Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Syberia 2

36 postów w tym temacie

Gra cudo, wraz z jedynka tworza niesamowita historie. Kazdy kto lubi przygodowki prz niej odplywa, a ci cie nie przepadaja mysle ze potrafia docenic piekno tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry Microids są swietne:
-Syberia
-Syberia 2
-Post Mortem
-Still Life

Jednak i tak najlepsza przygodówka to The Longest Journey. Ta fabuła bije wszystko.
Czekam na drugą czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:32, kowalov napisał:

Gra cudo, wraz z jedynka tworza niesamowita historie. Kazdy kto lubi przygodowki prz niej odplywa,
a ci cie nie przepadaja mysle ze potrafia docenic piekno tej gry.

Ja nie gram zbytnio w przygodówki, ale grałem i muszę powiedzieć, że jeśli mój musk miał większą pojemność to bym przysiedział z nią dłużej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:24, PioMrex napisał:

Czy Cenega nie mogła by już jej wydać w jakiejś tańszej edycji a nie ciągle za ok.90zł, a wręcz
wogóle nie można dostać.


Kiedyś w MM było za 20 zł w "dużym pudełku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tacie za 20zł.Oryginalną, bez żadnych gazet.Do tego w empiku.Kto zgadnie co to takiego było.

Odp.WIELKA PROMOCJA PRZEDŚWIĄTECZNA!!!

P.S. PioMrex-oglądaj się czasami na Allegro.pl.Czasami można kupić nie używaną i do tego tanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:08, plada napisał:

P.S. PioMrex-oglądaj się czasami na Allegro.pl.Czasami można kupić nie używaną i do tego tanią.


Dzięki ja wolę w sklepie, gdzie dostanę paragon (byle nie termodrukowalny (znikający), bo wtedy fakturę proszę), bo polskie prawo uważa oprogramowanie za legalne, gdy masz dowód zakupu, pudełka i inne du...rele są nie istotne, byle dowód zakupu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłam grać w Syberie 1 i muszę powiedzieć że czuje ogromny niedosyt- z chęcią zasiadłabym już do dwujki. Problem polega natym że gry nie mozna nigdzie kupić a na allegro stoi w okolicach 70 zł a nie mam ochoty wydawać tylu pieniędzy na grę"jednorazówke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 15:54, Lady Vader napisał:

Ja właśnie skończyłam grać w Syberie 1 i muszę powiedzieć że czuje ogromny niedosyt- z chęcią
zasiadłabym już do dwujki. Problem polega natym że gry nie mozna nigdzie kupić a na allegro
stoi w okolicach 70 zł a nie mam ochoty wydawać tylu pieniędzy na grę"jednorazówke"

Racja. Największą wadą przygodówek jest to, że przejdziesz je raz i koniec. Póżniej nie masz nawt ochoty tego powtarzać. Ale Syberia 1 i 2 są eXtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 15:54, Lady Vader napisał:

Ja właśnie skończyłam grać w Syberie 1 i muszę powiedzieć że czuje ogromny niedosyt- z chęcią
zasiadłabym już do dwujki. Problem polega natym że gry nie mozna nigdzie kupić a na allegro
stoi w okolicach 70 zł a nie mam ochoty wydawać tylu pieniędzy na grę"jednorazówke"


Kochana, masz racje!Ogromny niedosyt, jaki pozostawia Syberia 1 tym bardziej denerwuje, ze trzeba wydac kupe szmalu na dwojeczke... ale ja jestem cierpliwy... poczekam az sie ukarze w Cd-Action :D
A co do jednorazowosci gry... tu masz racje. Ale z drogiej strony praktycznie zadna przygodowka nie jest wielorazowa... przejdziesz 2-3 razy i juz plync... na poleczke albo na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:40, Adham napisał:

Mam takie pytanie: nigdy nie grałem w przygodówki, ale chce od czegoś zacząć. Czy zagranie
w Syberię 2 to dobry pomysł?

Gra jest bardzo dobra, ale i zagadki dość trudne. Proponowałbym na początek cos łatwiejszego, choć mogę się mylić... A jeśli już Syberię, to chyba warto zacząć od "Jedynki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:24, PioMrex napisał:

Czy Cenega nie mogła by już jej wydać w jakiejś tańszej edycji a nie ciągle za ok.90zł, a wręcz
wogóle nie można dostać.


soon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 20:37, Hegemon napisał:

> soon :)

A najchetniej to w zestawie z jedynka :), bo zgubilem gdzies jedna plyte.


Mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować