Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Mógłby mnie ktoś oświecić?. Dawno, dawno temu kiedy zakładałem swoje konto live, aby gać w gry z tym głupim pograłem na swoim profilu (zalogowany w int) mogłem obejrzeć swoje achivy etc. Teraz za nic nie mogę tego zrobić i wszystko wygląda jakoś inaczej. wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem sobie konto na GfWL i zastanawiam się dlaczego na stronie Xbox mam zaliczone achievementy, a na MyGamerCard nie. Czy to się zaktualizuje czy muszę coś zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na x.com od razu gdy dostajesz się pokazuje, a na MGC musi się zaktualizować. Poczekaj i będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może coś więcej, kiedy usługę Live dostaną obecane gry "windowsowskie"(saper, serca itd.)? Bo już jakiś czas temu to wydarzenie zostało zapowiadane, ale jak (przynajmniej ja) nie zauważyłem więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, w sumie to 2 ostatnie co kilku miesięczne updejty sam z tej listy zrobiłem i wysłałem na formularz do modków :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie obsługi gier. Czy jeśli jest Kane & Lynch z Super Seller''a i The Club z TS to będzie to obsługiwane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam ;] Zastawiam się nad zakupem Gears of War od jakiegoś czasu, a ten Kane & Lynch tak znienacka mi do głowy przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa wszystko. Wydanie nie ma żadnego wpływu. Jedynie jest kilka gier, które mają Live ale tylko wersje z GoD. W linku od Igora jest napisane w których pudełkowych i elektronicznych wersjach jest live. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 22:10, Jammin69 napisał:

Tak z ciekawości pytam ;] Zastawiam się nad zakupem Gears of War od jakiegoś czasu, a
ten Kane & Lynch tak znienacka mi do głowy przyszedł.


Ja od siebie zdecydowanie polecam Gears of War. Gra na pewno dużo lepsza od Kane''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować