Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Nie udałoby się ponieważ w grze są momenty w których potwora możemy załatwić tylko na odległość.Np.ten wielki szerszeń (pierwsza misja) albo Jack kiedy atakuje nas tymi lodowymi strzałami (albo czymś w tym stylu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:29, Master J napisał:

Np.ten wielki szerszeń (pierwsza misja) albo Jack kiedy atakuje nas tymi lodowymi strzałami (albo
czymś w tym stylu).


To Królowa Os :) Ja ją zabiłem mieczem. Natomiast walka z Jackiem się zgadza. Nawet w komnacie przed walką leży łuk niezbędny do pokonania Jack''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:29, Master J napisał:

Nie udałoby się ponieważ w grze są momenty w których potwora możemy załatwić tylko na odległość.Np.ten
wielki szerszeń (pierwsza misja) albo Jack kiedy atakuje nas tymi lodowymi strzałami (albo
czymś w tym stylu


Sądziłem, że to głupi pomysł ole potym co napisaliściem może sprubuje XD (naprzekór :P ) ale ... to na 100% niewyjdzie. Choć po przejściu gry ( walka z smokiem / jackiem ) jest to chyba możliwe :P ( wilkolaka tak zabiłem XD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mianowicie taki oto problem...Nie zawsze wyświetlają mi się napisy. Niekiedy też nie widać całego zdania. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:32, deih napisał:


> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=363&p=627
No nic moja karta to GForce FX 5200 więc znajduje się na liście...Heh dziwny błąd chociaż
da się grać. Zwłaszcza jak już raz doszło się do końcówki gry ;].

mam ta samą kartę graficzną i miałem identyczny problem, więc wysłałem formularz do pomocy technicznej. Kazali zainstalować jakiś sterownik. Jak zainstalowałem to już nie miałem tego problemu... Nie wiem czy link do sterownika jest jeszcze aktualny, chyba musisz wysłać osobny formularz, ale jak co to pisz na moje GG ( na gramsajcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi mowil kolega to polecam cos takiego:
maxujemy czar ofensywny ktory nam sie najbardziej podoba
wbijamy kilka poziomow spowolnienia czasu, berserkera i szalu bitewnego
reszta w sile i kilka ptk do zrecznosci (glownie szybkosc)

i z tego wyjdzie taki wojownik, troche mag :) a czar maksujemy dla jacka rzeznika tylko i wylacznie, zreszta gdzie indzie tez sie przyda. Ja wymaksowalem blyskawice, i gralo sie latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 12:07, Abi Dalzim napisał:

Najpierw gierka wyjdzie na X_Box''a. A potem, za rok, dwa, dopiero na PieCe.


Ale warto będzie czekać. Wersja Fable na PC była o niebo lepsza od X''owej. Lepsza grafika (''głębsze'' shadery, lepsze cienie, AA), rozwinięty interfejs (9 slotów na czary i mikstury zamiast 4) i bardzo wygodne sterowanie. Gdyby wszystkie konwersje tak wyglądały, świat byłby piękniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam mały problem. Możliwe, że ktoś już o to pytał ale ja dziękuję przeszukiwać ponad 200 stron.... A więc chodzi mi o misję "Burdel w mrocznym lesie" czy jakoś tak ;p (misja brązowa) Uchlałem właściciela przybytku i wiem już, że akt własności jest zakopany przy starym drzewie koło jeziora. I tu jest problem. Przy którym to jest drzewie? Wiem że to banalnie brzmi ale ja obchodze każde drzewko i nic. Domyślam się, ze chodzi o jezioro w mrocznym lesie... czy ktoś mógłby mnie jakoś pokierowac do TEGO drzewa albo zamieścić screena z TYM miejscem?? Proszę o pomoc bo gierka jest fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz łopatę??Akt znajduje się na terenie burdelu.Jest tam takie jeziorko i obok niego taka ścieżka (chyba jest tam jakiś posąg).Przejdź się trochę tą ścieżką i zobaczysz symbol łopaty, to znaczy że możesz kopać (symbol znajduje się przy pieczęci gildii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:07, Lumpelak napisał:

Może wie ktoś dlaczego nie mogę nic wyłowić, chociaż robię wszystko wg instrukcji??

Trzeba klikać lewym przyciskiem myszy, gdy coś się złapie. Ale trzeba uważać bo może pęknąć żyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:jaka jest fabuła w Fable?Bo niewiem,a chciałbym sie dowiedzieć.A jeżęli ktoś by mógł,to najlepiej,jakby PORZĄDNIE opowiedział fabułe :D
Pozdrawiam i licze na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła Fable stoi na bardzo wysokim poziomie. Opowiem ci początek gry:) Grę zaczynamy jako małe dziecko, w naszy rodzinnym miasteczku Dębowej dolinie. Na początek musimy zebrać pieniądze na prezent urodzinowy dla naszej siostry.Kiedy wręczymy siostrze prezent, okażę się, że Dędową dolinę atakują bandyci! Zabici zostaną wszyscy oprócz ciebie i ........ (tego dowiesz się w dalszej części rozgrywki!) Następnie po całym tym makabrycznym zdażeniu obok ciebie pojawi się męszczyzna o imieniu Maze, który zabierze cię do Gildii Bohaterów, w której przejdziesz wieloletnie szkolenie na prawdziwego bohatera!
Fabuła ptem staje się coraz ciekawsze i dochodzi do wielu zwrtotów akcji, jedyny minus to to że gra jest za krótka. Za pierwszym razem przejdziesz ją do 15 godzin. Jednak gra jest warta polecenia. Myślę, że tyle o fabule wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....to ciekawe :P
A jakie twórcy rozwiązanie zastowali w wieku bohatera?Starzejesz sie wraz z postęppem fabuły,czy może im więćej grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować