Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

162 postów w tym temacie

Brakuje opcji edit...

Chcialbym "pogratulowac" pomyslu oklejania pudelek naklejka "zabezpieczajaca" Milo, ze dba sie o nas ale ta naklejka szpeci pudelko. Po zerwaniu jej pozostaja paskudne paski kleju i pudelko klei sie do rak...NIe mozna bylo tego tak nakleic by mozna bylo bez problemu zerwac? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po co trobią jak tego wogule w sklepach nie ma powinni podawać te dni na stronie tyle za ile się ukazą w sklepach gówno mnie obchodzi czy jest premiera jak tego wogóle w sklepach nie ma !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:26, Chlorofil napisał:

A najgłupsze jest to że na allegro trzeba najsampierw wysłać pieniąde troche pojebane a czemu nie można przy odbiorze ??


No sorry, ale głupoty gadasz. Wszystko zależy od tego jak się umówisz ze sprzedającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzone od przedstawicieli sieci handlowych, że akcja 1+1=3 trwa już w następujących sieciach: Geant, Carrefour, Sellgros i Kolporter. Od poniedziałku dołączy do nich Empik, a we wtorek Media Markt i Auchan. W listopadzie akcja 1+1=3 rozpocznie się w Tesco.
Szczegółową listę sklepów, w których będziecie mogli kupować gry w akcji 1+1=3 podamy już wkrótce na stronie oficjalnej stronie Nowej eXtra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 13:58, Podpułkownik napisał:

Na allegro są terz zaufani sprzedawcy oznaczeni opisem "super sprzedawca " :)

Ja, jako osoba ze znaczkiem SuperSprzedawcy mogę stwierdzić, że ten znaczek akurat niewiele się liczy. Ważne są komentarze, ich treść i procent pozytywów (jakaś wpadka spowodowana tym, że ktoś najpierw wypisze negatywa a potem pomyśli zawsze się zdaża).

Dnia 14.10.2005 o 13:58, Podpułkownik napisał:

> A najgłupsze jest to że na allegro trzeba najsampierw wysłać pieniąde troche (niefajne- mod.) a czemu nie można przy odbiorze ??
No sorry, ale głupoty gadasz. Wszystko zależy od tego jak się umówisz ze sprzedającym...

No gada głupoty. Tylko, że jaka jest różnica? Poza tym, że za pobraniem przesyłka wychodzi drożej, to i tak najpierw musisz zapłacić (aby listonosz wydał paczkę), a dopiero potem widzisz co jest w środku. Ja osobiście jak ktoś ma tylko opcję "za pobraniem" to wolę nie kupować, bo droższa przesyłka i oznacza, że to jeszcze dzieciak który nawet konta nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem trochę... Myślałem że wybieram dowolne 2 gry i dobieram do nich trzecią też dowolną a tu miałem gotowe trzypaki... Ciężko było coś wybrać, bo chciałem Colina 3 i Piratów, a takiego zestawu nie było ;/ Zdecydowałem się w końcu na Colina 3 i Homeworld 2 , ale do nich był w zestawie Soldner którego wogóle nie chciałem ;/ Ech, szkoda, ale lepsze to niż nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś robi nas w balona. Cytuje za CdProjekt: "Dzisiaj wystartowała specjalna promocja serii Nowa eXtra Klasyka - 1+1=3! Kupując trzy dowolne gry z serii Nowa eXtra Klasyka, zapłacicie jedynie za dwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:14, LifaR napisał:

Ja się zawiodłem trochę... Myślałem że wybieram dowolne 2 gry i dobieram do nich trzecią też dowolną a tu miałem gotowe
trzypaki... Ciężko było coś wybrać, bo chciałem Colina 3 i Piratów, a takiego zestawu nie było ;/ Zdecydowałem się w końcu
na Colina 3 i Homeworld 2 , ale do nich był w zestawie Soldner którego wogóle nie chciałem ;/ Ech, szkoda, ale lepsze to
niż nic...

To znaczy że nie można samemu wybrać gier czy to tylko w konkretnym sklepie tak zrobili ??? Jeżeli są gotowe 3-paki to trochę kpina , bo kupujemy np. nie to co chcieliśmy. Mógłby ktoś z CDP wypowiedzieć sięi uściślić na czym ma to polegać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:24, Tass napisał:

To znaczy że nie można samemu wybrać gier czy to tylko w konkretnym sklepie tak zrobili ???

---> Nie wiem, byłem w Selgrosie i tam gry były pakowane w trzypaki, ale podejrzewam że robi to już CDP bo na folii na grach, są takie same naklejki jak na pojedynczych grach akie były w sprzedaży. Nikt w markecie by ich chyba nie przeklejał, chociaż nie mam pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:28, LifaR napisał:

---> Nie wiem, byłem
w Selgrosie i tam gry były pakowane w trzypaki, ale podejrzewam że robi to już CDP bo na folii na grach, są takie same naklejki
jak na pojedynczych grach akie były w sprzedaży. Nikt w markecie by ich chyba nie przeklejał, chociaż nie mam pewności...



Niom , to nie fajnie :( Tylko jak rozumieć hasło "trzy dowolne gry"? Trzy dowolne pod warunkiem że wybierzecie te które proponuje CDP ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:35, Tass napisał:

Niom , to nie fajnie :( Tylko jak rozumieć hasło "trzy dowolne gry"?
Trzy dowolne pod warunkiem że wybierzecie te które proponuje CDP ???? :(

---> Teraz po rozpokowaniu tylko na jednej z gier [Homeworld 2] jest naklejka 1+1=3, na reszcie jest tylko info o 5zł w środku i "uwaga tej gry nie znajdziesz w żadnym czasopiśmie". Być może to wybryk tej sieci, lub tego marketu, nie chcę nikogo oskarżać, dobrze by było jaky się ktoś z CDP wypowiedział... Bo z tego co mówili wcześniej ludzie z CDP, wynikało zupełnie co innego niż zastałem w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie
Po 1 zawipdłem się na ludziach , firmach odpowiedzialnych za dystrybujcę tej Promocji. Może i Częstochowa jest dziurą... ale czemu tam nie doszła jeszcze ta promocja ? Opowiedzi konkretnej nie ma jak usłyszałem na informacji Cd-projktu. Po 2 Czytam ostanie posty i jeśli okaże się że gry są pakowane tylko jako 3 paki to już stracę chęć kupowania jakiej kolwike gry wydanej przez Cd-Projekt. Jesli można to prosiłbym w imieniu swoim
i pozostałych zainteresowanych tą promocją o wypowiedź na ten temat. Czekam do poniedziałku dlatego że w Częstochowei są tylko Empik , Auchan. A do listopada nie mam zamiaru czekać aż dojdzie do Tesco. Owszem są inne supermarkety ale w nich z tego co pamiętam w wypowiedzi nie wymieniono. Pozdrawim wszystkich i proszę jeszcze raz o wypowiedź kogoś z Cd-projektu na temat tych 3 paków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować