Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2010 o 17:58, Outlander-pro napisał:

Eh, nie da się grać w multi obecnie. Mówię sobie: a, pogram trochę, bo dawno nie grałem.
Wbijam na pierwszy serwer - wh + aimbot
Wbijam na drugi serwer - wh
Wbijam na trzeci - aimbot

NOSZ KURNA ! Człowiek może się wściec! Ah, szkoda, że jeszcze tyle trzeba czekać na nowego
CoD''a od Treyayrcha ... tam chociaż będą dedyki i PB i z cheaterami problemu nie będzie,
grrr.


O to nie wiem czy gorzej ode mnie ze szczesciem, ja po kilkumieszcznej przerwie wlazlem na serwer i odrazy shackowany... ale zawsze można zagrać prywatny mecz, tylko do statów nie idzie xD

Ta, też czekam na cod:bo tylko się zastanawiam czy najpierw pograć w multi dopóki nie bedzie cziterow czy zaczac kampanie i co-opa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 17:58, Outlander-pro napisał:

Eh, nie da się grać w multi obecnie. Mówię sobie: a, pogram trochę, bo dawno nie grałem.
Wbijam na pierwszy serwer - wh + aimbot
Wbijam na drugi serwer - wh
Wbijam na trzeci - aimbot


Ja dzisiaj też jakąś często spotykałem cheaterów. No i znowu wpadłem na shackowany serwer tyle, że przedłużony był tylko czas odradzania, a host był niewidzialny, nieśmiertelny, i miał nie kończącą się amunicję. To co się dzieje czasami na serwach to porażka.

Tak wgl nie wiem czy dzisiaj będę uczestniczył w grze bo nie wiadomo, o której będę szedł biegać z kolegą. Na razie za gorąco xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:47, ts04 napisał:

Właśnie wlazłem na już opisywany shackowany serwer, screeny: http://www.xfire.com/profile/ts04/screenshots/codmw2/?view#100313872
wideo: http://www.xfire.com/video/2f91e2/

No i ładny wynik z innej rozgrywki: http://screenshot.xfire.com/s/100301446-4.jpg


Wysłałem ci zapro do znajomych xfire ;d mój nick kamyyk0 jakby co.

Cholera namnożyło się cheaterów. Aimboty, wh i co jeszcze dusza znienawidzi. Nie wiem kiedy tego jest więcej w dzień czy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 01:35, NecroVisioneR napisał:


Co to aimbot i wh?Nigdy się z tym nie styknąłem wieć chciałbym wiedzieć jbc:)



Wh - widzenie przez ściany
Aimbot - Auto celowanie np. w głowe , gracz nic nie robi tylko klika

Przynajmniej to znaczy w Counter Strike ale w MW2 zapewne też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 02:00, FiZbAn09 napisał:

Wh - widzenie przez ściany
Aimbot - Auto celowanie np. w głowe , gracz nic nie robi tylko klika


No z tym aimbotem to nie zawsze głowa, ale jednak widać, jak celownik skacze z przeciwnika na przeciwnika, w niesamowitej prędkości i to bez żadnych błędów (tzn. celownik poleciał za daleko)

No są jeszcze cheaty na nieskończoną amunicję, na niewidzialność. Jak na razie tylko z tym się spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 01:26, KamyK_84 napisał:

Wysłałem ci zapro do znajomych xfire ;d mój nick kamyyk0 jakby co.


Napewno do mnie ? Link do mojego profilu masz w podpisie no i mam już jednego znajomego z nazwą "Kamyyk" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2010 o 09:54, KamyK_84 napisał:

No z tym aimbotem to nie zawsze głowa,


Fakt , można ustawić na jaką część ciała będzie atak , żeby wzbudzać podejrzeń , zapomniałem dodać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 11:37, ts04 napisał:

> Wysłałem ci zapro do znajomych xfire ;d mój nick kamyyk0 jakby co.

Napewno do mnie ? Link do mojego profilu masz w podpisie no i mam już jednego znajomego
z nazwą "Kamyyk" xD


Sprawdź jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.xfire.com/profile/kamyyk0/screenshots/?view#100373421

Nawet mi dobrze poszło gdyby nie tuber byłoby lepiej.
To "shut up kid" jest właśnie do tubera (gallero) xd
Kolejny raz trafiłem na shackowany serwer. Dobrze, że tylko zmieniony został rodzaj rozrywki, odradzało się, i automatycznie losowało ci set z jakimiś ulepszeniami (barret z acog bez recoilu). Takie serwery są nawet fajne trochę urozmaicają rozrywkę o ile nie odblokowują ci czegoś od czary mary hokus pokus masz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:05, KamyK_84 napisał:

Będzie w najbliższym czasie jakiś mecz coś w stylu tych próbnych?

Jeśli wam pasuje, to będzie jutro, pora ta sama, co zwykle.
Do wiadomości - zakazane zostają - TUBY, AKIMBO G18, RPG I AT4 NA LUDZIACH, BIEGANIE Z NOŻEM + COMMANDO.
Reszta dozwolona, UMP jakoś zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 20:59, Undertaker napisał:

Resurgence Pack nie działa, wypieprza się przy każdym włączeniu nowej mapy. GZ acti!

Miałem coś podobnego przy pierwszym dlc. Spróbuj sprawdzić w Steamie integralność plików gry. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogło usunięcie tego z folderu STEAM. Pobrał od nowa, tym razem działało. Dużo osób ma ten problem. Wkurza mnie, że nie mogę wybrac tych map w dowolnym trybie gry, tylko ciągle jakieś bazy mi losuje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec mam dość tej gry. Coraz więcej p*jebańców muszących się wspomagać aimbotem bo nie potrafią celować, o dziwo też często spotyka się gości z WH. Problemy z połączeniem się z serwerem (ktoś jeszcze to ma?). Pomine camperów i inne noobstwa naturalne. Pa MW 2 do zobaczenia za 2 tyg jeśli nie będę miał ochoty wywalić w p*zdu pudełko i usunąć grę.
Wracam do bc 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale IW net dobiera graczy do swojego poziomu lol :D Jak sam gram , nigdy nie trafiam na czitera. Noobstwa co prawda jest mnóstwo ale nie jest na tyle uciążliwe, żeby nie dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grasz w wersję PC? Jeśli tak to musiałeś zagrać ze 3 gry, albo nie umiesz ich rozpoznać. Ja mam naliczniku 388h, więc już coś wiem. Cziterzy w wersji PC to PLAGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować