa z episode 1. Grając jako Sith odbierasz honory od innych Sithów na Coriiban, a Twoja niekończąca się flota gwiezdna zmierza w kierunku planet rebupliki Koniec Spoilera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:28, WIkitory napisał:

Z JEdi wiem ..ale ja zabiilem Bastille..czy jak sie ja ocali to jest inne zakonczenie czy
nie???/ ..o.a o sithah to niezle zakonczenie


A da się wogóle zabić Bastilie jeżeli postać gracza jest Sithem? Jeżeli tak to podejrzewam, że uczyniono to samo co w przypadku outra dla jasnej strony. Wycięto denatkę z kadru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 23:29, WIkitory napisał:

Ale musi mi ktos przypomniec jakie tam są planety i jak mniejwiecej wyglądaja..potem moge doradzac

To może ty sobie to doradzanie daruj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:28, WIkitory napisał:

Z JEdi wiem ..ale ja zabiilem Bastille..czy jak sie ja ocali to jest inne zakonczenie czy
nie???/ ..o.a o sithah to niezle zakonczenie

jesli sie ja ocali to mozna ja nawrocic i (jesli jestes factem) wyzna ci milosc. btw, wiedzialem o tym ze ona mnie kocha po tym jak ten koles podobny do yody w akademi powiedzial mi "there is a strange connection betwen you two" czy jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 16:10, shinian napisał:

Ta postać podobna do Yody to master Vrook;)

taak! teraz pamietam! tylko ze ja w ta gre gralem po raz ostatni tuz po premierze jak ja przechodzilem, wiec czesc imion NPC mi wypadla z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:19, kjubus napisał:

w akademi powiedzial mi "there is a strange connection betwen you two" czy jakos tak:)

No tak - tylko, że on mówi to samo nawet jak idziesz dziewczyną. Dosłownie znaczy to "istnieje silna więź między wami". Nie musi tu być żadnego podtekstu miłosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:58, WIkitory napisał:

Jak znacie adres to dajcie znac bo nie bede kupowal wersji angielskiej nic nie bede czaił i
duzo zabule...kotor 1 tez stanial po spolszczeniu .....

Kotor II: The Sith Lords oficjalnie nie beda spolszczeni chyba nigdy, wiec nie liczylbym, aby szybko potanial. za to niedawno dosc pojawila sie fanowska latka polonizujaca, i od kumpli slyszalem, ze nawet udana. oto link: http://www.kotor2.pl/ ale z tego co slyszalem to ponoc sms-a trzeba wyslac, aby sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować