Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

800 tys. egzemplarzy konsol w jeden tydzień

47 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 15:55, mikim napisał:

800 tysięcy, nieźle ;o. Gratki Nintendo, ja raczej pewnie Wii nie kupię :p.

Hmmmm...nie myslalem że Wiii kupi tyle ludzi ;) ja tam poluje na xboxa 360 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo. Konsola bardziej casualowa, a to święto rodzinne przecież.
Gratki Nintendo! :)
Szczerze mówiąc, to sam mam czasem ochotę zagrać na Wii 4 fun. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:58, mikim napisał:

Gdybym miał wybrać jakąś konsolę to oczywiście też wziął bym X360, ale nie stać mnie
na to :P.

Wii jest do wyladowania energi bo trzeba machac tymi dziwnymi "padami" i mozna soc pootluc ;D na ps3 lub x360 to mozna pograc normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy ekonomia jest silna (...)"
"Ekonomia"? Czy na pewno w oryginale autor użył słowa "economics" a nie "economy"?
Chodzi chyba o gospodarkę, a nie dziedzinę nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze wszystkich 3 konsol najmniej chciałbym mieć tą. Nie rozumiem co ci amerykanie w niej widzą. Tylko sterowanie jest fajne w niej, chociaż nie do końca bo pokój mam trochę mały żeby bez problemu zrobić mocny zamach pilotem. A znane są przypadki że ktoś coś nim rozwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii to ciekawostka fajna, ale osobiście mam x360 od dłuższego czasu i następną konsolą będzie raczej PS3. Gran Turismo i Metal Gear Solid 4 się same nie przejdą, a i obok PS2 jakoś tak pusto na półce obok telewizora. Jedna biała konsola już jest i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii jak dla mnie ma jedną zaletę - została stworzona głównie do zabawy i dlatego nie ma takiej świetnej grafiki ^^.

Ale Xbox 360 przemawia do mnie najbardziej, bo nie jest aż taki drogi jeśli chodzi o next geny (a i od PS2 niedużo droższy), a gry dzisiaj też już całkiem nieźle chodzą cenowo :D. I mimo to, i tak mnie na niego nie stać :P. W PS3 jedyną zaletą jak dla mnie jest napęd Blu-Ray. Cena jest trochę wysoka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:02, mikim napisał:

Wii jak dla mnie ma jedną zaletę - została stworzona głównie do zabawy i dlatego nie
ma takiej świetnej grafiki ^^.

Ale Xbox 360 przemawia do mnie najbardziej, bo nie jest aż taki drogi jeśli chodzi o
next geny (a i od PS2 niedużo droższy), a gry dzisiaj też już całkiem nieźle chodzą cenowo
:D. I mimo to, i tak mnie na niego nie stać :P. W PS3 jedyną zaletą jak dla mnie jest
napęd Blu-Ray. Cena jest trochę wysoka :P.

Od PS2 niedużo droższy???!!! jak by tak było to by kosztowal 400-450zl to wtedy juz bym kupowal zaraz...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 widziałem za 500-550 zł, a Xboksa 360 można znaleźć za 700-800 zł :P. W sumie nie jest to BARDZO mało, ale też ceny te nie różnią się BARDZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wii popularny tylko w usa ... haha chyba was bóg opuscił jest wszedzie na calym swiecie (prócz polski i tych bardziej zacofanych) najpopularniejsza platformą sprzedaje sie lepiej niz ps i x box razem wziete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee,jakoś Łii do mnie nie przemawia.Tylko sterowanie zajebiste,nic poza tym.Prawdziwą konsolą jest Xbox 360,którą na dniach kupuję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować