Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV PC - 92%

93 postów w tym temacie

Cieszy mnie to, że na moim sprzęcie gra powinna chodzić płynnie. ;]
Najbardziej się teraz obawiam multiplayer''a. Trzeba się logować do Social Club''u i Windows Live? Grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Klawiatura i mysz nie sprawiają praktycznie żadnych problemów w sterowaniu"
Zadziwia mnie co w tym niezwykłego.. imho jak do tej pory w GTA na klawie grało się wręcz LEPIEJ niż na padzie (inny felling, nie trzeba korzystać z autocelowania jak w GTA SA na PS2 by rozgrywka miała sens) i nie bardzo rozumiem czemu tym razem miałoby być inaczej.. no chyba że recenzent celowo milczał o wadach i koniecznie chciał pokazac jakiś plus by udowodnić że gra warta jest 92%, co specjalnie przy obecnych trendach prasowych wcale by mnie nie zdziwiło.
Ciężko mi znaleźć odpowiednie porównanie, ale to trochę tak, jakby napisać, że w grę z logiem "nVidia -IMTBP" można odpalić na komputerze z karta ATI, jakby to było coś niezwykłego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż GTA IV jest wypasione i jak dla mnie przy zwiedzaniu ,zabijaniu i fabule ,bite pół roku gry ;). Chyba zrezygnuje z zbugowanego G3: FG na rzecz GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Dziwne decyzje zostały podjęte w kwestii multiplayera - gracz musi zalogować się zarówno do Social Clubu, jak i Windows Live, by móc przystąpić do rozgrywki przez sieć "

Niech ktoś mi wytłumaczy co z tym multi, Polacy będą mogli grać w multi czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra prezentuje się znakomicie z dwurdzeniowym procesorem i kartą graficzną modelu 8800. Zdarzały się momenty, w których klatkowała, ale nie działo się nic zgubnego ę
Czyli gra dobrze zoptymalizowana? Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:22, Pile napisał:

O co chodzi z tym Windows Live, to coś jak xbox live? Będzie trzeba płacić ? ;/

Dnia 22.11.2008 o 17:22, Pile napisał:

Teraz jest za free :]



Czyli Windows live jest za free? a ten Social club to co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:31, lukas2491 napisał:

> O co chodzi z tym Windows Live, to coś jak xbox live? Będzie trzeba płacić ? ;/


> Teraz jest za free :]


Czyli Windows live jest za free? a ten Social club to co to?


Google Cię boli ?

92%, must buy - roger that ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się zdziwił, gdyby gra NIE chodziła płynnie na wyżej wymienionym sprzęcie. Nie jest to w końcu graficzna ekstraklasa.

Choć z drugiej strony, patrząc, jak Rockstar koncertowo spartolił konwersję "Bully: Scholarship Edition", to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem, że to kupię, teraz utwierdzili mnie tylko w przekonaniu...I tak pewnie na multi nie będę grał, bo nie wiem co to jest ten Windows Live, i coś tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak się spodziewałem gra będzie wymiatać. gierka przezemnie już zamówiona czekam teraz tylko na premierę,mam nadzieję że u mnie będzie w miarę płynnie chodzić i multiplayer będzie w polsce dobrze chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować