Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #18: Którą odsłonę przygód Księcia lubisz najbardziej?

42 postów w tym temacie

z taką ankietą dobrze byłoby poczekać aż nowy PoP trochę więcej się spopularyzuje... osobiście na razie (z największym sentymentem) podchodzę do Sands of Time, bo tchnęła w serię nowego ducha ;)... podobnie może być z PoP 2008...zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybralem Piaski Czasu , Mimo ze Dusza Wojownika wprowadzala Nas w mroczny i strasznie grywalny klimat to bardziej zachwycila mnie pierwsza czesc cyklu.Niepowtarzalny baśniowy świat i rola wprowadzajacej do nowej trylogi Ksiecia Z Persji wyrobiła zasłużne uznanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Piaski Czasu ze względu na świetny bajkowy klimat. Wielkie nadzieje wiążę także z nową częścią, która mojego głosu nie dostała jedynie dlatego, że nie miałem jeszcze okazji w nią zagrać. Szykuje się jednak niezła gratka! Wiem, że ogromne kontrowersje wywołuje grafika, mnie osobiście jednak urzekł jej bajkowy styl. Gra nabrała świetnego klimatu, a i sama warstwa techniczna nie zestarzeje się tak szybko (vide XIII).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdewcydowanie Dusza Wojownika. Mroczny klimat, wspaniałe ucieczki przed Dahaką, no i oczywiście do WW bardzo się przyłożono i wprowadzono wiele zmian w porównaniu do SoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się podobała wersja z ''89. Dzięki tej grze rozpoczęła się moja ulubiona seria gier. Najmniej podoba mi się chyba Warrior Within, jest fajna, ale tyle mogli do niej dodać, wogóle nie wykorzystali pomysłu. Klimat trochę nie do końca utrzymany, bo początek jest wspaniały, no i te bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór, ale jednak prawdziwa pierwsza część to jest coś, "kvlt". Ciągle jest bardziej grywalna niż niektóre nowe (s)hity :P Z kolei najgorsza część moim zdaniem to PoP 3D - całkowicie niegrywalna kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że miałem dylemat na co zagłosować: "Dusza" czy "Dwa Trony" al doszedłem do wniosku że "Dusza" była bardziej klimatyczna: posiadała może gorszą fabułę od "Tronów" ale momenty walki i muzyka były lepsze od "Tronowych" (mimo że w 2T było więcej możliwości ataków).
Z dużą chęcią jeszcze do tych gierek wracam - to prawdziwy klasyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warrior Within - bez zastanowienia wygrywa. poprostu byl najlepszy, klimat mroczny, fabula, bossowie, brak wk********ych wyscigow w karocach. no i system walki tak jakos wygodniejszy mi sie w Warrior Within wydawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować