Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachowuje się człowiek podczas gry?

154 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 16:35, pac93 napisał:

To niemal pewne ze dziewczyna z grobowa twarza grala w gta IV.A gosc na koncu w call
of duty 4

No i cO? Tu nie chodzi o to w co grają , tylko jak się zachowują przed moniotrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś co jest na obrazku powyżej mnie straaaasznie denerwowało... zero emocji, wygląda jakby ktoś to oszołomił :D Natomiast koleś z długimi czarnymi włosami to przecież podróbka Kubicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo ciekawy. Chyba sam kiedyś wezmę kamere i postawię za monitorem, by zobaczyc co ja robię gdy gram. Mogliby pokazać w jakie gry grały te osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:07, Ryan Kam napisał:

Filmik bardzo ciekawy. Chyba sam kiedyś wezmę kamere i postawię za monitorem, by zobaczyc
co ja robię gdy gram. Mogliby pokazać w jakie gry grały te osoby.

Tego się można domyślić, jeśli się dobrze przysłuchasz. Rozpoznałem na pewno Battlefronta 2 ("The command post is no longer under Empire control!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh...i pomyslez, ze tak wyglodamy (mniej wiecej) podczas gry. Szkoda, ze nie pokazali dziecka z Adhd+. Najlepszy moim zdaniem jest ten gosc z czarnymi, dlugimi wlosami i rudy z piegami. Przynajmniej New York Times pokazal cos ciekawego swiatu na temat zachowania. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze weselej by było, gdyby kto spróbował sprawdzi słownictwo podczas gry- niezły słownik by się uzbierał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jestem jak najbardziej w stanie zrozumieć lekkie emocje wywoływane przez gry, ale żeby trzaskać w klawiaturę/monitor czy w rodziców to trzeba mieć nie po kolei w łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 17:07, Grizzly. napisał:

ciekaw jestem w co grała ta dziewczyna co wyglądała jakby jej matke zabili.


Pewnie jej ukochana postać w simsach umarła. ;>


--------------------
Co do samego filmiku to czasami ludzie naprawdę niezłe akcję odwalają przed kompem , a tym bardziej jak dzieci biorą się ''''szczelanki'''' to już w ogóle masakra. ;] Wolę nawet nie wiedzieć jakie miny musiałem trzaskać jak w wieku 5-6 lat zagrywałem się w Wolfensteina 3D. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że filmik zupełnie nie oddaje prawdziwej sytuacji. Co by tu mówić - gram (i oglądam grających) od przynajmniej 15 lat (od czasów Pegazusa) i nigdy nie zauważyłem, by ktoś się podobnie zachowywał. Definitywnie widać, że to kolejny filmik, którego celem jest tylko rozbawienie oglądającego (np. ta dziewczyna, co siedzi jak słup soli) a nie pokazanie faktów. Coś jak programy, którymi mami nas TVN ;)
Sam nawet z ciekawości po przeczytaniu tego newsa (kilka dni temu) zacząłem zwracać uwagę na zachowanie kuzyna / wujka / kolegów, nawet starszej siostry ;) i zupełnie nikt nie grał tak bezpłciowo, jak dzieciaczki na tym wyreżyserowanym filmiku.
To coś jak najnowsze badania "Amerykańskich naukowców" na temat wieku czy płci grających - tyle czasu starają się udowodnić coś, czego... nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować