Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2006 o 18:43, capral napisał:

Czy jest możliwość włamywania się do cudzych domów w nocy? Da się jakośotworzyć te drzwi czy
za każdym razem trzeba je rozwalać?


Rozwal dzwi mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 08:11, Kirnin napisał:

Rozwal dzwi mieczem.


Ale mu rady udzieliłeś.... On sie pytał czy nie ma innego sposobu (a jest) niż rozwalanie.

--> capral musisz mieś wysoko rozwiniętą przebiegłość (chyba na 6 poziomie) i wtedy jak dojdziesz do zamkniętych drzwi, to pojawi Ci się ikonka "włamanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 08:19, Abi Dalzim napisał:

> Rozwal dzwi mieczem.

Ale mu rady udzieliłeś.... On sie pytał czy nie ma innego sposobu (a jest) niż rozwalanie.


--> capral musisz mieś wysoko rozwiniętą przebiegłość (chyba na 6 poziomie) i wtedy
jak dojdziesz do zamkniętych drzwi, to pojawi Ci się ikonka "włamanie".


Posłuchaj Abi Dalzima ;p Kirnin nic o grze nie wie (bez obrazy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi ma pretensje że gra krótka jest, a ja spędziłem w grze ponad 33 godziny zanim ją skończyłem.Nie podoba mi sie tylko jedno w tej grze, wiek bohatera.Przed ostatnią walką ze smokiem miałem 65 lat.Trudno sobie wyobrazić gościa w tym wieku tak machającym mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam pretensji o to nie mam- fajna innowacja. Ale powinno też to iść w obie strony: starzeje się bohater - starzeją się wszyscy wokół niego. A tu siostra młódka, a my dziadek... Albo Briar Rose - to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 08:29, Abi Dalzim napisał:

ja tam pretensji o to nie mam- fajna innowacja. Ale powinno też to iść w obie strony: starzeje
się bohater - starzeją się wszyscy wokół niego. A tu siostra młódka, a my dziadek... Albo Briar
Rose - to samo.

Dokładnie ;) I te wszystkie młode żony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:04, SwenG napisał:

Dokładnie ;) I te wszystkie młode żony ;)


Najfajniesze jest to, że Kosa na samym początku gry (jak nasza postac jest dzieciakiem) wyrusza na Wybrzeże Haków, bo tam "zagrożona jest Wyrocznia". Czyli on tam siedzi jakieś 50-60 lat! :D A sam już jest stary wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:08, Abi Dalzim napisał:

Najfajniesze jest to, że Kosa na samym początku gry (jak nasza postac jest dzieciakiem) wyrusza
na Wybrzeże Haków, bo tam "zagrożona jest Wyrocznia". Czyli on tam siedzi jakieś 50-60 lat!
:D A sam już jest stary wtedy.

Kosa to jest nieśmiertelny. Zresztą już na początku w rozmowie z magiem dostajemy taką informację, że unika śmierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimFury w jaki sposób (kiedy składać ofiarę w świątyni Avo żeby dostać broń), mam kasę i nic ? Może jakiś konkretny okres dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:27, Pablor napisał:

SimFury w jaki sposób (kiedy składać ofiarę w świątyni Avo żeby dostać broń), mam kasę i nic
? Może jakiś konkretny okres dnia ?


Wiem, że nie do mnie, ale... Ja nigdy sie w to nie bawię, bo ta broń, to nic specjalnego. Na tytule Paladyna mi nie zależy. Ale jeżeli w świątyni Skroma najlepiej składać ofiarę o północy, to pewnie w świątyni Avo w południe (ale czy tak jest na 100% to musisz popróbować - może matodą save/load).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:27, Pablor napisał:

SimFury w jaki sposób (kiedy składać ofiarę w świątyni Avo żeby dostać broń), mam kasę i nic
? Może jakiś konkretny okres dnia ?


Musi być około 12 (dzień) musisz mieć dobry na przynajmiej 6 lvl jak się nie myle ;p i około 50k forsy dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:32, SimFury napisał:

Musi być około 12 (dzień) musisz mieć dobry na przynajmiej 6 lvl jak się nie myle ;p i około
50k forsy dać :)


Czy dary otrzymywane są w jakiejś konkretnej kolejności? Bo pamiętam, że w poradniku podane było- najpierw otrzymasz miecz, później młodość a na końcu tytuł palladyna. Ja kiedyś w tej świątyni utopiłem 70k złota, ale i tak najpierw dostałem młodość a potem tytuł (pominięcie miecza). Pozatym samo składanie ofiary jest wkurzające, ile to czasu trzeba wciskać tą strzałkę żeby daną sumę wyłożyć. Odrazu widać, że jest to konwersja z XBOX''a - gdyby gra była od początku pisana na PC to podejrzewam, że daliby możliwość wstukiwania ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 11:57, ciaputek napisał:

To widze.Ale czemu to służy w grze?????


Tylko i wyłącznie rozrywce :)
Troszkę poczucia humoru by się przydało, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 10:27, shinian napisał:

> Musi być około 12 (dzień) musisz mieć dobry na przynajmiej 6 lvl jak się nie myle ;p i
około
> 50k forsy dać :)

Czy dary otrzymywane są w jakiejś konkretnej kolejności? Bo pamiętam, że w poradniku podane
było- najpierw otrzymasz miecz, później młodość a na końcu tytuł palladyna. Ja kiedyś w tej
świątyni utopiłem 70k złota, ale i tak najpierw dostałem młodość a potem tytuł (pominięcie
miecza). Pozatym samo składanie ofiary jest wkurzające, ile to czasu trzeba wciskać tą strzałkę
żeby daną sumę wyłożyć. Odrazu widać, że jest to konwersja z XBOX''a - gdyby gra była od początku
pisana na PC to podejrzewam, że daliby możliwość wstukiwania ceny.



i to jest najbardziej wkurzające że gry wychodzą najpierw na konsole a potem dopiero na PC. przez to połowa gier jest potem zwalona (czy to sterowanie czy grafika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ale z drugiej strony dobrze że wogóle wychodzą na PC. Kilku fajnych tytułów z konsoli nasze blaszaki ominęło, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 12:25, janusz82 napisał:

kiedyś w ogóle nie było psx czy xboxa i też ludzie grali.


Kiedyś wogóle nie było prądu i ludzie też się bawili...

Dnia 31.03.2006 o 12:25, janusz82 napisał:

i to jest najbardziej wkurzające że gry wychodzą najpierw na konsole a potem dopiero na PC. przez to połowa gier jest potem zwalona (czy to sterowanie czy grafika).


Co do konwersji to rzeczywiście czasami cięzko jest przenieść sterowanie padem na klawiaturę. Ja tam się cieszę, żę część gier najpierw wychodzi na konsole- dzięki temu ok kilkunastu dni mogę sobie w GR:AW pocinać, a właściciele PC''tów będą musieli czekać conajmniej do maja;)

Co do konwersji Fable z PS2 to na mój gust jest udana. Nie czuć żadnego dyskomfortu związanego z sterowaniem za pomocą klawiatury. Na pracę kamery też nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować