Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 21:42, albinskia napisał:

Dzięki wielkie. :P Bo była mi jedna informacja z tego potrzebna do "poprawy" mojego konta.
;) A jak ,,uaktywnić" konto w grze ? Jak wspomniałem wcześniej to grałem bez żadnych
kont... :P

Pozdr. ;]


Będziesz musiał stworzyć nowe konto, online. I pamiętaj, broń boże nie rejestruj się na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:45, Ecko09 napisał:

Będziesz musiał stworzyć nowe konto, online.

A nie można na już istniejącym grać i zbierać osiągnięć ? :P

>I pamiętaj, broń boże nie rejestruj się na Polskę.
Wiem, wiem... Mam przecież Xboxa. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:50, albinskia napisał:

> Będziesz musiał stworzyć nowe konto, online.
A nie można na już istniejącym grać i zbierać osiągnięć ? :P


Niestety, nie można.

Dnia 18.02.2009 o 21:50, albinskia napisał:

>I pamiętaj, broń boże nie rejestruj się na Polskę.
Wiem, wiem... Mam przecież Xboxa. :P

Pozdr.


Oo koro masz konto na X360 to chyba możesz je wykorzystać także w Games for Windows, spróbuj. Bo konto w Gfw można wykorzystać w Xbox Live, więc nie wiem czemu nie miałoby to działać w 2 strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:53, Ecko09 napisał:

Oo koro masz konto na X360 to chyba możesz je wykorzystać także w Games for Windows,
spróbuj. Bo konto w Gfw można wykorzystać w Xbox Live, więc nie wiem czemu nie miałoby
to działać w 2 strone.

No tylko, że ja mam z gier w GfW tylko Juiceda 2, a jak trzeba zakładać nowe konto to nic z tego... ;/ A tak nawiasem kolega na koncoe z XBL grał w gierki of windows. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jaki głupi jest ten Juiced... Jak nie można się zalogować w GfW to po co zrobili je w nim ? ;P Jak zakładam profil w grze to mi wyskakuje ,że nie będzie można się zalogowaćw GfW... A jak nawet mi nie wyskakuje to, to i tak nie mogę się zalogować... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:08, albinskia napisał:

Kurcze jaki głupi jest ten Juiced... Jak nie można się zalogować w GfW to po co zrobili
je w nim ? ;P Jak zakładam profil w grze to mi wyskakuje ,że nie będzie można się zalogowaćw
GfW... A jak nawet mi nie wyskakuje to, to i tak nie mogę się zalogować... ;/


W grze żadnych profilów nie zakładasz. Dawałem ci lin, tam masz krok po kroku napisane jak stworzyć konto, potem w grze jedynie się logujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupiłem DoW2 i jestem wystarczająco uparty/głupi by dać sobie zainstalowac beznadziejny i zupełnie zbędny soft w postaci Steam i WindowsLIVE. Pomijam to, że chcę grać w trybie single więc nie są mi one do niczego potrzebne, niech będzie. Teraz jednak nie mogę grać wcale bo z jakiś przyczyn nie mogę się do tej durnej usługi zalogować. Stworzyłem sobie konto, zalogowałem się na nie nawet na stronie,a le przy próbie logowania przez grę wyświetlana jest informacja, że moje ID może należeć do strefy nie obsługującej WindowsLIVE! - o co w tym chodzi?
Logowanie przez klienta odpalonego niezależnie wyświetla błąd o kodzie 80154017 - cokolwiek to nie znaczy, bo pomoc na stronie M$ do niczego się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:13, Graffis napisał:



Hmm...rejestrowałeś się na Polskę? W Polsce ta usługa jest niedostępna, więc lepiej stworzyć sobie konto np. na USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobmy akcje na cala Polske. Napiszmy do szanujacych sie serwisów i magazynow o grach komputerowych w Polsce. Zrobmy ogolnopolska i graczowa petycje i wyslijmy ją do siedziby M$. Zlozmy podpisy pod petycja zeby M$ uruchomił w Polsce usługe LIVE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:47, Ecko09 napisał:

>

Hmm...rejestrowałeś się na Polskę? W Polsce ta usługa jest niedostępna, więc lepiej stworzyć
sobie konto np. na USA.



a jak stworzyć konto na inny kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:20, Tomicha napisał:

> >
>
> Hmm...rejestrowałeś się na Polskę? W Polsce ta usługa jest niedostępna, więc lepiej
stworzyć
> sobie konto np. na USA.


a jak stworzyć konto na inny kraj?


No normalnie....przy rejestracji wybrać inny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 07:56, The Nemezis napisał:

Co ile jest aktualizowana ta lista u góry, bo coś mi się wydaje że DoW już wyszedł.


Niestety nie jest aktualizowana, nie mam na to wpływu :/ Ale tu masz liste gier, w których obecnie jest Games for Windows- Live!

Fallout 3 (w polskiej wersji nie ma)
Quantum of Solace
Grand Theft Auto IV
Dawn of War II
Lost Planet Extreme Editon: Colonies Edition
Universe at War: Earth Assault
Gears of War
The Club
Kane & Lynch: Dead Men
Halo 2
Shadowrun
Viva Pinata
Juiced 2
Flatout: Ultimate Carnage
Hour of Victory

A tu gry, w których Live! będzie.


Stormwise
Battlestations: Pacific
Dirt 2
FUEL
Red Faction Guerilla
The Crossing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A " Sacred 2 " i " Kompania Braci:na linii frontu " - też mają znaczek : game for windows " - czy to się różni od " game for windows - live "?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:39, lis 23 napisał:

A " Sacred 2 " i " Kompania Braci:na linii frontu " - też mają znaczek : game for windows
" - czy to się różni od " game for windows - live "?>


Tym, że Games for Windows to tylko znaczek, nic nie wnosi do gry, a Live wnosi, między innymi właśnie Live w grze, czyli te achievmenty, przyjaciele itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się wam tam kiedykolwiek zalogować?? Ja mam taki komunikat "Połączenie z usługą LIVE nie jest możliwe używany windows Live ID nie należeć regionu, który jest nie obsługiwany przez usługe LIVE". I teraz ptanie czy mam coś źle poustawiane czy poprsotu zostałem zmuszony do zainstalowania śmiecia który poprostu nie działa bo żyje w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:35, AlmostAngel napisał:

Udało się wam tam kiedykolwiek zalogować?? Ja mam taki komunikat "Połączenie z usługą
LIVE nie jest możliwe używany windows Live ID nie należeć regionu, który jest nie obsługiwany
przez usługe LIVE". I teraz ptanie czy mam coś źle poustawiane czy poprsotu zostałem
zmuszony do zainstalowania śmiecia który poprostu nie działa bo żyje w polsce??


Bo w Polsce Live nie jest obsługiwany. Zrób konto na np. Anglię i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:37, Ecko09 napisał:

> Udało się wam tam kiedykolwiek zalogować?? Ja mam taki komunikat "Połączenie z usługą

> LIVE nie jest możliwe używany windows Live ID nie należeć regionu, który jest nie
obsługiwany
> przez usługe LIVE". I teraz ptanie czy mam coś źle poustawiane czy poprsotu zostałem

> zmuszony do zainstalowania śmiecia który poprostu nie działa bo żyje w polsce??


Bo w Polsce Live nie jest obsługiwany. Zrób konto na np. Anglię i po kłopocie.


oooo stary. Dziekuje ci za podpowiedź zaraz tak zrobie. Ale to przecież jest jakiś żart, co my w kraju 3 świata żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować