Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV PC - 92%

93 postów w tym temacie

[quote] To mnie teraz rozbawiłeś. Z Crysisem to ja mam spore problemy żeby w wysokich detalach pograć na karcie dwa razy mocniejszej niż Twoje 8600GT. Grać owszem sie da, ale są miejsca gdzie gra drastycznie zwalnia. Jeśli zaś chodzi o GTA 4 to nie ma co liczyć na płynną grę w wysokich detalach na tej karcie. To już jest nic innego jak zabytek klasy zerowej.[/quote]


dokładnie, z Crysisem na tej karcie są problemy, ciężko poza medium w średniej rozdziałce wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam AMd Athlon 1,7GHz 3000+ GF 8600 gt, 1.5gb ram i takie hity jak Crysis, Assassin''s Creed Dx 9, Wiedźmn czy Mass Effect bez problemu śmigają na średnich. Także niewiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

optymalizacja poprzedbiej gry bully to jest do d... po prostu no bo jak taka gra z taka grafiką moze miec takie wymagania ehh...
ale na gta bedzie wiekszy popyt i musza to dobrze zrobic aby sobie kazdy mógł zagrac kto ma choćby te pixel shadery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serwisie gtasite.net jest aktualizacja tego newsa. PC GAMER znalazł przyczynę spadków FPS, były to nieaktualne sterowniki. Po aktualizacji wszystko działało płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko jedno mam radeona 2600 HD Saphire i crysis dzialal na średnic bez przycinki a na wysokich lekko ciął i myślę że GTA IV będzie naprawde dobrą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam AMd Athlon 1,7GHz 3000+ GF 6600 gt, 1 gb ram i GTA IV chodzi mi bez żadnej zacinki na full detalach
...
może dlatego, ze płytkę wrzuciłem do x360 ;-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę Gear Of War, chciałem sobie pograć na MP (W końcu kupiłem oryginał, no nie?!) A tu d..a! Wyskakuje mi informacja że Funkcja Live nie jest dostępna w Polsce!

PS: Pomyślcie, poco ktoś ma kupować Oryginał GTA VI skoro może sobie załatwić i mieć ten sam efekt ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 13:14, BoberM3 napisał:

Mam grę Gear Of War, chciałem sobie pograć na MP (W końcu kupiłem oryginał, no nie?!)
A tu d..a! Wyskakuje mi informacja że Funkcja Live nie jest dostępna w Polsce!


To, że nie jest dostępne w Polsce, nie oznacza, że nie możesz grać przez sieć. Konto rejestrujesz na np. Wielką Brytanię. Tak samo mają posiadacze X360 - LIVE nie jest w Polsce dostępny, jednak grają MP i korzystają z XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gf 8800 będzie czasem się zacinać. No to ja mogę sobie pomażyć tylko o gta 4. Chyba że się cięło na wysokich detalach. Było by mi smutno gdybym miał za słabą kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować