Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Midway pójdzie do piachu?

24 postów w tym temacie

Moim zdaniem największym błędem Midway było wydanie MK w 3d a jeśli już to mogli coś wymyśleć na podobiznę Capcomu z SF IV już mieli przecież MK4, które wciąż było szybkie i nowatorskie, wszystkie MK które wyszły po MK4 były moim zdaniem beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miliony Pecetowców od lat czeka ze śliną na twarzy na to by ktoś wreszcie wpadł na to, że na kompie też można chcieć walić po mordach. To byłaby kura znosząca złote jajka. No ale cóż...

A Midway''a szkoda, naprawdę. Bo bądź co bądź jest znaną marką z którą wielu graczy wiąże miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 22:37, luzac napisał:

Miliony Pecetowców od lat czeka ze śliną na twarzy na to by ktoś wreszcie wpadł na to,
że na kompie też można chcieć walić po mordach. To byłaby kura znosząca złote jajka.


Otóż to. Ta nisza na pecetach jest wciąż słabo zagospodarowana, więc dlaczego nie robili konwersji, tylko jeden prezes może wiedzieć. Nie pierwsza i nie ostatnia firma, która idzie z torbami przez błędną politykę wydawniczą. Seria Mortal Kombat to jednak kawałek historii, również pecetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod Tobą luzac. Ja wieki czekam na jakąś bijatykę na PC. Te Dragon Balle nowe są rewelacyjne. Z chęcią bym się odstresował waląc po mordach w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat skończył się tak na prawdę gdzieś na drugiej części. Potem były nieudane próby przeniesienia w 3D, w międzyczasie pałeczkę liderów w bijatykach przejęły liczne produkcje japończyków (Tekken, Soul Calibur, Virtua Fighter i inne), a kiedy wreszcie wyszedł jakiś dobry MK w 3D (Deadly Alliance), Midway zrobiło z niego to samo co EA ze swoich gier - maszynkę do robienia złota. Niestety przeliczyli się, bo kolejne części nie dość, że nic nie wnosiły, to jeszcze były co raz słabsze... A teraz jeszcze to MK vs DC, robione chyba z myślą o dzieciach, a nie o prawdziwych fanach serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ostatnie połączenie DC z MK to porażka. Dla mnie Mortal Kombat to gra krwawa, mroczna i z prawdziwymi fataliti :] A nie jakiś shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 22:37, luzac napisał:

Miliony Pecetowców od lat czeka ze śliną na twarzy na to by ktoś wreszcie wpadł na to,
że na kompie też można chcieć walić po mordach. To byłaby kura znosząca złote jajka.
No ale cóż...

A Midway''a szkoda, naprawdę. Bo bądź co bądź jest znaną marką z którą wielu graczy wiąże
miłe wspomnienia.

"Guilty Gear" raczej nic Ci nie mówi w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 23:41, Zaitsev napisał:

"Guilty Gear" raczej nic Ci nie mówi w takim razie?


Ale to taki wyjątek potwierdzający regułę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guilty gear, melty blood, fatal fake,hinokakera (od v3.0)... - DOBRYCH bijatyk na pc jest naprawdę sporo... tylko jedyny problem że 95% owych znajdzie się jedynie na japońskich stronach o tym samym języku (wiem z doświadczenia gdyż jestem zagorzałym fanem bijatyk)
Co do midway - szkoda mi chłopów nawet biorąc pod uwagę że poczęli psuć tę serię - gdyby chcieli to potrafili by wydać coś niezłego o czym przekonaliśmy się już (w dalekiej) przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 08:27, SłaVio napisał:

Guilty gear, melty blood, fatal fake,hinokakera (od v3.0)... - DOBRYCH bijatyk na pc
jest naprawdę sporo... tylko jedyny problem że 95% owych znajdzie się jedynie na japońskich
stronach o tym samym języku (wiem z doświadczenia gdyż jestem zagorzałym fanem bijatyk)
Co do midway - szkoda mi chłopów nawet biorąc pod uwagę że poczęli psuć tę serię - gdyby
chcieli to potrafili by wydać coś niezłego o czym przekonaliśmy się już (w dalekiej)
przeszłości...

Ja swoje Guilty Gear mam z CDA, więc niemożliwe to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 23:41, Zaitsev napisał:

"Guilty Gear" raczej nic Ci nie mówi w takim razie?


Oj mówi, mówi. Slayer to moja ulubiona postać. :D

Obecnie to jednak tylko kropla w morzu potrzeb. Są owszem klasyki, freeware''y, ale to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj Boże, by ktoś rozsądniej myślący przejął serię MK ;) Po chwili obcowania z MKvsDC stwierdziłem, że ktoś sobie ze mnie jajca robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować