Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Szczenięciem będąc uwielbialem wszystko co z Indianami się kojarzy - westerny, powieści Karola Maya, ba, nawet do Ruchu Przyjaciół Indian wstąpiłem... a koledzy z klasy ubaw mieli nieziemski i jak razu pewnego juniorki (takie obuwie, wielu pewnie je kojarzy...:)) mi z worka wypadły to jeden zakrzyknął : Wodzu, mokasyny ci się rozbiegły.... I tak oto zostałem Wodzem...:) A gdy zakładałem konto na onecie to wszelkie wodze były pozajmowane, łącznie z róznymi konfiguracjami w stylu fuc, voodz itp... i pozostał mi wodzasty...

W armii za to miałem przez moment ksywkę moskit - jeden z żołnierzy donosząc na mnie przekręcił moje nazwisko i zapisał właśnie moskit czym do łez doprowadził mojego dowódcę, a kumpel stwierdził, że faktycznie bydlę ze mnie zlośliwe niczym moskit i zostało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji bardzo popularnego nazwiska w Polsce mam ksywke "Kowal", fakt moi znajomi oryginalnosc sie nie popisalli bo Kowali jest tak duzo ze trza bylo wymyslec cos co mialo byc zarazaem oryginalne ale i konserwatywne:-P. A ze w czasie zakladania poczty czytalem jakis artykul o rosjaninie z koncowka naziska ''OV'' to dorzucilem koncoweczke i tak oto jest Kowalov. Co najciekawsze ze nikt wczesniej nie wpadl na to i dlatego rejestracja w kazdym serwisie przebiega gladko :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój wziąłem ze sławnej gry Baldurs Gate 2 (pamiętacie taki czar Plugawy Uwiąd Abi Dalzima?). Tak mi się to spodobało, że uzywam go od kilku już lat. W międzyczasie posługiwałem sie jeszcze kilkoma (Smilodon, Mutagenator, Rakamor), ale Abi Dalzim podoba mi sie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z moim nickiem łączy się pewna historia:

Pewnego dnia razem z kolegą zakładałem konto do WoW''a i doszliśmy do najgorszego momentu - wybrania imienia dla postaci. Przesrane, nie możesz potem tego odkręcić. Siedzieliśmy chyba z 15 minut próbując coś wymyśleć... W końcu spojrzałem na jego klawirke a tam z boku takie dwa małe guziczki... i no się przyjeło... Copypaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LipeK - meska odmiana mojego nazwiska. Niestety czesto uzywane (w Polsce), dlatego wymyslilem pare fonetycznych odmian :). Koledzy czesto tez mowia do mnie "lee" [li].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pewnie wszystkim kojaży się z filmem wojskowym polskiej produkcji opowiadającym o przygodach drużyny Rudy gdzie był też pies-Szarik...otóż nie.

Mój nick pochodzi z innych sfer zainteresowań. Chodzi o sztuki walki. W aikido występuje pad Zenpo Kaiten Ukemi któy polega na przybraniu odpowieniej pozycji w locie ( kulka) która pozwala odpowiednio upaść po przekątnej kręgosłupa i maksymalnie zamortyzować upadek. Jako, że pady te robie całkiem dobrze ktoś kiedyś powiedział na mnie kulka a że to głupio brzmi po czesku to samo oznacza "Szarik". Drugi powód wziął się z "Szarik do wozu" jak mnie odwozili z treningu:p czyli jednak film też robi swoje...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj prawda prawda zmiana nicku by się sprzydała wiem ,że kamilimaciek1 nie jest jeszcze takie denne ale jest troche prostackie co ja na to poradze pierwszy raz miałem neta i mi to wpadło jako pierwsze do głowy :P.
A mój nick pochodzi od mojego imienia Kamil i Mł.Brata Maciek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pochodzi z takiego fajnego zdarzenia. Otóż w 5 klasie podstawówki kolega na lekcji religii gral sobie na game boy''u w Wormsy Armageddon. PO chwili odwrócił się i powiedział-"Budyń, chodź no tu i zobacz jaka fajna rozwałka po tym armageddonie!" I już tak zostało.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja od mojego przezwiska w dzieciństwie kuki, tylko że już na necie wszędzie kuki pozajmowane to ponieważ moim ulubionym piłkarzem był kiedyś Karel Poborsky i do kuki dodałem końcówke z Poborskiego i powstało Kukowsky!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xingu to się przyznam bez bicia nazwa rzeki która wpływa do Amazonki w Brazyli zaraz przy ujściu.

A wyszło to dlatego że myslałem cały dzień nad nim a wkońcu brat się bawił globusem i przeczytał na głos Xingu. Odrazu wiedziałem że to mój nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mam 3 xD
ketrish (mmorpg / rpg itd) - tak z tibi kiedys fajnie wyszlo
nitz / StorM - nitz powstalo od lanu w niemczech (koncowka nazwy lanu ^^), StorM kiedys gdy mialem po 11-12 lat interesowaly mnie nicki co by budzily groze wiec wzielem poslkie tlumaczenie "burza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:31, S4jm0n napisał:

S4jm0n - od kilku lat wciaż ten sam jeszcze na forum CDP.
Od czego ? To raczje proste ;)

Mam na imię Szymon... :)
No a ta 4 i zero stąd się wzięła że zazwyczaj wszędzie są zarezerwowane już nicki Sajmon....


Szymon, widze, że zawitałeś na Gram.pl :) Od dawna tu jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj nick... Oj... Dawno to bylo.. (jak dla mnie bynajmniej) Bylem w szostej klasie podstawowki i dyrektor szkoły mnie tak nazwał... Uczył mnie informatyki. A dlaczego ?? Bo nikt oprocz mnie go nie rozumiał.

Co prawda jeśli ktoś mowi w podstawówe o programowaniu w Basic''u i programowaniu obiektowo-zorientowanym w C++ to maja prawo go nie zrozumiec.

Bylem jedyny w calej klasie (przykre troche, bo sam). No i moj nick jak widac sklada sie z 3 czesci. 1 - Big - bo duzy, master klasowy z informatyki, a 2 - jack - na imie Jacek (jak ktos zna angielski to kojarzy czemu), 3 natomiast - cyferka z pierwszego i terazniejszego mejla na WP.

A co do wykorzystywania mojej wiedzy z dziedziny IT ciagle to robią. Zgadnijcie dlaczego cala klasa miala 5 z algorytmiki w LO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz powiem o drugim nicku - wiklos mam nazwisko Wikło mowili na mnie Wikło''s bez wielkich liter i polskich znaków wiklos. Teraz wikweb to dlatego ze wiklos było zajęte kiedyś gdy wybierałem login do serwera www więc web od webmasteringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:12, b4rtez napisał:


Szymon, widze, że zawitałeś na Gram.pl :) Od dawna tu jesteś? :)


Lohohoh, albo jeszcze dawniej ;)
Na gram.pl to jestem od poczatku. Wczesniej jak zapewne Ci wiadomo bylo to forum CDP, a na tamtym mialem juz spory kawalek czasu wlasny tytul i ok 2800 postow :P ;)
Tak dla ciekawostki...bo chyba tego nie wiesz - to wlasnie na forum CDP Rafer mnie "wytrzasnal" :P Spodobal mu sie moj styl pisania i zaproponowal mi miejsce w redakcji Speed Zone...no a dzis prosze - red. naczelny jestem juz ;))))

Sory za OT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 12:42, Abi Dalzim napisał:

Ja swój wziąłem ze sławnej gry Baldurs Gate 2 (pamiętacie taki czar Plugawy Uwiąd Abi
Dalzima
?). Tak mi się to spodobało, że uzywam go od kilku już lat. W międzyczasie posługiwałem
sie jeszcze kilkoma (Smilodon, Mutagenator, Rakamor), ale Abi Dalzim podoba mi sie najbardziej
:)


No no ta nazwa tego czaru to budzi respekt i grozę, ale mój jest groźniejszy bo oznacza zagładę grzeszników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pisałem od czego mój nick się wziął. A właściwie skąd się nie wział:D Nie opierałem sie jak większość na nazwiskach, grach, książkach - porpostu sam go wymyśliłem - w pełnym brzeminiu to CermatoX zostało to skrócone do Cerm -poza tym że okresla mnie na tym forum to absolutnie nic nie znaczy- a to co mam tam gdzie wszyscy mają nick- to już oddzielna sprawa:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować