Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Bardzo dobry pomysl z tym supportem gier windowsowych. Chetnie ponabijam achivy tam.

Zna ktos rozwiazanie dla mojego problemu opisanego pare postow wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Zainstalowałem właśnie Gearsy ponownie (formacik :D). Instaluję GFWL, włączam grę. Włączam GFWL i normalnie się loguję. Konto założone na UK. Wpisuję ponownie kluczyk. I gdy już ma pobierać profil (save pewnie) wyskakuje że region nie obsługiwany... Dotychczas wszystko super działało... Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:09, Sipso2008 napisał:

Mam problem.

Zainstalowałem właśnie Gearsy ponownie (formacik :D). Instaluję GFWL, włączam grę. Włączam
GFWL i normalnie się loguję. Konto założone na UK. Wpisuję ponownie kluczyk. I gdy już
ma pobierać profil (save pewnie) wyskakuje że region nie obsługiwany... Dotychczas wszystko
super działało... Co z tym zrobić?


Nie mam pojęcia, sam niedawno zainstalowałem ponownie GoW i wszystko jest OK.
BTW. Słyszeliście, że już niedługo Live będzie na wszystkich darmowych grach od Microsoftu(Saper, Serca, wiecie). Jestem bardzo ciekaw achievementów do zdobycia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:11, igor8472 napisał:

Czasem tak się dziej. Niestety cię na ''wirtualnej emigracji'' system capnął i teraz
już pupa...


Raz już tak miałem to po jakimś miesiącu się "naprawiło"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 17:27, Hell_Knight napisał:

Ma ktoś z Was konto Live założone na inny kraj, tak żebyście mogli grac w multi?

Przecież większość osób, które gra w gry GfWL albo ma Xboxa, musi zakładać konto na inne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 17:30, Michal_Raven napisał:

Przecież większość osób, które gra w gry GfWL albo ma Xboxa, musi zakładać konto na inne
kraje.



A jak się ma sprawa z blokowaniem takich kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 17:35, Hell_Knight napisał:

No czytałem że MS po IP widzi że coś jest nie tak i może takie konto zablokowac.

Nie, to nie to. Jest za to blokada regionalna i nie wszystko można pobrać. Tak jest w przypadku Xboxa. Przecież gdyby mieli blokować konta za IP, to by zastrzelili kurę, która znosi złote jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2010 o 17:37, Michal_Raven napisał:

Nie, to nie to. Jest za to blokada regionalna i nie wszystko można pobrać. Tak jest w
przypadku Xboxa. Przecież gdyby mieli blokować konta za IP, to by zastrzelili kurę, która
znosi złote jaja.


Heh, a mogliby Live wprowadzic w Polsce... Ok, lece konto założyc, dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy M$ Polska mówili, że nie ma się co bać i można zakładać konta na inny kraj. ;) Co do blokady regionalnej to kolega wyżej wszystko Ci wyjaśnił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować