Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

zainstalowałem dzisiaj counter strike source, a po zainstalowaniu zaczął mi sie sciagac MW2 od zera.
i to juz nie pierwszy raz. ( to nie jest update! ) w czym tkwi problem ? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:05, SongoX napisał:

A ja teraz nabijam wyzwania dla FALa, bo strasznie mi się podoba w tym karabinie termowizja
i muszę ją jak najszybciej zdobyć :P Dziś właśnie trafiłem na jakiś zhackowany serwer
czy coś, bo kiedy zaczęła się gra to nikt nie mógł ruszyć się z miejsca, a akurat tak
rozmieściło nas na mapie (Rust), że żadna z drużyn się nie widziała. Wyszedłem po kilku
minutach, bo normalnie prowadzić rozgrywki się nie dało :P


Szczerze mówiąc nie wiem czy był zhackowany... Wg mnie to jakiś błąd, parę stron temu napisałem, że trafiłem chyba na 4 czy 5 takich serwerów pod rząd, w różnych trybach(HC TDM, Sabotaż, TDM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj graliśmy z kumplami i trafiliśmy akurat na taki serw gdzie ruszać się nie mogliśmy ;]
w sumie wyszło nam na dobre, bo przeciwna drużyna wyszła i nie dodało nikogo xD
a my mieliśmy łatwą wygraną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 19:48, Chaotizz napisał:

Nie załamujcie mnie, przecież w tej grze naprawdę łatwo wbić nuka. Wystarczy kampić.
;P

Ja jak miałem ustawioną atomówkę i miałem staty 24:0 to sobie odpuściłem dalsze ustawianie nuka. Ostatnią ofiarę wbiłem i to się równało ATOMÓWKA ! Mam 4 poziom prestiżu 70 lvl. I nie ustawia na razie atomówki ;d;d Bo tym meczu byłem załamany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:05, sliski_wojtas napisał:

Ja jak miałem ustawioną atomówkę i miałem staty 24:0 to sobie odpuściłem dalsze ustawianie
nuka. Ostatnią ofiarę wbiłem i to się równało ATOMÓWKA ! Mam 4 poziom prestiżu 70 lvl.
I nie ustawia na razie atomówki ;d;d Bo tym meczu byłem załamany xD


Ta, pamiętam jak kiedyś na Quarry(chyba nie tak to się pisze, ale olać) dobiłem śmigłowcem chyba do 17, skampiłem się pod schodami i przy statach 24:0 wyskoczył mi jakiś noobek i serią posłaną praktycznie na ślepo z M4 zabił... Myślałem, że wywalę monitor przez okno...

@up
Mój najwyższy killstreak też chyba wynosi 26, ale miałem wtedy chyba ok. 10lvl pierwszego prestiżu, a zestaw Harrier - Chopper Gunner - Nuke można mieć minimalnie na 26lvl.

Pamiętam też jak grałem na sabotażu na mapie Rundown, miałem killsteak''a 21 i się mecz skończył, tuż po tym jak skończyłem Chopper Gunner''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie problemy. Mój ks to jest chyba 37, kiedy już się wbije harriera (on dobija sam do choppera) to ma się dobre 30% szans na atomówkę z miejsca na dobrej mapie (derail, wasteland etc.). Nawet jak się chopperem nie zabije tych 14, to zwykle brakuje 2-3 fragi, które można spokojnie wykampić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 23:45, Kryhuu napisał:

Ale Wy macie problemy. Mój ks to jest chyba 37, kiedy już się wbije harriera (on dobija
sam do choppera) to ma się dobre 30% szans na atomówkę z miejsca na dobrej mapie (derail,
wasteland etc.). Nawet jak się chopperem nie zabije tych 14, to zwykle brakuje 2-3 fragi,
które można spokojnie wykampić.


Wiesz... zależy od mapy. Przykładowo na Quarry trudno zabić te 14 osób, trudno czasem zabić 5, ale na Wastelandzie, można spokojnie skasować ze 20. Wbrew pozorom dobrze się tez strzela na Terminalu, pamiętam jak kiedyś mając Choppera ze skrzynki rozwaliłem chyba ze 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 23:31, wrobel253 napisał:

> Ja jak miałem ustawioną atomówkę i miałem staty 24:0 to sobie odpuściłem dalsze
ustawianie
> nuka. Ostatnią ofiarę wbiłem i to się równało ATOMÓWKA ! Mam 4 poziom prestiżu 70
lvl.
> I nie ustawia na razie atomówki ;d;d Bo tym meczu byłem załamany xD

Ta, pamiętam jak kiedyś na Quarry(chyba nie tak to się pisze, ale olać) dobiłem śmigłowcem
chyba do 17, skampiłem się pod schodami i przy statach 24:0 wyskoczył mi jakiś noobek
i serią posłaną praktycznie na ślepo z M4 zabił... Myślałem, że wywalę monitor przez
okno...

@up
Mój najwyższy killstreak też chyba wynosi 26, ale miałem wtedy chyba ok. 10lvl pierwszego
prestiżu, a zestaw Harrier - Chopper Gunner - Nuke można mieć minimalnie na 26lvl.

Pamiętam też jak grałem na sabotażu na mapie Rundown, miałem killsteak''a 21 i się mecz
skończył, tuż po tym jak skończyłem Chopper Gunner''a.



Haha ja miałem też na tej mapie Quarry. Dobiłem do 19 ofiar podajże i poźniej kampa do 23 i poźniej na farta liczyłem i 25 ofiara i koniec gry wrrrr ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 17:29, franko113 napisał:

Yeah, dzisiaj zupełnie przez przypadek poprawiłem swojego najlepszego killstika. Teraz
wynosi 33!

Campisz ,czy jesteś tak zarąbysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:11, Bartex69 napisał:

> Yeah, dzisiaj zupełnie przez przypadek poprawiłem swojego najlepszego killstika.
Teraz
> wynosi 33!
Campisz ,czy jesteś tak zarąbysty?



Miałem trochę szczęścia. Najpierw zabiłem 5 osób (nie jest to szczególnie trudne :P) Potem już 3 skosiłem predatorem. Harrier. Poczekałem aż wbije mi strzelca. A że masa noobów chciała mnie zestrzelić to stali w 4-osobowych grupkach patrząc w niebo :D. Jak skończyłem było 31/0. Potem jeszcze polatałem z kałachem i 2 gości zabiłem. Nie kampiłem. Ale zginąłem od tuby przez pół mapki :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:36, Outlander-pro napisał:

Wbijcie Nuke''a na Skidrow jak ja, to pogadamy :P


Może nie wbije nuka na Skidrow, ale kiedyś byłem świadkiem jak gościu wbił, też na sabotażu, cała nasza drużyna się do bomby rzuciła, chopper tuż nad bombsite''m, to miał gościu używanie.

Dnia 18.04.2010 o 10:36, Outlander-pro napisał:

A na Wastelandzie Chopper Gunner to marzenie, zwłaszcza jak ludzie z przeciwnej drużyny
nie pomyślą o Stingerach. Mmmm. :)


Pamiętam, pierwszy nuke jakiego widziałem - z mojej drużyny gościu miał choppera, przez cały czas jak latał nie było innych fragów jak te, które on nabił, a potem od razu nuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:36, Outlander-pro napisał:

Wbijcie Nuke''a na Skidrow jak ja, to pogadamy :P

A na Wastelandzie Chopper Gunner to marzenie, zwłaszcza jak ludzie z przeciwnej drużyny
nie pomyślą o Stingerach. Mmmm. :)


Ja właśnie 26KS zrobiłem na Skidrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:36, Outlander-pro napisał:

Wbijcie Nuke''a na Skidrow jak ja, to pogadamy :P


Ja wbiłem nuke na skidrow :D Wogóle to na prawie wszystkich wbiłem, ale niestety wyzwania nie ukończyłem (i nie dostałem emblemów), bo na prestiż przechodziłem dwa razy. ; / Teraz zbieram hs na "upadek" do scara, a mój killstreak to tylko 35. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co to znaczy "SYF - Transfer zakończony". Pojawia się to, jakby zaliczyć wyzwanie. Już drugi raz to mam, za pierwszym pojawiło mi się to wraz z nowym tytułem...

Pozdrawiam

Edit: szybki rzut oka na wiki wyjaśnił wszystko (nie wiem czemu tego nie zrobiłem za pierwszym razem). Jest to zabicie nożem osoby noszącej ten tytuł. Tylko kto pierwszy miał ten tytuł? hmmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 12:45, Zarajev napisał:

Tylko kto pierwszy miał ten tytuł? hmmm... :)

To samo pytanie zadałem sobie jakiś czas temu. Podobna sytuacja ma się z "zarażonym". Może kilka wybranych kopii gry miało te wyzwania ukończone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować