Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

The Witcher: Rise of the White Wolf - PS3 i X360

60 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2009 o 23:35, Sandro napisał:

Ale znając CDP... ;>

To Edycja Kolekcjonerska byłaby rozsyłana w czterech osobnych paczkach? :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko to, że CDPR daje tak mało informacji jak na taką grę... Kiedy wydawali "podstawowego" witchera - to był szał - plakaty z wiedźminem, naklejki z wiedźminem, figurki geralta, pełno wywiadów, filmów i artykułów o systemie walki itp.- ba! kilku moich kolegów, którzy normalnie książek nie czytają przeczytali całą sagę razem z opowiadaniami. A teraz? Rozumiem - to jest gra na mało popularne w polsce konsole, ale tak żeby całkowicie nic nie mówić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 12:44, wsaadman napisał:

/.../

Celem tamtej kampanii było nagłośnienie gry oraz zainteresowanie nią jak największą liczbę ludzi. Cel został osiągnięty więc po co robić to samo po raz drugi? Chyba każdy już wie co to Wiedźmin i jeżeli kogoś nie zainteresowała wersja na PC to i konsolowa nie zrobi u niego furory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 15:30, Czempion9 napisał:

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Fabuła :

Wynika z tego, że fabuła pozostaje bez zmian, ale czytałem gdzieś kiedyś(już dawno, nie pamiętam gdzie), że Berengar ma pojawić się już w prologu czy tam w I akcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 15:41, Lfdracon napisał:

> Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Fabuła :
Wynika z tego, że fabuła pozostaje bez zmian, ale czytałem gdzieś kiedyś(już dawno, nie
pamiętam gdzie), że Berengar ma pojawić się już w prologu czy tam w I akcie...

Ciekawe jak będzie to wyglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już było kiedyś mówione, że Fabuła bez zmian, ale Prolog, pierwszy akt i niekture questy zostaną zmodyfikowane ;) Coś mi się zdaje, że prolog będzie taki jak na pierwszych, starych gameplayach z wieśka, zanim jeszcze wymyślono kamerę z trzeciej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 07:18, Kaucz napisał:

Wiedzmin konsolowy został skasowany - http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6546572,Konsolowy_Wiedzmin_skasowany_.html
To tylko plota ale może.

Jesus Christ monkey balls! To nie możliwe... Oby to były plotki, bo jak nie, to na xboksie jedynymi dobrymi RPG będą F3 i Fable 2 :/ Cholerka... niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 09:43, wsaadman napisał:

Jesus Christ monkey balls! To nie możliwe... Oby to były plotki, bo jak nie, to na xboksie
jedynymi dobrymi RPG będą F3 i Fable 2 :/ Cholerka... niedobrze...

Rozumiem, że japońskich rpg''ów nie lubisz? bo jeśli je lubisz to nie ma co narzekać lepszej konsoli obecnie nie znajdziesz od Xbox''a.
a, i ze zwykłych RPG nie zapominaj o Oblivionie, że o Mass Effect nie wspomnę. Sacred 2 też obleci;) nie jest znowu tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 07:31, ww3pl napisał:

http://www.vg247.com/2009/04/28/reports-confirm-witcher-cancellation-cd-projekt-red-lays-staff-off/
Wygląda na to, że plota okazała się prawdą, jeżeli wierzyć Gamebanshee.

Z innych plotkarskich źródeł dowiedziałem się, że to wina Francuzów. Podobno gra była tak źle napisana, że nie było czego ratować. CDP miało do wyboru skasować projekt albo zacząć wszystko od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 15:41, Lfdracon napisał:

> Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Fabuła :
Wynika z tego, że fabuła pozostaje bez zmian, ale czytałem gdzieś kiedyś(już dawno, nie
pamiętam gdzie), że Berengar ma pojawić się już w prologu czy tam w I akcie...

Zanim wyszedł pctowy Wiedźmin były takie filmy odnośnie systemu walki itp. W jednym z nich było coś takiego- bandycie atakują Kaer Morhen my mamy zabić resztę z nich. Wychodzimy poza twierdzę zabijamy wszystkich napotkanych po drodze. Na filmie pokazali różne znaki np Igni i ochronny i to jak możemy zabić wrogów. Później znajdowaliśmy Berengara, który walczył ze sporą grupą wrogów i jednym dużym. Mieliśmy odciągnąć uwagę tego wielkiego wtedy Berengar silnym ciosem (takie salto) zabił go "od tylca". Inny filmik był o konsekwencjach w grze. Wiedźmini złapali jednego bandyte i dyskutowali co z nim zrobić. Można go było zabić, torturować lub wypuścić. Jeśli wybrałeś opcję "zabij" sam wykonywałeś egzekucję. W zależności jak grasz pokazali kilka konsekwencji np zginie Berengar za jakiś czas ale ocalisz jakąś przyjaciółkę albo odwrotnie.
Myślę, że tak by to wyglądało. No i był jeszcze jeden ciekawy film gdzie pokazali 3lub 4 sposoby na wykonanie jednego questa- wydostanie się z miasta nocą. Myślę, że to może się pojawić w konsolówce.
****
Ta francuska firma od początku mi się nie podobała;/
Więc jak skasowali ten projekt czy nie? Są jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotki są różne.
CD Projekt RED do tej pory o francuzach wypowiadało się bardziej ciepło. Akurat jeżeli chodzi o stronę techniczną - na ten temat nie słyszałem NICZEGO.
Były plotki, że kiepsko z finansami zarówno u francuzów, jak i polaków. Co robić? Pozostaje czekać na, już zapowiedziane, oficjalne oświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poruszę inną kwestię. Gram.pl oficjalnie nie należy już do CDP. Gdy Wiedźmin odnosił sukcesy, pojawiała się masa newsów mu poświęcony. Czasem bałem się, że gdy otworzę lodówkę, wyskoczy z niej Geralt... A teraz co? W sieci rozpętała się burza, a tutaj nie ma żadnej informacji? Nie wiem jak Wam, ale mi to wygląda na najzwyklejszą w świecie cenzurę niewygodnych faktów dyktowaną przez CDP... Na stronie głównej pokazywane są liczne ciekawostki, masa plotek, a nikt nie wspomniał o tak ważnej (szczególnie dla polskich graczy) sprawie? Coś tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może dodam najbardziej aktualną i pewną informację (oczywiście tylko z jednego punktu widzenia):

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6556537,Ekskluzywny_wywiad_z_Michalem_Kicinskim.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować