Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Na dniach będzie patch, który ZBALANSUJE MODEL 1887. Nie będzie więcej clanów, które myślą że są fajne bo mają 10/3 akimbo 1887. Do tego BĘDĄ mody, bo bowling napisał, że mod tools będzie wydany ( będą wydane ? )... Pozostaje jeszcze sprawa dedyków. Stay tuned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 22:52, Kirabaxior napisał:

Jeśli ta gra jest tak emocjonująca jak piszesz, to... nie mogę się doczekać wigilii :D


Oj, emocje są i to spore :D
Pograłem dziś trochę i w zasadzie w ciągu godziny nabiłem 3 nuki xD Dobra passa, nie ma co! No i tytuł nabiłem :) Wreszcie zmienię sobie killstreaki. I kałach rządzi ^^
Filmiki dla ciekawych:
http://www.xfire.com/video/1ba884/
http://www.xfire.com/video/1ba890/ <- tu jest troszkę akcji :P Ale tylko ciut.
http://www.xfire.com/video/1ba895/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty tak ciągle te AK, AK, przecież M16 wydaje się lepsze. Co prawda nie mam jeszcze tej broni odblokowanej, ale raz zdarzyło mi się ją ukraść trupowi - bardzo dobrze się strzelało...

Więc dlaczego AK jest takie super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2009 o 22:56, Piciambeer napisał:

Więc dlaczego AK jest takie super?


Chociażby ze statów - ma ten sam damage, za wali full auto :) Poza tym jest całkiem celne, nie ma zbyt dużego odrzutu, no i jest sentyment z CoD''a 4 ^^ A co do M16 - nie powiem, żeby to była zbyt dobra broń. Powiedziałbym, że nadaje się tylko to zabijania ludzi gdy nikt Cię nie widzi. Jak ktoś wpadnie Ci w CQB to kupę zrobisz z karabinem walącym po 3 kulki. Poza tym jeśli ktoś zacznie do Ciebie walić za nic go nie trafisz, bo zaczyna rzucać i co z tego że zdążysz puścić serię, skoro wszystko poleci gdzieś w niebo? A przy full auto da się to nadrobić.

Ogólnie może to też zależeć od preferencji - ja jednak wolę AK stanowczo niż M16, w końcu kałach jest bardziej uniwersalny, a przy M16 skłaniałbym się do stwierdzenia, że radzi sobie tylko na średnie dystanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

napoczątku grałem tylko z scar-h bo najwięcej miałem przy nim odblokowanych bajerów. Ostatnio wkręcił mi się tryb S&D hardcore z rykoszetem i świetnie mi się tam gra wlaśnie z m16. Jest bardzo celna, duży magazynek i dobrze mi się z niej strzela. S&D hardcore jest bardziej trybem taktycznym i skradania się więc nie ma problemów że ktoś Ci nagle wyskoczy. Chociaż jak gram team DM to też nawet fajnie się gra z M16. Niby seria 3 pocisków ale i tak nimi zabijam odrazu. Świetnie mi zniej heady wchodzą. Co do kałacha to tak myślałem że to pewnie najlepsza broń ale jeszcze się nie moge przekonać bo nie mam go odblokowanego.

PS. Czym się różni zwykły helikopter od pave lowa ? Chodzi mi w praktyce. Lepiej strzela ? Trudniej go zestrzelić czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

PaveLow zapuści flary i o ile nie masz javelina to przynajmniej dwa (celne) pociski muszą w niego polecieć.
Do tego więcej działek (dwa) i z tego co kojarzę to rakiety.
AK <33
Outlander ma racje, uber broń ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w misję w brazylii, doganiam gościa, strzelam mu w nogi. Później jest ten urywek w garażu, gościu mówi że zajmie im to trochę czasu i za każdym razem w tym momencie wyskakuje mi error. WTF

20091218132733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:27, Nightdew napisał:

Gram w misję w brazylii, doganiam gościa, strzelam mu w nogi. Później jest ten urywek
w garażu, gościu mówi że zajmie im to trochę czasu i za każdym razem w tym momencie wyskakuje
mi error. WTF

Czy grasz w grę na koncie (chodzi o konto windows) z pozycji administratora komputera ? Jeśli nie, odpal grę na koncie admina. Spróbuj jeszcze we właściwościach gry na steamie sprawdzić integralność plików cache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 13:36, koLLLL napisał:

Czy grasz w grę na koncie (chodzi o konto windows) z pozycji administratora komputera
? Jeśli nie, odpal grę na koncie admina. Spróbuj jeszcze we właściwościach gry na steamie
sprawdzić integralność plików cache


Sprawdziłem integralność, zadziałało bo udało mi się pograć 2 min dłużej ale później znowu ten sam błąd. Jak to sprawdzić czy z admina gram? chociaż na 99 % gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:47, Nightdew napisał:

Sprawdziłem integralność, zadziałało bo udało mi się pograć 2 min dłużej ale później
znowu ten sam błąd. Jak to sprawdzić czy z admina gram? chociaż na 99 % gram

Zależy jakiego masz windowsa. W XP wchodzisz w Panel sterowania, konta i pisze czy twoje konto jest ograniczone czy masz admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 13:51, koLLLL napisał:

Zależy jakiego masz windowsa. W XP wchodzisz w Panel sterowania, konta i pisze czy twoje
konto jest ograniczone czy masz admina.


tak, gram na adminie. Pisze konto administratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg człowiek ma orginała, ale niestety steam jest tak popier... że non stop problem. Teraz w ogóle nie mogę uruchomić sp. Mp działa normalnie. Gdy włączam sp to pojawia sie okienko steama i pisze przygotowywanie do uruchomienia, po kilki sekundach okienko znika z nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 09:37, Zand79 napisał:

nie no fajnie gratulacje tylko jedno pytanie wszystkie nuki na dominacji???

8 nuków na Dominacji, 2 na FFA ale imo najłatwiej wyrobić na Dominacji. Jeśli ma się farta to da się też na CTF, kilka razy prawie mi się udało, ale mapa trwa krótko więc często brakowało mi paru fragów a gra się już kończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:37, oset-jr napisał:

mam pytanko: ta gra ruszy mi na laptopie co ma
procesor Amd dwurdzeniowy 1.90 GHz
karta Radeon HD 3200
3 GB Ram
Windows Vista

Będzie ciężko. Na bardzo niskich detalach i niskiej rozdzielczości pograsz. Bo ruszyć, ruszy. Słaby procesor i karta graficzna dość mierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy jeszcze nie skumali:
- care package/emergency airdrop rewards nie wliczają się do killstreak''ów
- Pave Low zazwyczaj też nie wlicza się do killstreak''ów (to jest akurat bug)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować