Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 21:59, franko113 napisał:

Proszę proszę, kolejne dziecko NEO które nie potrafi inaczej grać niż biegając z nożykiem?
Tylko uważaj bo się zatniesz i będzie kuku boli. Pewnie w otwartej walce cię jadą, to
posuwasz się do nieczystych zagrań (TO CO Z TEGO, ŻE GRA NA TO POZWALA, GDYBY NP. GWAŁCENIE
MATEK NIE BYŁO ZAKAZANE PRZEZ PRAWO TO BYŚ TO TO ROBIŁ?!) Sam styl twojej gry mówi o
tobie. Przypieprzysz i uciekasz. :]

Eeee... Przecież każdy gra, jak chce. Mi tam wszystko jedno. Samemu zdarza mi się biegać z nożem, używać granatnika, czy wyrzutni. Byle nie w nadmiarze i jazda. Poza tym, ten twój przykład lekko... dziwny? tak, to chyba dobre słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:09, vip_konius napisał:

> Dzieckiem Neo można być zawsze, mi chodzi o twoje zachowanie a nie o to ile masz
lat
> inteligencie.
spoks jak nauczysz sie czytac to sie odezwij :)



Dobra, przyznaję, twojego drugiego posta nie przeczytałem. Masz się z czego śmiać. Po prostu tak mnie wnerwiają już ludzie ciągle biegający z nożem/granatnikiem/źle wyważonymi broniami, że jak widzę kawałek posta który mógł by wskazywać, że mam kontakt z takim delikwętem po prostu coś się we mnie gotuje. Na szczęście to coraz rzadsze zjawisko, ale i tak trudno trafić na serwer bez takich numerów.


soshman

Dałem pierwszy lepszy przykład który wydał mi się wymowny :]. Oczywiście, że zabrzmiało to trochę dziwnie, ale moim zdaniem taka gra to zwykłe chamstwo i skuteczne zepsucie przyjemności płynącej z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:23, franko113 napisał:


Dobra, przyznaję, twojego drugiego posta nie przeczytałem. Masz się z czego śmiać. Po
prostu tak mnie wnerwiają już ludzie ciągle biegający z nożem/granatnikiem/źle wyważonymi
broniami, że jak widzę kawałek posta który mógł by wskazywać, że mam kontakt z takim
delikwętem po prostu coś się we mnie gotuje. Na szczęście to coraz rzadsze zjawisko,
ale i tak trudno trafić na serwer bez takich numerów.

zwykłe chamstwo i skuteczne zepsucie

Dnia 29.01.2010 o 22:23, franko113 napisał:

przyjemności płynącej z rozgrywki.

spoks :) juz sie nie gniewam hehe xD
z czym wogole latasz?
bo ja teraz uzywam ump+szybki ostrzal
maraton,moc obalajaca i ninja a na drugiej rangersy albo ten pierwszy shot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:34, vip_konius napisał:

z czym wogole latasz?
bo ja teraz uzywam ump+szybki ostrzal
maraton,moc obalajaca i ninja a na drugiej rangersy albo ten pierwszy shot



Na "dedmecze" ACR (z tłumikiem), ale tylko chwilowo (jeszcze 1 lvl i kałach) Perki mam różne, ale w sumie staram się powoli odblokowywać wszystkie wyzwania z nimi związane. Teraz latam z pewnym celowaniem, maratonem i i bezkompromisowym. Za to na znajdź i zniszcz biegam z tarczą, nożem i perkami maraton, waga lekka, komandos. Ale raczej nie staram się tą klasą zabijać, tylko pomagać graczom z mojej z drużyny (osłaniać itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Za to na znajdź i zniszcz

Dnia 29.01.2010 o 22:48, franko113 napisał:

biegam z tarczą, nożem i perkami maraton, waga lekka, komandos. Ale raczej nie staram
się tą klasą zabijać, tylko pomagać graczom z mojej z drużyny (osłaniać itp.)


Chciałbym tylko zauważyć, że Waga Lekka nie daje nic przy tarczy. Sprawdzałem z kumplem i ja i on mieliśmy tarczę i Maraton, on miał dodatkowo Wagę Lekką. Biegliśmy z identyczną prędkością. Jak się okazało, Waga Lekka daje bardzo mały bonus, bo tylko 7% do prędkości. Łatwo obliczyć, że jeśli tarcza jest najcięższym przedmiotem w grze, Waga Lekka nie daje w ogóle bousów. Ogólnie uważam ten perk za nieprzydatny, nawet w wersji Pro. W każdym razie jeśli brać wagę lekką, to tylko do pistoletów maszynowych, gdzie jest największa mobilność i pojawia się ledwo zauważalny bonus do prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:56, Outlander-pro napisał:

Chciałbym tylko zauważyć, że Waga Lekka nie daje nic przy tarczy. Sprawdzałem z kumplem
i ja i on mieliśmy tarczę i Maraton, on miał dodatkowo Wagę Lekką. Biegliśmy z identyczną
prędkością. Jak się okazało, Waga Lekka daje bardzo mały bonus, bo tylko 7% do prędkości.
Łatwo obliczyć, że jeśli tarcza jest najcięższym przedmiotem w grze, Waga Lekka nie daje
w ogóle bousów. Ogólnie uważam ten perk za nieprzydatny, nawet w wersji Pro. W każdym
razie jeśli brać wagę lekką, to tylko do pistoletów maszynowych, gdzie jest największa
mobilność i pojawia się ledwo zauważalny bonus do prędkości.



Ale jak mówiłem, ja chce po prostu zaliczyć "najwyższy poziom tego perka" a brakuje mi już tylko 10 mil, więc głównie dla tego z nim biegam. Aczkolwiek dzięki za info :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z operacjami. Gdy próbuje włączyć "Ukryty" (tą misję w snajperską) Gra wyrzuca mnie na pulpit i wyskakuje mi error. Nie przeszkadzało by mi to, gdyby nie fakt, że uwielbiam misje snajperskie, a do tego brakuje ni tylko kilku gwiazdek do ukończenia operacji "na 100%" Wszystko mam na 3, oprócz ostatnich 2 i tej właśnie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:33, Damianuss1 napisał:

Ok już wszystko wiem. Posiada ktoś może zamontowaną strzelbę do G3? To prawda, że jej
zasięg jest ekhmm, bardzo, ale to bardzo duży?

Jeśli wiesz, to mógłbyś mi to przybliżyć, bo też jakoś nie kumam. Byłbym wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to G3? Gdzieś na filmiku widziałem, a co do perka to:

Nazwa: US Danger Close PL Bliskie Zagrożenie.
Działanie:Bron wybuchowa ma wiekszy zasieg zniszczen.
Wersja PRO: Ataki powietrzne maja wiekszy zasieg zniszczen.
Wyzwanie do wersji PRO: Zabij 100 wrogow z materialow wybuchowych, uzywajac bliskiego zagrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:46, Damianuss1 napisał:

Chodzi o to G3? Gdzieś na filmiku widziałem, a co do perka to:

Nazwa: US Danger Close PL Bliskie Zagrożenie.
Działanie:Bron wybuchowa ma wiekszy zasieg zniszczen.
Wersja PRO: Ataki powietrzne maja wiekszy zasieg zniszczen.
Wyzwanie do wersji PRO: Zabij 100 wrogow z materialow wybuchowych, uzywajac bliskiego
zagrozenia.

Jeżeli chodzi ci o karabin G3 , to w MW2 takiego nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:46, Damianuss1 napisał:

Chodzi o to G3?

G3 było w Modern Warfare 1, tutaj chyba chodziło Ci o FALa - MW "dwójkowy" odpowiednik G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błąd błąd błąd błąd błąd
się musiałem odezwać bo Polacy grali :/
jednak okazało się, że to banda dzieciaków! tak dzieciaków
jechali po wszystkich a że broń noobowska, gracz noobowski itp
niby koleś ma 9 prestiż ale swym poziomem nic nie pokazuje
nie obyło się też od wyzwisk itp
niestety najbardziej oberwało się mi :/ lol ?????
za to, że kampie zdobywając punkt kontrolny i, że tego łapka zabijam :)
w sumie miałem większą satysfakcje na kolejnej mapce, gdzie dziecko się rozzłościło i z płaczem pobiegło do mamy :) bo ktoś mu w zdobyciu nuka przeszkodził ^^

ot taki pościk :) odnośnie noobków i tego typu zachowania :)
szkoda, że nie ma serwerów :/ to można by bana sprzedać
ale co tu zrobić :/ trza żyć dalej :)

PS: jak ktoś chce pograć na multi to namiar na GSie jest w kontaktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 20:46, m1kel1 napisał:

błąd błąd błąd błąd błąd
się musiałem odezwać bo Polacy grali :/
jednak okazało się, że to banda dzieciaków! tak dzieciaków
jechali po wszystkich a że broń noobowska, gracz noobowski itp
niby koleś ma 9 prestiż ale swym poziomem nic nie pokazuje
nie obyło się też od wyzwisk itp
niestety najbardziej oberwało się mi :/ lol ?????
za to, że kampie zdobywając punkt kontrolny i, że tego łapka zabijam :)
w sumie miałem większą satysfakcje na kolejnej mapce, gdzie dziecko się rozzłościło i
z płaczem pobiegło do mamy :) bo ktoś mu w zdobyciu nuka przeszkodził ^^

ot taki pościk :) odnośnie noobków i tego typu zachowania :)
szkoda, że nie ma serwerów :/ to można by bana sprzedać
ale co tu zrobić :/ trza żyć dalej :)

PS: jak ktoś chce pograć na multi to namiar na GSie jest w kontaktach :)

Chyba gramy w inne gry bo u mnie przez całe rundy nikt sie nie odzywa. Czasami ktos napisze "wtf" albo "camper" ale tak to cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 21:18, Starscream napisał:

Chyba gramy w inne gry bo u mnie przez całe rundy nikt sie nie odzywa. Czasami ktos napisze
"wtf" albo "camper" ale tak to cisza.



U mnie też tak było, ale ostatnio rzeczywiście, głośniej podczas gry :]. Może też dla tego, że tempie noże i granatniki jak mogę, więc jak się odezwę, to od razu na mnie naskakują :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 21:18, Starscream napisał:

Chyba gramy w inne gry bo u mnie przez całe rundy nikt sie nie odzywa. Czasami ktos napisze
"wtf" albo "camper" ale tak to cisza.


jak gram to w sumie jest cisza :)
ale bywają jaty co się czepiają wszystkiego i też noobetuber itp
a dzisiaj to normalnie ten koleś przegiął po całości
jeszcze z klanu jakiegoś to już w ogóle nie reprezentuje sobą żadnego poziomu
a teksty typu camper jak przejmowałem punkt A to już w ogóle śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja gram, to rzadko słychać kogoś przez micro, a szczególnie Polaków, jedynie ja często nawijam w czasie gry :D A teraz obecnie zacząłem nawalać AUG''iem i bardzo dobrze mi się nim gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować