Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 21:59, Filip1010 napisał:

> > > >>>.......
>
> Dziesiąt procent zwycięsców w takich konkursach nigdy nawet nie zajrzało na to forum.

> Poparte jest to doświadczeniami z poprzednich konkursów takiego kalibru.

Ciekawe skąd TY o tym wiesz....

> I należy brać to pod uwagę narzekając na liczne maile od zniecierpliwionych osób.

> A wystarczyło jak to zawsze miało miejsce wysłanie maila potwierdzającego wygraną
i informacją,
> że wysyłka nagród właśnie trwa.

No to proszę bardzo. Jak będzie następny konkurs na taką skalę wyślij do ok. 50-700 osób
maila potwierdzającego wygraną, oraz tym że wysyłka nagród właśnie trwa;]



wiem, stąd, że w ciągu ostatnich dwóch lat były dwa konkursy eXtra klasyka gdzie było jeszcze więcej nagród i w każdym konkursie udało mi się wygrać jedną z głównych nagród i z ciekawości sprawdzałem w statystykach nicki osób które też wygrały i połowa z nich nie napisała nic na forum.

A poza tym wtedy każdego informowali o wygraniu nagrody a po jakimś czasie wysyłali maila z informacją o pozytywnym wysłaniu nagród. Co więcej, w przypadku nagród o większej wartości, bodajrze ,,akne" dzwoniła do każdego osobiście i umawiała wizytę kuriera. A od wysyłania maili jest szablon i opcja wyślij do kilkuset osób jednoczesnie, wpisując jedynie adresy mail.
Nic trudnego.
Sam sprzedaję setki rzeczy na allegro i znajduję czas aby każdego poinformowac o wysyłce przedmiotu i nie ma z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:09, niunkaaaa napisał:

Sam sprzedaję setki rzeczy na allegro i znajduję czas aby każdego poinformowac o wysyłce
przedmiotu i nie ma z tym problemów.

To Ty kobieta czy facet ^^, bo to jakaś rzecz nie pojęta, nick i płeć babska, a piszesz jako facet. Może jakieś rozdwojenie jaźnii :P. Nie obraź się, ale to tak z ciekawości, bo wydaję się dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:33, Vehabir napisał:

> Sam sprzedaję setki rzeczy na allegro i znajduję czas aby każdego poinformowac o
wysyłce
> przedmiotu i nie ma z tym problemów.
>
To Ty kobieta czy facet ^^, bo to jakaś rzecz nie pojęta, nick i płeć babska, a piszesz
jako facet. Może jakieś rozdwojenie jaźnii :P. Nie obraź się, ale to tak z ciekawości,
bo wydaję się dziwne.


powtarzam już któryś tam raz. Konto dzielę z moją kobietą dlatego też, znaczek płci pod nickiem jest taki a nie inny. I nie zdziwcie się jak w innych tematach zobaczycie wypowiedzi napisane z tego nicka ze zwrotami w odmianie żeńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:46, niunkaaaa napisał:

I nie zdziwcie się jak w innych tematach zobaczycie wypowiedzi
napisane z tego nicka ze zwrotami w odmianie żeńskiej.

To nie łatwiej sobie swojego konta założyć???
A żeby nie było spamu to napiszę tak:
Ja czekam i czekam ;) Mam nadzieję, że do mojej 18-stki nagrody dojdą. (a to już jest naprawdę niedaleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:09, niunkaaaa napisał:

A poza tym wtedy każdego informowali o wygraniu nagrody a po jakimś czasie wysyłali maila
z informacją o pozytywnym wysłaniu nagród.


Ot, i tu zdziwko - bo ja nie dostałem wtedy zadnego maila. Myslałem ze jak nie wysyłają, to nic nie wygrałem, a tu po jakims miesiacu zaskakujaca paczka. Za drugim razem tez maila nie dostałem, a wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 23:20, chy napisał:

> A poza tym wtedy każdego informowali o wygraniu nagrody a po jakimś czasie wysyłali
maila
> z informacją o pozytywnym wysłaniu nagród.

Ot, i tu zdziwko - bo ja nie dostałem wtedy zadnego maila. Myslałem ze jak nie wysyłają,
to nic nie wygrałem, a tu po jakims miesiacu zaskakujaca paczka. Za drugim razem tez
maila nie dostałem, a wygrałem.


A to ciekawe bo jak wygralem karte graficzna to akne dzwonila osobiscie i jeszcze maila przysłali. Jak wygralem ,,jedynie" gry CDP to też otrzymałem stosowne maile.
ale nie to jest przedmiotem tego tematu.

Wazne zeby paczki jak najszybciej doszły. Jak mówili, ze do konac tygodnia kazdy powiniene dostac to w to wierze i oczekuje listonosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:59, Ancient Lord napisał:

A kiedy tak w ogóle CDP zaczął wysyłkę gierek?

Oczywiście, że zaczął wysyłkę i trwa ona nadal. Ja swojej paczki nie dostałem, jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:09, niunkaaaa napisał:

> > > > >>>.......
> >
> > Dziesiąt procent zwycięsców w takich konkursach nigdy nawet nie zajrzało na
to forum.
>
> > Poparte jest to doświadczeniami z poprzednich konkursów takiego kalibru.
>
> Ciekawe skąd TY o tym wiesz....
>
> > I należy brać to pod uwagę narzekając na liczne maile od zniecierpliwionych
osób.
>
> > A wystarczyło jak to zawsze miało miejsce wysłanie maila potwierdzającego wygraną

> i informacją,
> > że wysyłka nagród właśnie trwa.
>
> No to proszę bardzo. Jak będzie następny konkurs na taką skalę wyślij do ok. 50-700
osób
> maila potwierdzającego wygraną, oraz tym że wysyłka nagród właśnie trwa;]


wiem, stąd, że w ciągu ostatnich dwóch lat były dwa konkursy eXtra klasyka gdzie było
jeszcze więcej nagród i w każdym konkursie udało mi się wygrać jedną z głównych nagród
i z ciekawości sprawdzałem w statystykach nicki osób które też wygrały i połowa z nich
nie napisała nic na forum.


Ale można chyba obserwować wątek nic w nim nie pisząc prawda?

Dnia 13.01.2009 o 22:09, niunkaaaa napisał:


A poza tym wtedy każdego informowali o wygraniu nagrody a po jakimś czasie wysyłali maila
z informacją o pozytywnym wysłaniu nagród. Co więcej, w przypadku nagród o większej wartości,
bodajrze ,,akne" dzwoniła do każdego osobiście i umawiała wizytę kuriera. A od wysyłania
maili jest szablon i opcja wyślij do kilkuset osób jednoczesnie, wpisując jedynie adresy
mail.
Nic trudnego.
Sam sprzedaję setki rzeczy na allegro i znajduję czas aby każdego poinformowac o wysyłce
przedmiotu i nie ma z tym problemów.

>

No tak większej wartości czyli sprzet itpa nie gry lub gadźety... A co do szablonów to się zgodzę z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:30, Arclight napisał:

W zeszłym tygodniu, nawet ktoś się wypowiadał, że już nagrodę dostał.

Ale to jakoś wydaje mi się dziwne... Bo dlaczego 1 osoba dopiero napisała, że dostała nagrodę? (chyba, że to zbieg okoliczności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:51, Blade2 napisał:

Ale to jakoś wydaje mi się dziwne... Bo dlaczego 1 osoba dopiero napisała, że dostała
nagrodę? (chyba, że to zbieg okoliczności)

albo zwykła prowokacja ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:51, Blade2 napisał:

> W zeszłym tygodniu, nawet ktoś się wypowiadał, że już nagrodę dostał.
>
Ale to jakoś wydaje mi się dziwne... Bo dlaczego 1 osoba dopiero napisała, że dostała
nagrodę? (chyba, że to zbieg okoliczności)


domyślam się że pisał ktoś z głównych zwycięzców - jako że ich nagrody zostały wysłane kurierem w pierwszej kolejności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:26, Paweł Książek napisał:

> > W zeszłym tygodniu, nawet ktoś się wypowiadał, że już nagrodę dostał.
> >
> Ale to jakoś wydaje mi się dziwne... Bo dlaczego 1 osoba dopiero napisała, że dostała

> nagrodę? (chyba, że to zbieg okoliczności)

domyślam się że pisał ktoś z głównych zwycięzców - jako że ich nagrody zostały wysłane
kurierem w pierwszej kolejności...



żyję nadzieją, że jednak w czwartek/piątek według obietnic otrzymam nagrody.
A wysylke nagrod to już kończycie/jesteście w polowie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nagrody zostały wysłane w poniedziałek to najpóźniej muszą dojść w piątek ponieważ przesyłka poczty polskiej idzie "do 5 dni roboczych" jeżeli zaś dojdzie ona później znaczy iż została wysłana później niż w poniedziałek xD No ja czekam na kamerke czekam :D miły upominek hihihi pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:11, niunkaaaa napisał:

no cóż, i dzisiaj nie dane mi cieszyć się z nagród. Ani do mnie ani do żadnego znajomego
jeszcze nic nie doszło. Czekamy dalej...


A ja dzisiaj juz dostałem paczke. Ale zaszła pomyłka, zamiast Gothica dostałem Space Siege''a. Kiepska zamiana, bede musiał to wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:12, Enqore napisał:

chy a można się dowiedzieć w jakim mieszkasz województwie? z góry dzięki


W mazowieckim. Dlaczego pytasz?

O, i nie znalazłem w paczce gadżetu. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować