Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2006 o 22:20, Numer 47 napisał:

Macie jakiś przepis na ofiary dla Skorma??? Już z 20-sty raz próbuje i nic. Please Help!!!


ofiare najlepiej skaładac przed 12:00 popołudniu oczywiscie w grze ^^ czyli wtedy gdy strzałka bedzie prawie na srodku i pomocne bedzie jeszcze jak twoj wspołczynik zła bedzie dosc duzy ;] wtedy murowana nagroda za składanie ofiar :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 08:40, Numer 47 napisał:

W takim razie mam coś zepsute, bo jestem na maksa zły, a ofiary składam przed 12 i nic.


a jakie duze ofiary? wczesniej ktos pisal o 45K, moze za malo dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 22:04, SLAY3R napisał:

Mi za to raz udało się wteleportować w murek. Ale potem ni jak nie mogłem z niego wyleźć. :)


A mieliście takie buty, że jakiś koleś umarł i zawiesił się w ziemi albo w powietrzu? Nie? No to popatrzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na maxa zły i wyciągnąłem ze Świątyni Skorma chyba wszystko co się dało:) Mam tytuł nekromanty odmłodziło mnie o kilka lat no i mam ten świetny łuk:) Nie wiem czy coś więcej się da bo nie próbowałem więcej się w to bawić:) W poradniku przeczytałem, że tylko te 3 rzeczy można z tamtąd dostać:) A dostanie tego zajęło mi jakieś 2 godziny w realu:) Co chwilke tylko wczytywałem grę i zapisywałem jak coś dostałem i znowu po najemnika i tak cały czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zrobić, żeby zamieszkała z nami żona . Znalazłem jakąś wieśniaczkę ( nie lady gray :P ) w Północnej Kamiennej Altanie , już wszystko jest ok tzn, dałem jej obrączkę, kupiłem i zamieszkałem w domu, ale jej tam nie ma... gdy do niej wracam to ona mówi " Maybe you could buy a house for us ? " Również umeblowałem dom na maxa, pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 12:46, Abi Dalzim napisał:

A nie wynająłeś czasem tego domu?


Jeśli masz 2 domy, jeden z nich wynajmujesz a w drugim chciałbyś zamieszkać z wybranką...ona ma na myśli dom wynajmowany! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 14:58, WorldWar3PL napisał:

Nie, wybrałem TAK w pytaniu CZY CHCESZ ZAMIESZKAC W TYM DOU . Więc co w końcu mam robić ! :(


A żonę i dom masz w tym samym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak idą prace odnośnie błędu na końcu dzięki któremu wywala nas do windowsa?? Było już coś o tym mówione bo jeśli tak to nie zauważyłem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 15:30, pimpor napisał:

A ja mam pytanie jak idą prace odnośnie błędu na końcu dzięki któremu wywala nas do windowsa??
Było już coś o tym mówione bo jeśli tak to nie zauważyłem...:/


Nikt nic nie wie, a CDP milczy jak zaklęte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tu kilka najlepszych przedmiotów z gry ^^.

1 obrazek - Jest to Zbroja Archonta prawdopodobnie najlepsza zbroja w grze jest podobna do zbroi Płytowo-Kolczugowej.

2 obrazek - jet to Świetlana zbroja Płytowo-Kolczugowa + chełm Szyszak Świetego Wojownika

3 obrazek - jest to Mroczna zbroja Płytowo-Kolczugowa + chełm Szyszak Demonicznego Wojownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh sorki pomyliły mi sie przyciski :]

3 obrazek - jest to Mroczna zbroja Płytowo-Kolczugowa + chełm Szyszak Demonicznego Wojownika

4 obrazek - jest to prawdopodobnie najlepszy miecz w grze Wielki Miecz Solus [zadaje obrazen 314 (+116)]

5 obrazek - jest to legendarny miecz Łza Avo [obrazenia 230(+32)] odpowiedznik miecza Eonów

6 obrazek - jest to Wielki Młot Murrenów [obrazenia 270 (+72)]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować