Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dwa pytania:
Da się zmienić język tego ''addona'' w grach?
Czy Dawn of War 2 jest przypisany do konta GfW czy tylko na steamie, bo już nie pamiętam, a znajomy ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 23:29, Markush napisał:

Dwa pytania:
Da się zmienić język tego ''addona'' w grach?
Czy Dawn of War 2 jest przypisany do konta GfW czy tylko na steamie, bo już nie pamiętam,
a znajomy ma problem.


Chyba tylko do Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie gry z GfWL sa przypisane do gamertag bo chciałbym sobie kupi używkę bioshocka i niewiem czy jak kupie to może by już wykorzystany ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 20:24, Jan3d napisał:

jakie gry z GfWL sa przypisane do gamertag bo chciałbym sobie kupi używkę bioshocka i
niewiem czy jak kupie to może by już wykorzystany ;[


A przypiętego posta nie łaska przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie to wiem jakie obsługują gry ale jakie gry po zużyciu kody są na zawsze orzypisane do gametargu taki batman można kupi używkę bo nie jest kod live przypisany do gametargu a niektóre tytuły tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak dodać do konta Microsoft Points. Dobra wiem można na allegro kupić karty z kodem albo bezpośrednio z Games For Windows Live tylko , że : ceny tych kart są dopasowane jak do Xbox Live i cena 800 pointów to około 50 zł biorąc pod uwage że chciałbym za to kupić pack strojów do Street Fighter to lekka przesada bo sama gra kosztuje 39,90 zł a za 8 strojów bym dał 50 zł !! to chyba coś nie tak , jeżeli bym chciał kupić bezpośrednio to pojawia się problem regionalny , bo jak wiadomo żeby cieszyć się tą usługą nie możemy podać takiego kraju zwanego Polską tylko inny i jest problem jeżeli chodzi o dane z karty , ale i tu też ceny nie lepsze bo żeby mieć wszystkie te stroje potrzeba wydać więcej niż za samą gre . I tym spodobem powstaje bardziej konkretne pytanie , Jak pobrać te dodatkowe stroje do Street Fighter 4 w stosownej cenie ? Tak takie coś to na PC powinno być darmowe bo z tego co widze to ceny tych packów dopsanowane są do Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic prostszego, albo bezpośrednio w grze w ustawieniach profilu w grze albo przez programik - klienta w Windowsie - opcja ''Zrealizuj kod/Redeem code albo ''dodaj punkty..

A na pytanie o opłacalność sam se odpowiedziałeś, kup kod na allegro, im więcej pkt tym bardziej się opłaci, ja kupuje 4000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 23:43, Toshiro_M napisał:

bo jak wiadomo żeby cieszyć się tą usługą nie możemy
podać takiego kraju zwanego Polską

Mów za siebie. Ja i grupka innych ludzi mamy zarejestrowane na Polsce i gramy normalnie i wszystko. :) To wszystko zależy od szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nienajgorzej. Choć pewnie nie uda mi się od ojczulka karty "wyłudzić" ze względu na fakt, iż ostatnio Bulliego kupiłem a go nawet nie pobierałem(steam). A pierdzielić w przelewanie pieniędzy z poczty na czyjeś konto, by ten mi kupił jakoś mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft powinien wprowadzić karty z kodem specjalne na GFW Live. Bo kupując punkty z myślą o Games For Windows Live to musimy kupic karty z kodem na Xbox Live. Działa w obie strony tyle że o ile to opłaca się na Xbox360 to tak na PC już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze te punkty kupujesz też w Zune store, na to też mają osobne wprowadzać ;)? Bez przesady, każdy kto w temacie chce się orientować se poradzi i dojdzie co do czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 23:33, igor8472 napisał:

Ze te punkty kupujesz też w Zune store, na to też mają osobne wprowadzać ;)? Bez przesady,
każdy kto w temacie chce się orientować se poradzi i dojdzie co do czego..


No też prawda. Akurat to jest zaletą tego wszytkiego , jedne punkty starczą na wiele usług. Jeden identyfikator Live starczy na każdy jego odłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał odnowa stawiać system czy jak ponownie zainstaluję GFWL wykryje mi że mam już konto czy będę musiał wszystko robić od nowa?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z utworzeniem konta na Windows Live. Otóż wiem, że WL nie działa w Polsce, więc chciałem utworzyć konto na innym kraju, ale nie moge! Pole wyboru kraj/region jest na szaro i nic nie mogę zrobić! Dołączam screena:

20100625161723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować