Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

witam wiem że zaraz wiele osób mnie zjedzie ale co tam spytam sie czy gra będzie działać na takim kompie AMD 3000+ 2.16 GHz,7300GS.1 GB ram pytam sie bo może ma ktos podobną konfiguracje i nie wiem czy będe mog sobie w multi na najniższych ustawieiach normalnie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 16:41, FPS_FPP_TPP napisał:

witam wiem że zaraz wiele osób mnie zjedzie ale co tam spytam sie czy gra będzie działać
na takim kompie AMD 3000+ 2.16 GHz,7300GS.1 GB ram pytam sie bo może ma ktos podobną
konfiguracje i nie wiem czy będe mog sobie w multi na najniższych ustawieiach normalnie
grać

Na najnizszych tak. Masz słabego procka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 16:41, FPS_FPP_TPP napisał:

witam wiem że zaraz wiele osób mnie zjedzie ale co tam spytam sie czy gra będzie działać
na takim kompie AMD 3000+ 2.16 GHz,7300GS.1 GB ram pytam sie bo może ma ktos podobną
konfiguracje i nie wiem czy będe mog sobie w multi na najniższych ustawieiach normalnie
grać


w sumie mam podobną konfigurację :)

athlon 64 3000+, 2GB ramu i GF8600GTS na minimalnych rusza bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie od poniedziałku i powiem tak.....nie tego się spodziewałem..... Myślałem, że tutaj jest więcej taktyki i gry drużynowej. Ocenię 6/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 18:06, Araondoion napisał:


Largooo- wiecej jest juzw cod4...albo team fortress 2 ;d


Tak, bunny jumpy w CoD4 i szalone rush''e na terytorium wroga należą do zaawansowanej taktyki.

Chcecie taktyki - kupcie Battlefield.
Chcecie zwykłego/casualowego gameplayu? - Call of Duty jest stworzony dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:02, cypers napisał:

Tak, bunny jumpy w CoD4 i szalone rush''e na terytorium wroga należą do zaawansowanej
taktyki.

Chcecie taktyki - kupcie Battlefield.
Chcecie zwykłego/casualowego gameplayu? - Call of Duty jest stworzony dla was.

powiedzialem wiecej taktyki, a nie ze cala taktyczna to raz. Po drugie jak Ci sie nie podoba seria cod, to po cholere tu wlazisz i robisz flame? O bf sie nie wypowiadam, bo nie gralem za duzo, ciekawe ile Ty grales w cod :S W cod za to gralem calkiem duzo i taktyk jest calkiem sporo.

Po trzecie mowil cos o grze druzynowej. W bunnyhoopowym TF2 chyba jest lepszy teamplay niz w cod4 nawet.
Ja preferuje bardziej dynamiczna gre niz kampienie po krzakach. Nie podoba sie nie graj i nie wypowiadaj. Rozgrywki klanowe sa calkiem niezle pod wzgledem taktyki.

Aha a to w BF nie moge sobie grac casualowo? lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam takie pytanie - mój kuzyn pożyczył odemnie COD''a MW 2 i zainstalował go, ale ponieważ nie posiada konta Steam podałem mu hasło do mojego i gra sobie tylko w multi, a ja w jednego gracza, ale teraz chciałbym zagrać w multi, a on ma już połowę odznaczeń i 30 poziom. Da się zrobić tak, żeby zresetować wszystkie punkty/żebym mógł grać w multi, ale wszystko bym musiał od nowa zdobyć.
Proszę o pomoc!
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba sie nei da :| mozesz dobic do 70 lvl i zrobic prestiz i bedziesz robil jeszcze raz. Ale ja bym skorzystal z pomocy bo mi by sie nie chcialo wbijac, dla mnie dobic 70 lvl wybrac 2 bronie i ownic nimi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 07:28, barsum napisał:

Jak wypada polska wersja w MW2? Pytam, ponieważ wersja angielska jest 50 zł tańsza, a
jak na konsole to bardzo dużo.:P

bierz angielską. Przyjemniej sie na niej gra, nie ma debilnych błędów przez które dosłownie nie wiesz co czytasz. Sam bym sobie angielską ze steama ściągnął, ale od nowa 3/4 gry mi się z neta nie chce ''ssać''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 08:36, Araondoion napisał:

polska wersje mozesz brac jesli chcesz pograc w komedie wojenna :P


"Komedie" to słabo powiedziane;) Jak widzisz taki kwiatek jak "Przypadkowe leżenie" leżysz pod biurkiem nie mogąc grać ze śmiechu. Albo "Bum! Trafienie w głowę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 09:26, KrwawyMarcys napisał:

> polska wersje mozesz brac jesli chcesz pograc w komedie wojenna :P

"Komedie" to słabo powiedziane;) Jak widzisz taki kwiatek jak "Przypadkowe leżenie" leżysz
pod biurkiem nie mogąc grać ze śmiechu. Albo "Bum! Trafienie w głowę"


takich tłumaczeń jest znacznie więcej pogrzeb w Googlach - naprawdę warto :) po przeczytaniu jednego z artykułów o mało nie spadłem z krzesła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 09:26, KrwawyMarcys napisał:

> polska wersje mozesz brac jesli chcesz pograc w komedie wojenna :P

"Komedie" to słabo powiedziane;) Jak widzisz taki kwiatek jak "Przypadkowe leżenie" leżysz
pod biurkiem nie mogąc grać ze śmiechu. Albo "Bum! Trafienie w głowę"


i "nie zgÓb tego kodu!"

Aha, i jeszcze jedno słowo do pana, który powiedział, że robię tzw. flame... Jeśli nie umiesz grać to spoko, ale jeśli nie umiesz utworzyć konstruktywnej krytyki na temat komentowanej tutaj gry... heh... W każdym razie CoD to typowa gra na tzw. "speed'a", a polska wersja jest tak zepsuta, że może poprawić humor nie jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować