Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole! Chociaż tak właściwie, to zdziwienia nie ma...

235 postów w tym temacie

Fajnie :)

Tylko jedno ciezko zrozumiec..."Wrogowie beda zachowywac sie agresywniej". Kiedy widzac Geralta atakowali nas odrazu bez zbednych pytan, bylo to zachowanie malo agresywne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia... jednak w gruncie rzeczy do dobra wiadomość dla fanów jeżeli gierka jest multii-platformowa to więcej kasy można z niej wycisnąć czyli więcej kasy na produkcje "dwójki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, większość gier najpierw wychodzi na konsole, a dopiero potem ich poprawione wersje na PC, np. GTA IV czy Fable, a CDP robi odwrotnie...
Nasuwa mi się taka myśl - skoro Wiesiek na PC sprzedał się w milionie egzemplarzy, to przy porcie na konsole + odrobinie marketingu nasze rodzime studio może naprawdę natłuc sobie kasy.
Pominę już to, że wersję Xboksową na 70% kupię. Oj, chyba jednak nie pominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się przyznali, skubani :P Wiedziałem, że tak będzie! Ale ta wersja to nie dla mnie. PC wersja mi starczy (kolekcjonerka! szpan!xD), a z next genów mam Wii, ale pewnie na nią nie zrobią i zresztą imo nie ma po co.
Trzymam kciuki za konsolowe wersje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom czekam z niecierpliwością.
Nawet dema nie trzeba będzie wydawać.

No ja myślę że do końca 2009 roku CDPR chyba wyda na konsole Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ma wyglądać sterowanie Wiedźmakiem za pomocą pada, bo w takich grach mysz komputerowa jest niekwestionowanym liderem, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :P
Na laptopie mi nie pójdzie więc przynajmniej na X360 pogram :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają zamiar dać konsolowcom wersję jeszcze lepszą niż Edycja Rozszerzona, to PC-towcy mogą się czuć trochę nie za fajnie... ale z drugiej strony - skoro tyle razy wersje PC-towe były ulepszone względem konsolowych, to od czasu do czasu przeciwwaga pojawić się musi. :P

A wyjście Wiedźmina na konsole było tylko kwestią czasu. :) Go, go, Geralt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wrogowie będą zachowywać się agresywniej"
...
...
...
WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT
????

Btw ogólnie to mnie obrazki Zaitseva jakoś specjalnie nie śmieszą, bo mam od tego 4chan, ale tym razem... masz ode mnie plusa za kozackiego Żebrowskiego ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to już zależy pewnie od tego, jak wersja konsolowa się sprzeda. Wbrew temu, co pewnie niektórzy sobie myślą, wydanie gry na konsole nie oznacza z automatu kokosów. Zwłaszcza, że Wiedźmin jest na rynku już ponad rok, a może równie dobrze kolejny rok minąć zanim będzie premiera konsolowa. Kto miał kupić to już kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super :) Co prawda pecetowy Wiesiek stoi u mnie na półce, to jednak nie ukończyłem go, z racji denerwująco niskiego frameratu i innych mankamentów, spowodowanych zbyt słabym kompem :P A teraz będę miał okazję cieszyć się najlepszą polską grą ostatnich lat w, mam nadzieję, komfortowych warunkach. Oby wersję na PS3 dobrze zoptymalizowano od strony technicznej, bo z przeniesieniem samego gameplayu nie powinno być problemów. Grając co chwila odnosiłem wrażenie, że jest dość konsolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no nie wiem, ja wróżę konsolowej wersji raczej umiarkowany sukces. Po pierwsze z uwagi na brak wyrobionej marki, pewnie zabraknie kasy na marketing, no i kogo podjara nienajnowsza już gierka wydana kupę czasu wcześniej na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować