Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 13:10, Xsardas17 napisał:

Jezeli mam 1,4 GHz 256 RAM i karte graficzna Ge Force 4200 64 MB to bedzie mi dzialac FABLE


z info na pudełku wynika, ze pójdzie "na styk", ale nie należy oczekiwać fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie... UKOŃCZYŁEM FABLE!!! :D

Refleksje: najkrócej rzecz ujmując, gra krótka, łatwa i przyjemna. Nie powiem, żebym się w którymś momencie zaciął, no może najgorzej było wtedy, gdy trzeba było zabrać Serce Ognia z podestu, ale i tak nie przykuło mnie to na długo do monitora. Całość ukończyłem w 14 godzin, bez zbędnego pośpiechu, zdążyłem zebrać 25 kluczy, otworzyć większość Demonicznych Drzwi, wykonać wszystkie zadania srebrne i kilka brązowych... jednak rozgrywka należała do jednej z najprzyjemniejszych, jakie miałem do tej pory szczęście doświadczyć. Gra tak mi się spodobała, że mam zamiar ją przejść drugi raz, tym razem wcieleniem zła :D.

BTW: jaki był wasz największy mnożnik walki i gdzie go nabiliście? Ja miałem 94, a zyskałem taki podczas drugiego pobytu na Arenie, gdy zbierałem ducha Króla Areny. Screena na dowód mogę dać później, ponieważ gram na drugim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:59, JayC napisał:

BTW: jaki był wasz największy mnożnik walki i gdzie go nabiliście? Ja miałem 94, a zyskałem
taki podczas drugiego pobytu na Arenie, gdy zbierałem ducha Króla Areny. Screena na dowód mogę
dać później, ponieważ gram na drugim komputerze.


Ja miałem 300 (trzysta), podczas misji ''Spróbuj powstrzymać Jacka Rzeźnika'' kiedy to potwory bez przerwy się pojawiają i trzeba przebić się do tych okrągłych kamieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:08, KannX napisał:

Ja miałem 300 (trzysta), podczas misji ''Spróbuj powstrzymać Jacka Rzeźnika'' kiedy
to potwory bez przerwy się pojawiają i trzeba przebić się do tych okrągłych kamieni.


A tak, nawet w podręczniku jest napisane, że to najlepszy moment na nabijanie mnożnika, mój kumpel nabił tam coś ponad 100, a mi po prostu się nie chciało :D. Było strasznie ciemno, lampa niewiele dawała, a ja po prostu przebijałem się do przodu, aby ruszyć z zadaniem. Natomiast tam na Arenie trzeba było rozwalić wszystko, dlatego akurat tam nabiłem największy mnożnik. Za pierwszym razem kupiłem za mało mikstur many i nie starczyło na Fizyczną Tarczę już pod sam koniec :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść do demonicznych wrót które są w gildii. Mówią mi że krocze mroczna ścieżką i nie jestem zbyt światły. Mam aureolkę dobroć na max a one mi że krocze mroczna ścieżką o co im biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , mam kilka pytań odnośnie fable :d
1.mam już żonę , tylko nie wiem jak z nią współżyć :D
2.gdzie moge kupic czarną róże ?
3.czy da się wyciągnąć jakoś ''święty'' miecz ze skały w pobliżu świątyni AVO ?
4. Mam dziwny problem otóż mam juz prawie wszystkie czary min. Kule Ognia (niestety gdy wciskam ctr , nie ma jej pośród czarów ktore moge uzywac..., rozwniez w ''statusie bohatera'' jest napisane ze mam wykupiony ten czar (2 poziom) ... nie wiem w czym problem :(
5.długo jeszcze przedemną gry zanim ją skończę ? teraz uratowalem archeologa , ktorego porwały miniony...
6. Pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz dawać jej dużo prezentów (błyskotki), wtedy stanie się łatwiejsza ;)
2. W Północnej Kamiennej Altanie
3. Musisz mieć wszystkie statystyki siły na maxa
4. Trzymasz shift i kółkiem myszy wybierasz czar, albo przypisz go sobie z menu umiejętności do któregoś numerka
5. Już ukończyłeś jakieś 40% gry jeśli się nie mylę ;)
6. Ja także Cię pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:31, zinc napisał:

witam wszystkich , mam kilka pytań odnośnie fable :d

Również witam. Ja z kolei mam odpowiedzi xD

Dnia 29.04.2007 o 17:31, zinc napisał:

1.mam już żonę , tylko nie wiem jak z nią współżyć :D

Musisz dawać jej prezenty, szeptać czułe słówka... gdy będziecie w domu, obwódka wokół żony zrobi się zielona, wtedy wciśnij klawisz interakcji (dom. [Ctrl]) i obejrzysz ocenzurowaną cut-scenkę

Dnia 29.04.2007 o 17:31, zinc napisał:

2.gdzie moge kupic czarną róże ?

W sklepie w Pn. Kamiennej Altanie

Dnia 29.04.2007 o 17:31, zinc napisał:

3.czy da się wyciągnąć jakoś ''święty'' miecz ze skały w pobliżu świątyni AVO ?

Musisz mieć wszystkie "czerwone" statystyki (dotyczące siły) na maxa.

Dnia 29.04.2007 o 17:31, zinc napisał:

4. Mam dziwny problem otóż mam juz prawie wszystkie czary min. Kule Ognia (niestety gdy wciskam ctr , nie
ma jej pośród czarów ktore moge uzywac..., rozwniez w ''statusie bohatera'' jest napisane ze mam wykupiony
ten czar (2 poziom) ... nie wiem w czym problem :(

Tu masz wszystko opisane xD http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4393&pid=3513

Dnia 29.04.2007 o 17:31, zinc napisał:

5.długo jeszcze przedemną gry zanim ją skończę ? teraz uratowalem archeologa , ktorego porwały miniony...

Teraz jesteś mniej więcej w połowie gry, może trochę bliżej...

Dnia 29.04.2007 o 17:31, zinc napisał:

6. Pozdrowienia dla wszystkich :D

Dziękuję, wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:52, KonradRębkowski napisał:

Ja 327 -fizyczna tarcza i błyskawica jest tu najlepszym rozwiązaniem a go pomnożyć- im więcej
tym lepiej :-)


Ciekawe jaki limit jest mnożnika (jeśli jest). Ja nabiłem 300, żeby sprawdzić czy to prawda że jest limit do 256 ;) Dalej mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:14, Nos Mucios napisał:

jakoś cicho tu ostatnio, więc wrzucam kilka tatuaży. może nie są jakieś przesadnie szałowe,
ale...


Pokaż jak to wygląda w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 12:01, dominik713 napisał:

A ja mam pytanie:ma ktoś do sprzedania Fable? :P


Polecam kupić w sklepie, teraz jest za 59zł. I masz wtedy pewność że wszystko jest ''mint condition'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie czekalem az na platynowa kolekcje wyjdzie. Jednak jest to wersja kinowa, i nie zeby mi cokolwiek przeszkadzalo, jednak zaawanoswanym uzytkownikiem jezyka angielskiego nie jestem. A to dlatego tak pisze, ze napisy tlumaczace wypowiedzi npc, po prostu czesciowo zanikaja, lub sie w ogole nie pojawiaja. Prosilbym o ewentualna pomoc/rade. tia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować