Zaloguj się, aby obserwować  
Ambroo

Którą ręką otwierasz butelkę?

101 postów w tym temacie

Powiem, że ten temat to dowód że gram się stacza. Ale żeby nie robić off topu to powiem że prawą (walgierz patrzy ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia mego, człeka żyjącego w trujwymiarowym świecie, mieszkańca planety ziemia, do otwierania urzywam ręki prawej. Jednakże z punktu widzenia wielkiego kosmicznego chomika używam ręki lewej. Z punktu widzenia teorii względności einsteina nie używam rąk, butelka otwiera się sama zanim ją odkręcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 18:56, Problematik napisał:

Ja otwieram butelki zębami, albo o krawężnik czy coś (pije tylko z butelek z kapslem,
wiec ręką ciężko by było xD)

a zdejmujesz ten kapsel wcześniej? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 16:54, sz94 napisał:

Powiem, że ten temat to dowód że gram się stacza.

Nie gram tylko jego użytkownicy... Szczególnie, że dopisują się tu nawet tacy gramowicze, których zawsze darowałem wielkim szacunkiem i miałem o nich bardzo dobre zdanie. I nadal tak robię. Nie myślcie sobie, że przez ten temat zmieniłem o nich zdanie. Ale kogo obchodzi kto jak otwiera butelkę?! Czy co niektórzy naprawdę nie mają już o czym pisać?

Dnia 10.12.2008 o 16:54, sz94 napisał:

(walgierz patrzy ^^ )

Jestem praworęczny - odkręcam prawą ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku :) Nigdy nie zwróciłem uwagi, że mimo tego, że jestem praworęczny, otwieram butelkę wyłącznie lewą ręką :] Co prawda, otworzę prawą, ale mniej zręcznie :) Prawą trzymam butelkę, a lewą ją odkręcam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 15:42, JackXP PL napisał:

Co za temat... Niedługo będzie: "Którą ręką walisz..."

Propsy! xD Zniszczyłeś mnie typ ;D

Ale żeby nie było ot - otwieram prawą. Głównie o kant jakiegoś murku, jeśli nie mam otwieracza. Hail Heineken! \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tutaj z deihem. Butelkę otwiera sie najlepiej dwoma rękoma. Jedna trzyma butelkę, druga odkręca korek, bądź zdejmuje kapsel. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować