Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Pfff, niech 50% osób, które wygrały gry w pole uwagi wpiszą, że chcą inną grę. Niezły bałagan wtedy powstanie, a wysyłka paczek pewnie się opóźni. Jak się nie podoba to opchnąć to na allegro i nie płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że w końcu są wyniki, szczerze mówiąc przyznam, że mam cholernie mieszane uczucia, bo na początku wysłałem 2 zgłoszenia i sporo nad nimi myślałem (tak wiem, wszyscy tak twierdzą:), liczyłem, że za nie będzie coś z tej "górnej półki", a potem przypadkiem okazało się, że mam więcej jeszcze możliwości wpisania swoich propozycji, co ogromnie mnie ucieszyło z wiadomych powodów, i te kolejne już sam przyznaję zbyt ambitne nie były. efektem jest mysza i 7 gier (razem z małżonką) niby nie ma nad czym płakać, ale osoby które twierdzą, że ich prace były lepsze z pewnością mnie zrozumieją. Tak czy siak, standardowo wygrała rymowanka (lekka hipokryzja bo wysłałem też chyba ze dwie, ale tylko dla zwiększenia szans) i to niestety niezbyt górnolotna osobiście uważam, że drugi tekst zasługuje na komputer. No ale takie są zasady, zgłosiliśmy się do konkursu, zaakceptowaliśmy regulamin (czyli zgodziliśmy się na wybór zwycięzców przez Jury/Komisję), jest radość zwycięzców, smutek przegranych i rozczarowanie niedocenionych:). Jeszcze jedną sprawę chciałem poruszyć, nie wiem czy też to zauważyliście, że na stronie na której wpisywało się propozycje konkursowe było coś w stylu "wyjaśnij czym jest efekt serii, najbardziej kreatywne, szalone odpowiedzi itd, itp", podczas gdy w regulaminie mowa była o tym, że hasło konkursowe ma promować produkty Cd-projekt (w założeniu pewnie te konkretne serie). Może tylko mi się wydaje, że to są dwie troszkę różne sprawy: hasło reklamowe vs. szalona, kreatywna, spontaniczna odpowiedź. Na mejla z zapytaniem o ten "szczegół" nie dostałem odpowiedzi:). Kiedyś brałem udział w innym konkursie, gdzie zwycięzcę wybierali użytkownicy (wiadomo, przekręty ze zmiennym ip i takie sprawy) więc zawsze będę zwolennikiem wybierania przez komisje wszelakiego rodzaju.
A tak na marginesie to fajnie byłoby zapoznać się ze wszystkimi odpowiedziami, ciekawe jakie wtedy byłyby wyniki (taka mała ankieta dla forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:32, metalowa_glowa napisał:

A tak na marginesie to fajnie byłoby zapoznać się ze wszystkimi odpowiedziami, ciekawe
jakie wtedy byłyby wyniki (taka mała ankieta dla forumowiczów:)


ankieta z kilkoma tysiącami opcji do wyboru? mi by sie czytanie znudziło po trzech odpowiedziach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardziej miałem na myśli zwycięskie prace:)chociaż fakt, że "tylko" tysiąc ich jest, mimo wszystko chciałbym wiedzieć za co np dali karty graficzne, myszki, klawiatury, kamerki i te do rysowania "cosie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:51, luzac napisał:

Tak swoją drogą, to dostaniemy kiedyś dostęp do wszystkich tekstów poza zwycięskimi?
Będzie z czego się pośmiać. :P


już jest, ten wierszyk jest na poziomie zabawek z fisher price''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:10, zwiesz napisał:

już jest, ten wierszyk jest na poziomie zabawek z fisher price''a


ale promuje cdp. a co ty napisałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj panowie mówią, że wysyłali tych zgłoszeń ile wlezie. A ja głupi debil wysłałem tylko 4 a miałem możliwość kolejnych. Co mnie do jasnej cholery zblokowało ;| Mógłbym przecież ugryźć coś jeszcze - chociaż w głowie też była pustka więc dajmy na to, że niewykorzystane zgłoszenia nie dały by mi nic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:22, Ancient Lord napisał:

Tutaj panowie mówią, że wysyłali tych zgłoszeń ile wlezie. A ja głupi debil wysłałem
tylko 4 a miałem możliwość kolejnych. Co mnie do jasnej cholery zblokowało ;| Mógłbym
przecież ugryźć coś jeszcze - chociaż w głowie też była pustka więc dajmy na to, że niewykorzystane
zgłoszenia nie dały by mi nic ^^


Tez mogłem wysłac jeszcze pare, ale chyba mi sie nie chciało. I tak bym wiele wiecej nie zgarnał ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:24, chy napisał:

> Tutaj panowie mówią, że wysyłali tych zgłoszeń ile wlezie. A ja głupi debil wysłałem

> tylko 4 a miałem możliwość kolejnych. Co mnie do jasnej cholery zblokowało ;| Mógłbym

> przecież ugryźć coś jeszcze - chociaż w głowie też była pustka więc dajmy na to,
że niewykorzystane
> zgłoszenia nie dały by mi nic ^^

Tez mogłem wysłac jeszcze pare, ale chyba mi sie nie chciało. I tak bym wiele wiecej
nie zgarnał ;0


A co wygrałeś? ;p Ja Mass Effect - Heroes V Dzikie Hordy. Tylko boje się, że ME na moim piecu nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:28, Ancient Lord napisał:

A co wygrałeś? ;p Ja Mass Effect - Heroes V Dzikie Hordy. Tylko boje się, że ME na moim
piecu nie ruszy


Gdziestam juz pisałem - wszystkie gry oprocz space siega, gadżet i zestaw klawiatura-mysz.

A, na moim mass efect tez raczej nie pojdzie. ogolnie z nowosciami u mnie biednie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 3 zgłoszenia i wszystkie wygrały - Space siege (;/), beijing 2008 (:\\\) i gadżet (:D). W sumie to najbardziej z tego gadżetu się cieszę bo gry nie dość że zupełnie nie z mojego gustu to i tak mi nie pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 23:31, rybisiu napisał:

Jeeee : D Wygrałem "Gadżet Związany Z Grami" ^^ Ciekawe co to może być :)


Zapewne coś z tej listy:

# Latarki
# Koszulki
# Notatniki
# Pendrivy 1 GB ze smyczą eXtra Klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z werdyktem. Wierszyk, dzięki któremu autor został uhonorowany główną nagrodą, zakrawa na grafomanię. Półtora/kalafiora? Rymowanie dla samego rymowania... No i jeszcze na domiar złego ten popkulturowy motyw z Chuckiem, który zostanie niedługo podniesiony do rangi toposu. Żal.pl, jak zwykła mawiać młodzież.:-) Hasło haDsza charakteryzuje ciekawy koncept; umiejętnie scalił postaci, motywy z gier, prezentując, czym jest według Niego Efekt Serii. W konfrontacji tych dwóch propozycji to właśnie Jemu powinna zostać przyznana główna nagroda. No cóż, ja wygrałem gadżet i nie mam - broń Boże! - zamiaru siać lamentu. Liczyłem na coś więcej, ale przy tak wysublimowanym zmyśle estetycznym jury, nagroda pocieszenia jest dla mnie adekwatna. ;-) A że jest to moja pierwsza wygrana, mam powody do uśmiechu. :-D Pozdrawiam i gratuluję zdobywcom nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:25, chy napisał:

> już jest, ten wierszyk jest na poziomie zabawek z fisher price''a

ale promuje cdp. a co ty napisałes?


również promowało cdp i było bardziej skierowane do graczy, zrobiłem to w stylu rpg"'owych modyfikatorów cech. Teraz myśląc wiem, że mogłem je jeszcze trochę ulepszyć.
Nie mówię, że to ja miałem wygrać, ale z tych dwóch zaprezentowanych hasło haDsz''a było bardziej ambitne lecz w mojej opinii również nie zachwycające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2008 o 23:16, chy napisał:

Gdziestam juz pisałem - wszystkie gry oprocz space siega, gadżet i zestaw klawiatura-mysz.

A, na moim mass efect tez raczej nie pojdzie. ogolnie z nowosciami u mnie biednie ;p


O kurde to nieźle ugryzłeś ;)

A tak inną drogą - czy na tym formularzu co się go wypełnia, żeby św. Mikołaj mógł do nas trafić z nagrodami, to trzeba gdzieś wpisać nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować