Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #14: Który z głównych bohaterów trójwymiarowych gier z serii Grand Theft Auto jest Twoim zdaniem najciekawszy?

55 postów w tym temacie

Moim zdaniem jest to Carl "CJ" Johnson. Najbardziej go polubiłem ze wszystkich znanych mi bohaterów serii GTA (nie miałem przyjemności z Antonio "Toni" Cipriani i Victor "Vic" Vance. Bohatera polubiłem pewnie dlatego, że odpowiadają mi klimaty w jakich się obraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, kiedyś bardzo lubiłem GTA, szczególnie III, wtedy dopiero był przełom w graniu. No ale teraz nie przepadam za serią GTA. Oczywiście nie mówię, że to są "złe" gry ale już wolę sobie zagrać w jakiegoś RPGa. A co do GTA IV to na mnie na pewno nie zarobią. Ja nie wiem, co ludzie w tej grze widzę, no ale każdy gra w to co lub... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:38, Damianuss1 napisał:

Moim zdaniem jest to Carl "CJ" Johnson. Najbardziej go polubiłem ze wszystkich znanych
mi bohaterów serii GTA (nie miałem przyjemności z Antonio "Toni" Cipriani i Victor "Vic"
Vance. Bohatera polubiłem pewnie dlatego, że odpowiadają mi klimaty w jakich się obraca.


Zgadzam się z Tobą w 100%. Miał bardzo fajną historię i starał się dążyć do wyznaczonego przez siebie celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w IV... ale do tej pory najlepszym bohaterem był
Toni Vercetti. Ogólnie, z gier na silniku GTA3, Vice City wymiatało najbardziej. :D
Nienawidzę lat ''80, a tam jednak podobał mi się ten klimat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Niko :) Świetna postać - inna niż poprzednie - ma w sobie humor - rodowody bliskie naszym :) ogólnie jest przyjemną postacią to nie jakaś tam postać mordercy niko rządzi zagrywam się w GTA4 na PS3 od 2 tygodni i jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tommy Vercetti niezbyt mi przypadł do gustu:/ taki jakiś czerstwy był, NB przynajmniej miał jakieś poglądy i podejmował jakieś decyzje a nie jak w poprzednich częściach, masz zadanie zabij zabijasz i tyle... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Tommy! Największy ziomal... Chodzący w fioletowym garniaku, ale co tam! Ja go uwielbiam. CJ był jakiś taki dziwny... Bez kilmatu, a Claude- nawet nie wiedziałem że się tak nazywa xD Więc zostaje nam tej jedyny i niepowtarzalny Tom z wg. mnie najlepszej części serii (oprócz tych konsolowych storiesów i GTA IV...)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować