Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Miałem z kumplem ten sam problem, wszystko teoretycznie z natem i innymi pierdołami było cacy, ale też nie mogliśmy się w żaden sposób połączyć (mimo że provider ten sam a odległość między nami to jakieś 500m). Ratunkiem okazał się być update MW2, który zlikwidował ten problem. Niestety następne updaty znowu coś zepsuły i tak co updejt sytuacja się zmieniała. Jedynym ratunkiem jaki widzę to znalezienie kolegi, który były chętny z wami grać, być może jemu uda się was obu dodać do gry. Nie wiem jak to jest teraz, bo przygodę z MW2 już skończyłem, ale podany powyżej sposób był jedynym wyjściem dla nas w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten filmik gdzie gość rzucił nożem przez ok. pół mapy i trafił heada innemu gościowi. To właśnie mi coś podobnego się przydarzyło, tylko, że ja byłem w roli ofiary. Była mapka Sub Base, biegnę sobie luzacko po jednym z budynków, kiedy nagle dostałem nożem. Gość nie miał czitów, bo go potem obserwowałem. Fuksiarsko trafił we mnie nożem z daleka. Szkoda, że nie miałem włączonego XFire, albo Frapsa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 13:26, SongoX napisał:

Pamiętacie ten filmik gdzie gość rzucił nożem przez ok. pół mapy i trafił heada innemu
gościowi. To właśnie mi coś podobnego się przydarzyło, tylko, że ja byłem w roli ofiary.
Była mapka Sub Base, biegnę sobie luzacko po jednym z budynków, kiedy nagle dostałem
nożem.

Mi się też raz tak zdarzyło, tylko, że ja rzucałem. Kumpel obserwował jak gram. Mówię: "Patrz, jak gra mistrz." Rzucam nożem tak pod kątem 30 stopni na Underpass. Po 5 sekundach stwierdziłem, że już nic z tego. Idę dalej, a tu nagle takie +ileśtam, bo jakieś bonusy były. ;) Mina kumpla - bezcenna. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygód z MW2 w tym tygodniu ciąg dalszy. Przegrałem prawie 160h w MW 2 i dopiero pierwszy raz trafiłem na jakiś zhackowany serwer. Opowiem wam na czym polegała rozgrywka. Na początku mapy każdy miał do dyspozycji tylko rzut nożem, gdy zabił jednego przeciwnika zdobywał lepszą broń. Gdy zabiłeś Coltem zdobywałeś SMG i tak dalej, coraz lepszą broń. Mówili, że to jakiś Bon Mod, czy coś takiego. Hostem był jakiś Hans. Gra była dosyć ciekawa i fajnie się popalało na takich zasadach. Gdyby były dedyki to na takich modach można byłoby nieźle się bawić, ale nie ma co na to liczyć, bo na razie Acti ssie kasę od klientów jak tylko się. Niemniej jednak grało się na takim serie bardzie ciekawie :P

PS: Czy gra na takich serwach jest bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 16:37, SongoX napisał:

Przygód z MW2 w tym tygodniu ciąg dalszy. Przegrałem prawie 160h w MW 2 i dopiero pierwszy
raz trafiłem na jakiś zhackowany serwer. Opowiem wam na czym polegała rozgrywka. Na początku
mapy każdy miał do dyspozycji tylko rzut nożem, gdy zabił jednego przeciwnika zdobywał
lepszą broń. Gdy zabiłeś Coltem zdobywałeś SMG i tak dalej, coraz lepszą broń. Mówili,
że to jakiś Bon Mod, czy coś takiego. Hostem był jakiś Hans. Gra była dosyć ciekawa i
fajnie się popalało na takich zasadach. Gdyby były dedyki to na takich modach można byłoby
nieźle się bawić, ale nie ma co na to liczyć, bo na razie Acti ssie kasę od klientów
jak tylko się. Niemniej jednak grało się na takim serie bardzie ciekawie :P

Ja kiedyś trafiłem na serwer, gdzie było się terminatorem - uzbrojenie z AC130. Sieczka równa :P.
BTW: przecież w MW2 nie ma Colta. :P

Dnia 03.08.2010 o 16:37, SongoX napisał:

PS: Czy gra na takich serwach jest bezpieczna?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:55, Firefly94 napisał:

BTW: przecież w MW2 nie ma Colta. :P


Ale babola strzeliłem. Chodziło mi Desert Eagle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600 godzin spędzonych w grze dla tego momentu. Udało mi się dziś nabić swoje dwie pierwsze atomówki. Pierwszą standardowo Harrier--->Chopper, a drugą z Pave Lowem. :) Silenced AK. Oczywiście nigdy żadnych hacków.

20100804001116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 00:29, Outlander-pro napisał:

Gratuluję ... szkoda tylko, że kille Pave Lowa nie wliczają się do killstreaka :P


Oczywiście, że wliczają. Pod warunkiem, że jest z killstreaka, a nie ze skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2010 o 00:48, Undertaker napisał:

Oczywiście, że wliczają. Pod warunkiem, że jest z killstreaka, a nie ze skrzynki.


Właśnie Pave Low jest zbugowany ^^ Z killstreaka nie zlicza, za to z paczki zdarza się, że tak. Przynajmniej jeszcze miesiąc temu tak było, ale wątpię by to naprawili, skoro pół roku było bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to naprawili. Na Inasion przyzwałem Pave Lowa przy 12 zabójstwach (od Harriera), Paweł skosił z 10 i ja w międzyczasie 2 i musiałem dobić jednego. Zlicza, zlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:55, Firefly94 napisał:


Dnia 03.08.2010 o 19:55, Firefly94 napisał:

Ja kiedyś trafiłem na serwer, gdzie było się terminatorem - uzbrojenie z AC130. Sieczka
równa :P.


to miałeś fajnie ja trafiłem na ten sam serwer ale na początku ujrzałem napis "You are a Human" - nie było fajnie ;D
żartuje po stronie ludzi też się fajnie grało - do dyspozycji był Intervetion, wyrzutnia rakiet i jakiś karabin szturmowy ale nie pamiętam jaki. Do tego co chwilę miałem do dyspozycji nalot albo Pave low''a. Ogólnie k/d wyszło około 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:45, Outlander-pro napisał:

> Czy prestiż odblokowuje dodatkową premie za serię zabójstw? Czy zawsze można mieć
tylko
> 3 aktywne?

Zawsze 3.


To lipa, prestiż sobie chyba odpuszczę (poziomy idą dużo wolniej niż w cod4 mi się wydaje...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:56, tomoliop napisał:

To lipa, prestiż sobie chyba odpuszczę (poziomy idą dużo wolniej niż w cod4 mi się wydaje...).


Ja też tak na początku myślałem, ale jak dobiłem ten 70, to nawet nie zdążyłem wyzwań z AK-47, bo się nudziło :P Wbiłem pierwszy prestiż i jeśli dobiję do 70 do wbijam na kolejny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 14:00, SongoX napisał:

> To lipa, prestiż sobie chyba odpuszczę (poziomy idą dużo wolniej niż w cod4 mi się
wydaje...).

Ja też tak na początku myślałem, ale jak dobiłem ten 70, to nawet nie zdążyłem wyzwań
z AK-47, bo się nudziło :P Wbiłem pierwszy prestiż i jeśli dobiję do 70 do wbijam na
kolejny :P


Wyzwań jest taki ogrom, że na nich się skupię, i tak nie wiadomo kto ma jaki poziom prestiżu, tyle jest tych emblematów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować