Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order gry Prince of Persia

18 postów w tym temacie

Taaaa, premiera na Xbox 360 lada moment, a wersje PC i PS3 dopiero za miesiąc :/. Obecnie się zastanawiam czy zamówić nowego PoP''a, szkoda tylko, że nie macie w ofercie limitowanego pre-order packa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanio coś ta gra, jak porównać do cen ostatnich gier co wychodzą. 80 zł a 120 czy 130 to trochę różnicy jest. No ale chyba z takiej niskiej ceny należy tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:47, Aqrelon napisał:

> Ja tam czekam z nadzieją aż cenega będzie miała limitowaną edycję.:|

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=854
Jeśli chodzi o PC''ta to edycję limitowaną już można zamówić. :P


Tak wiem.xD Zauważyłem przed 5 minutami:P Mam więcej farta niż oleju we łbie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Coś gram.pl teraz nawaliło, bo premiera wersji na PC i PS3 została przesunięta na 9 stycznia, zaś na Xboxa pozostała w grudniu. Huh? Być może coś M$ zadziałał aby swoją platformę polepszyć...

btw Z tym pre-order packiem to nadal całkiem możliwe,że i na gramie się zjawi, ale w sklepie Cenegi już zamówienie jest jak cosik, to akurat gra na ferie dojdzie(znając ten sklep...). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już najwyższa pora na pre-order tej gry. Światowa premiera Prince of Persia na konsolach była już 2 grudnia , a pre-orderu nie było widać , na szczęście w końcu się pojawił. Szkoda tylko , że do premiery na PC trzeba jeszcze czekać miesiąc , ale cena za to jest korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:35, Sebat1 napisał:

Już najwyższa pora na pre-order tej gry. Światowa premiera Prince of Persia na konsolach
była już 2 grudnia , a pre-orderu nie było widać , na szczęście w końcu się pojawił.
Szkoda tylko , że do premiery na PC trzeba jeszcze czekać miesiąc , ale cena za to jest
korzystna.

Taa cena korzystna tylko czemu trzeba tyle czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to będzie rewolucja w serii. Tak z niczego z gry która od pegi dostała 16+ to teraz jest 12+ i na dodatek tytuł jest " Prince of Persia". Ale ostatecznie będzie ciekawie. Przeszedłem wszystkie cz. to zagram i w to, ale może kiedyś wpadnie Hitman 5... Kto wie... Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 13:08, Hraboll napisał:

Taa cena korzystna tylko czemu trzeba tyle czekać...

Bo Polski wydawca tej gry , czyli Ubisoft , dopiero od niedawna wydaje gry w naszym kraju i najwidoczniej nie mogą się dostosować do Polskiego rynku - tak mi się przynajmniej wydaje.

Dnia 08.12.2008 o 13:08, Hraboll napisał:

Hmm pre-order zamówić, czy nie zamówić ?!. Jeszcze na 100 % nie jestem zdecydowany.

Jak masz wszystkie poprzednie części i ci się podobają , to śmiało kupuj , bo jak nie , to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować