Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrbov

BattleForge - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Co się dzieje do cholery? W poniedziałek mieliśmy dostać kody do swampdrake''a, nadal nie dostałem żadnego kodu, a z tego co czytam na forum polskiego community u innych jest podobnie. Ile mamy czekać aż CDP wywiąże się ze swojej umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz dostałem ale nie działa on w grze?! Wpisałem go ale nie dostałem żadnej karty, sprawdzałem maila. Proszę o jakieś wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 00:25, Vernio napisał:

W jakim języku jest gra? Jest spolszczona tak jak np. GW?

Nie, jest całkowicie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 16:10, lis_23 napisał:

Jak odpalić demo? ... skąd mam pobrać kod?


musisz się zalogować na konto EA. Jeżeli jeszcze go nie masz - kliknij w create account (stwórz konto) i zarejestruj się. Potem wypełnij pole login/username, podaj wybrane hasło, kliknij w Play BattleForge i już. Bez kody będziesz mieć dostęp do kilku misji solo, i kilku wspólnych z kolegą (atak na kompa) + jak pamiętam arenę testową aby sprawdzić rasy i karty.

Piszę z pamięci więc wybacz jak coś pominąłem. Jeżyli masz nadal trudności napisz na priva to się zaloguję i sprawdzę.

Mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:59, maciorz napisał:

> Jak odpalić demo? ... skąd mam pobrać kod?

musisz się zalogować na konto EA. Jeżeli jeszcze go nie masz - kliknij w create account
(stwórz konto) i zarejestruj się. Potem wypełnij pole login/username, podaj wybrane hasło,
kliknij w Play BattleForge i już. Bez kody będziesz mieć dostęp do kilku misji solo,
i kilku wspólnych z kolegą (atak na kompa) + jak pamiętam arenę testową aby sprawdzić
rasy i karty.

Piszę z pamięci więc wybacz jak coś pominąłem. Jeżyli masz nadal trudności napisz na
priva to się zaloguję i sprawdzę.

Mac


Dzięki,już sobie poradziłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:45, bonan napisał:

Chętnie wymienię się za Juggernauta i Giant Slayera. Nick w grze Bonan.


Jol ziom!
Czy gra pójdzie na moim kompie?
Amd Atchlon 64x2
GeForce 8500 GT 256 mb DDR2
2GB ramu
Windows XP

Pójdzie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 13:27, Tokix napisał:

Interesuje kogoś jakaś wymiana kartami ? :)

Overlord, Juggernaut, Giant Slayer, Timeshift spirit
i takie tam :]

jak instalowałeś to ściągałeś patcha 2.4 gigabajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 18:40, Ostrowiak napisał:

Oferta darmowych kart w momencie weryfikacji dotyczy także płatności przy odbiorze?

(mówię o ofercie sklep.gram.pl)


Nie. Tylko przy przelewie od razu przy weryfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:50, Ray napisał:

> Oferta darmowych kart w momencie weryfikacji dotyczy także płatności przy odbiorze?

>
> (mówię o ofercie sklep.gram.pl)

Nie. Tylko przy przelewie od razu przy weryfikacji.


Nie prawda, ja płaciłem przy odbiorze i cztery dni później otrzymałem kod na karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ^^ Myślałem podobnie jak Ray, ale skoro przy odbiorze to również działa, to jednak jest sens brać grę za cenę Gramu widząc trochę niższą Media Marktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:59, Sashion napisał:

Nie prawda, ja płaciłem przy odbiorze i cztery dni później otrzymałem kod na karty.


Poważnie? Według tego co jest przy produkcie w sklepie gram.pl nie powinno być. No ale skoro mówisz że działa to pewnie działa. W każdym razie ja płaciłem przelewem i dostałem kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wam!
Właśnie zamówiłem sobię BattleForge''a, bo jestem ciekaw jak wyszedł ten miks karcianki i RTS''a ... gra ktoś z forum? Macie jakieś rady, jeszcze zanim zacznę? Jak gospodarować kartami, jaka talia by była fajna, czy są tu chętni do jakiejś wymiany, handlu? Jak najlepiej wydajć początkowe 3k punktów? Raczej nie zamierzam dokupywać więcej, bo ponoć z tym co się ma na starcie na luzie można dać radę, a nie ma co przepłacać...
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować