Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 19:05, olcia13 napisał:

Liczyłam ze gra, która kosztowała mnie 100zł , będzie troche dłuższa. Czuję się zawiedzona.


Ja kupiłem w MM, za ile?, nie pamiętam. Cenię grę za świeży powiew w niesamowicie poważnym ciągu kreowania bohatera. A czas gry zależy od użytkownika. Jeśli Ci się spieszy, będzi dość szybko. Jeśli chcesz poznać dogłębnie świat gry, może być dłuuugo :)
Moim zdaniem, gra jest świetna i warta wydanych pieniędzy. Za krótka? Cóż, dłuższe się nudzą, a ta nie ma szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Za krótka? Cóż, dłuższe się nudzą,

Dnia 21.04.2006 o 20:30, Pan_Sza napisał:

a ta nie ma szans ;)


Masz rację, to jak (według mnie) porównywać Total overdose do Gta: san andreas .W pierwszą można grać kilka razy i się nie znudzi a druga już po kilkunastu misjach się nudzi.

Moim zdaniem Fable lepsze jest od Gothica i Morrowinda(choć te mają więcej misji i ścieżek pobocznych, którymi można podążać, mi sie szybciej nudzą).FABLE JEST BEZKONKURENCYJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic gorszy od Fable? Chyba już jesteś śpiący ;)

A tak naprawdę to oczywiście wszystko kwestia gustu. Fable jest fajne, ale Gothic prezentuje znacznie więcej od strony fabularnej, ma wiele misji pobocznych i fajniejszy klimat. Ale podkreślam jeszcze raz, że to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć prosze o pomoc
jestem w więzieniu i po wygraniu wyścigu w biurze naczelnika czytam kod na karteczce za jego plecami i mam z jednej z książek wziąść klucz a go nie ma w żadnej z nich (sprawdziłem wszystkie)
co mam zrobić?

zgóry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 11:19, Landsil napisał:

cześć prosze o pomoc
jestem w więzieniu i po wygraniu wyścigu w biurze naczelnika czytam kod na karteczce za jego
plecami i mam z jednej z książek wziąść klucz a go nie ma w żadnej z nich (sprawdziłem wszystkie)

co mam zrobić?

zgóry dziękuje za pomoc.

Jak dobrze pamiętam to musisz za każdym razem jeszcze raz odczytać kod i wybrać właściwą książkę. (po złapaniu i wtrąceniu spowrotem do celi kod się zmienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisał SwenG- za drugim razem kod się zmienia. Zapomniał dodać tylko o jednej rzeczy. Fabuła jest poprowadzona tak, że nie ma możliwośći aby za pierwszym razem trafić w książkę z kluczem. Natomiast po roku, po wygraniu następnego wyścigu na 100% w każdej książce znajdziesz klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przezłem gre i uważm że gra niedość że jest za krótka to i za łatwa ten SMOK na końcu nie zabił mnie ani razu co to ma być zdecydowanie ZA ŁATWA I ZA KRÓTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki je za każdym nieudanym razem wczytywałem grę bo zasugerowałem się kawałkiem poradnika z jakieś stronki.

Mam jeszcze jedną sprawę, mianowicie w mieście z białym wilkołakiem powinien być tatuażysta koło kowala a ja czekałem cały dzień i go niema. Jeden raz spotkałem kupca z tatuażami na trasie ale ich nie kupiłem bo akurat znikały napisy i niewiedziałem co co daje. Jest jeszcze jekiś sposub na znalezienie tatuażysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind też można przejść w około 20 minut (serio), tylko czy o to chodzi ??? Fable długie nie jest i to fakt niezaprzeczalny, ale ja grałem ponad 20 godzin, a do tego zawsze można zmienić osobowość i zagrać po raz drugi. Natomiast żeby nie było zbyt pięknie ta gierka moim zdaniem ma dwaie podstawowe wady. Po pierwsza za bardzo są widoczne jej konsolowe korzenie, każde zadanie polega na dobrą sprawę na eksterminacji, a klika zadań typu pogadaj z tym czy z tamtym by się przydało. Ale taki urok gier na konsole, akcja ponad wszystko. Druga wada dotyczy wersji PL, to oczywiście brak patcha przez co gierka wywala po zakończeniu, a to wkurza straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie młody jest i ma konsole w domu ;). Ale żeby Was pogodzić wyobraźcie sobie połączenie fabuły Gothica (szczególnie dwójki) z oprawą wizualną Fable....... MIÓD !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj widzę, że po 20 już jesteś troszkę zmęczony i nie wiesz co piszesz:) To prawie jak grzech mówić, że Fable jest lepsze od Gothica(bo co do Morrowinda się zgodze bo ta gra jest jednak troszkę za długa, żeby porobić wszystkie misje i po przejściu mieć ochotę kolejny raz robić to samo). Ale Gothic przecież nie jest długi więc nie może się znudzić. No Fable też się napewno nie znudzi ale trochę przesadzili:) Gra którą moge przejść nie grając długo w ciągu 3 dni to jednak za mało:D Mogli dać większy świat i więcej misji pobocznych skoro tak zminimalizowali główny wątek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować