Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2006 o 15:31, SaaHaa napisał:

W ile przeszliście gre za pierwszym razem...
Mi to zajęło nie spiesząc sie 12h za drugim juz 7h...


Właśnie, ta gra jest strasznie krótka! A szkoda, bo taka fajna. Ja przeszedłem ją w 13,5 h. I wykonywałem wszystkie "srebrne" misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:40, capral napisał:

Właśnie, ta gra jest strasznie krótka! A szkoda, bo taka fajna. Ja przeszedłem ją w 13,5 h.
I wykonywałem wszystkie "srebrne" misje.


a brązowe misje taż all??
i...
graleś z poradnikiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość włamywania się do cudzych domów w nocy? Da się jakośotworzyć te drzwi czy za każdym razem trzeba je rozwalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:43, SaaHaa napisał:

> Właśnie, ta gra jest strasznie krótka! A szkoda, bo taka fajna. Ja przeszedłem ją w 13,5
h.
> I wykonywałem wszystkie "srebrne" misje.

a brązowe misje taż all??
i...
graleś z poradnikiem czy bez?


Grałem bez poradnika, tylko zapytałem się kolegi jak wejść do obozu Dwuch ostrzy bo bandyci cały czas mnie widzieli, a resztę gry przeszedłem sam. Brązowycz nie zrobiłem chyba wszystkich, bo tylko 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:43, capral napisał:

Da się jakoś otworzyć te drzwi czy za każdym razem trzeba je rozwalać?


Jeżeli rozwijasz dziedziny związane z zręcznością to po pewnym czasie, w nocy, gdy drzwi będą zamknięte a ty podchodząc do nich sprawisz by zaświeciły się na niebiesko. Wtedy pod klawiszem F1 pojawi się tobie włamanie. Co do czasu przejścia to chyba troszeczkę ponad 11h i postać dopakowana na maksa:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wersje kolekcjonerska = pelne rozczarowanie...
To chyba juz wie kazdy kto to kupil i przy tym ogladal zdjecie na stronie EK
http://www.gram.pl/upl/artykul/20060309154847.jpg
Jesli zmienia to podlinkuje to, ktore bylo ZANIM kupilem...

Szkoda tylko, ze pudelko ktore otrzymalem z Fable znacznie sie rozni od tego na tym zdjeciu.
Jest papierowe, prostokatne, bez zadnych wyciec i wcale nie przypominajace skory jak na zdjeciu.
To cos ciemnobrazowe co wyglada jak skorzane na prawo od pudelka udajacego ksiazke, to jest zwykla instrukcja na zwyklym papierze.
Nadruki na plytach CD sa inne, loga znajduja sie w innych miejscach, w plycie bonusowej do tego stopnia, ze brak nadruku na srodkowej czesci plyty i jest ona zwyczajnie przezroczysta.
W zasadzie zostalem wprowadzony w blad tym zdjeciem.
Jak na moj gust to zdjecie to pochodzi z jakiejs zapowiedzi gry i jest przedstawieniem jakiejs fantazji na temat planowanego wydania gry, a nie rzeczywistego produktu.
Tak jakby bylo trudno wyjac zawartosc sprzedawanego zestawu i zrobic tego zdjecie cyfrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:15, Abi Dalzim napisał:

Kilka fotek z "przybytku" :)


Abi no teraz to lekko przegiąłeś- nie zapominaj że część użytkowników tego serwisu jest niepełnoletnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:53, shinian napisał:

Abi no teraz to lekko przegiąłeś- nie zapominaj że część użytkowników tego serwisu jest niepełnoletnia:P


Przecież gra jest od 16 lat, a nie od 18 :D. Nie sądzę, żeby kogoś poniżej 16 interesował ten wątek ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:53, shinian napisał:

Abi no teraz to lekko przegiąłeś- nie zapominaj że część użytkowników tego serwisu jest niepełnoletnia:P


Chodzi ci o "sex-maszynę"? Bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twórcy gry chyba przesadzili z wytrzymałością jacka rzeźnika - smoka. gościu pada po kilku trafieniach mieczem i to przy użyciu tylko jednego czaru wspomagającego. pamiętam że np w kotorze ostateczna walka z malakiem była o wiele trudniejsza i dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:36, sls333 napisał:

Kupilem wersje kolekcjonerska = pelne rozczarowanie...
To chyba juz wie kazdy kto to kupil i przy tym ogladal zdjecie na stronie EK
http://www.gram.pl/upl/artykul/20060309154847.jpg
Jesli zmienia to podlinkuje to, ktore bylo ZANIM kupilem...

Szkoda tylko, ze pudelko ktore otrzymalem z Fable znacznie sie rozni od tego na tym zdjeciu.
Jest papierowe, prostokatne, bez zadnych wyciec i wcale nie przypominajace skory jak na zdjeciu.
To cos ciemnobrazowe co wyglada jak skorzane na prawo od pudelka udajacego ksiazke, to jest
zwykla instrukcja na zwyklym papierze.
Nadruki na plytach CD sa inne, loga znajduja sie w innych miejscach, w plycie bonusowej do
tego stopnia, ze brak nadruku na srodkowej czesci plyty i jest ona zwyczajnie przezroczysta.

W zasadzie zostalem wprowadzony w blad tym zdjeciem.
Jak na moj gust to zdjecie to pochodzi z jakiejs zapowiedzi gry i jest przedstawieniem jakiejs
fantazji na temat planowanego wydania gry, a nie rzeczywistego produktu.
Tak jakby bylo trudno wyjac zawartosc sprzedawanego zestawu i zrobic tego zdjecie cyfrowka.



wszyscy mają pretensje że na zdjęciu pudełko i teszta wygląda inaczej niz w rzeczywistości. a przecież CDP zastrzegło sobie że to co jest na zdjęciu nie zawsze wygląda tak samo w finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 09:30, janusz82 napisał:

wszyscy mają pretensje że na zdjęciu pudełko

E tam, ja nie mam - nie gram pudełkiem przecież...

Dnia 30.03.2006 o 09:30, janusz82 napisał:

i teszta wygląda inaczej niz w rzeczywistości.

Karty wyglądają tak samo i poradnik :)

Dnia 30.03.2006 o 09:30, janusz82 napisał:

a przecież CDP zastrzegło sobie że to co jest na zdjęciu nie zawsze wygląda tak samo w finalnej wersji.

No właśnie :D

Liczy się gra - a gra jest świetna, choć (fakycznie) trochę krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w oba KoTOR''y i wcale nie wydaje mi się aby pokonanie Darth Malak''a, Nihilus''a, Krei''i było o wiele trudniejsze od zabicia Jack''a Rzeźnika. Jak w większości gier na ostatniego Boss''a wystarczy sposób. W przypadku Smoka- ten który podałeś, a np. w Malak''a wystarczyło rzucać od samego początku granatami i później- w drugiej ''rundzie'' pozwolić szybko zjednoczyć się z mocą zabitym Jedi, następnie wystarczyło powtórzyć całą procedurę. Mozna też było pokonać go trochę ''uczciwiej'' wystarczyło mieć Jedi Guardian''a z podpakowanymi Punktami Mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. w Malak''a wystarczyło rzucać

Dnia 30.03.2006 o 10:30, shinian napisał:

od samego początku granatami i później- w drugiej ''rundzie'' pozwolić szybko zjednoczyć się
z mocą zabitym Jedi, następnie wystarczyło powtórzyć całą procedurę. Mozna też było pokonać
go trochę ''uczciwiej'' wystarczyło mieć Jedi Guardian''a z podpakowanymi Punktami Mocy.


Albo rzucać mieczem świetlnym i uciekać...cały czas w kólko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 22:09, ciaputek napisał:

O co chodzi????


Zdziwisz się, ale tym razem nie chodzi o pieniądze:P Gdybyś przejrzał 2 pierwsze screeny zamieszczone przez Abi Dalizm''a to zorientowałbyś się do czego odnosi sie owa ''Lekcja pokory dla Lady Grey''- zaprezentował on tam wczesnośredniowieczne metody podporządkowywania sobie kobiet w związku małżeńskim. Jeżeli zaś chodzi o fragment ''a potem zabawa w dyskotece :D'' to wystarczy kliknąć na Disco lub Disco1 by przekonać się, że Abi opanował krok który w latach 70 zwał sie bodajże Touch The Moon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 22:09, ciaputek napisał:

O co chodzi????


Oj, niektórzy to są... Jak to powiedział shinian, jest to rozrywka na miarę czasów: najpierw zlać żonę (tylko w grach!), a potem iść się uchlać i wyszaleć - tak się bawili faceci w średniowieczu (co prawda Fable to nie gra o średniowieczu, ale... blisko :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować