Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy wkurzeni na brak oficjalnego multi w GTA IV. Czy potrzebnie?

150 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 13:48, _sahib_ napisał:

> Taaa gram od ponad roku na Live i jeszcze pięknego bana nie dostałem. Ani nawet
brzydkiego...
>
> AHA. Skoro wg Ciebie to Micro$oftowi tak bardzo przeszkadza, to po co dają po Polsku

> taki tekst: http://support.microsoft.com/kb/937066/pl skoro oficjalnie z Live NIE
WOLNO
> nam korzystać?
No tak, ja o regulaminie, a ty mi z tutorialem jakimś wyjeżdżasz... Zastanów się lepiej
czy kogokolwiek w MS będzie interesować ten tutorial jak dostaniesz bana. Mała podpowiedź:
nie. Jedyne co się liczy to Terms of Use, które pięknie łamiesz.


I wtedy właśnie ja zwrócę się do UOKiK w sprawie nabycia programu, który nie został odpowiednio oznakowany i nie mam możliwości korzystać w naszym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 16:06, pkapis napisał:

Nie mam pojęcia, czy to miała być ironia - na co wskazywałoby wrzucenie FPS i RPG - czy
zdanie serio. Osobiście uważam, że posiadanie PC opłaca się z paru powodów, ale tylko
w niewielkim stopniu ze względu na dostęp do jakichś tytułów.


pkapis, przypomne Ci tylko, ze dskusja toczy sie wokol gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:09, diabolit napisał:


> Nie mam pojęcia, czy to miała być ironia - na co wskazywałoby wrzucenie FPS i RPG
- czy
> zdanie serio. Osobiście uważam, że posiadanie PC opłaca się z paru powodów, ale
tylko
> w niewielkim stopniu ze względu na dostęp do jakichś tytułów.

pkapis, przypomne Ci tylko, ze dskusja toczy sie wokol gier...


Naprawdę? Czyli nigdy nie pisałeś, że wierzyłeś w uniwersalność pieca, ale zniechęcasz się do tej platformy? I że na rynku niedługo zostanie tylko kilku producentów PC? Sam zszedłeś w taką tematykę, a potem upominasz innych?
Wyjaśnij może jeszcze, czy naprawdę wierzysz w to, że konsole nie oferują takich gatunków jak RPG czy FPS. Bo naprawdę nie wiem, czy Twój poprzedni post traktować serio czy jako żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, po raz pierwszy widzę rozbudowany artykuł będący instrukcją jak NIELEGALNIE korzystać z LIVE`a (generator fałszywych adresów, może jeszcze link do generatora numerów kart kredytowych podacie?) w Polsce, czy tylko ja mam zwidy? o_0

Proponuję drugi: jak i skąd ściągnąć "witaminkę" do nowego GTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem co znajdzie się w tekście: "Z notatnika gangstera, notatka siódma: Wyprawa z ziomami do Liberty City"

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w tym wszystkim jest to , że multi Grand Theft Auto IV w Polsce działa. Może sprawia jakieś tam problemy i w ogóle , ale działa i to wszystko zasługa Cenegi za co należy jej się pochwała , bo taki Microsoft to pewnie nawet przez chwile nie zawahał by się banując wszystkich Polskich graczy grających w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Osoba odpowiedzialna za PR Microsftu niestety nie będzie w stanie nam odpisać aż do 8 grudnia.

Hehem. No, to jakie jest stanowisko Microsoftu? Miało być już znane 8-go grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz , LOL, ja piernicze, wydaja gre w ktorej nie da sie sejwowac i maja to w czterech literach. Przez moment zastanawialem sie czy nie kupic sobie gta4 na gwiazdke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to GTA IV i nie wiem jak to sie stało że pisze mój nick jak wchodze do gry przy logowaniu do GfWL w gta a konta niemam i nie moge grać przez neta bo jak wpisuje e mail na live i dusze sign up to nic sie nie dzieje.A gre moge zapisać to mnie cieszy ale nie moge grać multi prosze o pomoc!Troche zaspamowałem ale przepraszam nie wiem dzie to napisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować