Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

A to miło:P

Trochę teraz żałuje że wysłałam tylko 2 zgłoszenia (wygrałam DMC gadżet) niektórzy nieźle się obłowili np. zoto wygrał wszystkie gry i parę innych rzeczy. Zwycięscom również gratuluję :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2008 o 15:39, Paweł Książek napisał:

Z tymi brelokami i plakatami to już lekka przesada by była - gadżety to:
pendrive''y, koszulki i kilka innych podobnych rzeczy. :)


Aha,to takie gadżety?! Ha nieźle,chociaż po CDP nic wiecej bym sie nie spodziewał bo oni po prostu te osoby co gadżety wygrały po prostu olały,bo gadżety w tym konkursie to tzw. nagroda na odczepnego czy pocieszenia,jak zwał tak zwał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagród łącznie z gadżetami był tysiąc. Zgłoszeń kilka tysięcy. Nawet odżucając te pół tysiąca głupich zgłoszeń, nie jest to tak do końca nagroda na odczepnego. Coś było trzeba napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:01, rafekx 12 napisał:

Aha,to takie gadżety?! Ha nieźle,chociaż po CDP nic wiecej bym sie nie spodziewał bo
oni po prostu te osoby co gadżety wygrały po prostu olały,bo gadżety w tym konkursie
to tzw. nagroda na odczepnego czy pocieszenia,jak zwał tak zwał:)


Na stronie konkursu mogles przeczytac wszystko odnosnie nagród, rowniez tych gadzzetów. Nie wiem czemu tyle ludzi sie pyta co to są gadżety, i dziwi sie ze to koszulki etc. Ciezko jest przeczytac? A czego ty sie spodziewałes rafekx? Że gadzetem bedzie ipod albo wieza stereo? Potrafisz robi coś poza bezsensownym narzekaniem?

Moze podpiac informacje o nagrodach, zeby nie było wiecej typow z tym samym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5. Nagrody w promocji
Nagroda główną w konkursie jest zestaw komputerowy YAMO Red Dragon z monitorem - FlexScan HD2442W (24")

Nagrodami dodatkowymi:
• monitor - FlexScan S2201W (22")
• dziesięć kart graficznych HD firmy Sapphire
• pięć tabletów Slimline Design Tablet TRUST TB-6300
• dziesięć myszy TRUST GM-4800 LS
• dziesięć zestawów słuchawkowych TRUST HS-6400 5.1 USB
• dziesięć kamerek TRUST WB-8300X 2M
• dziesięć zestawów bezprzewodowych klawiatura / mysz TRUST US DS-4700R
• dziesięć zestawów głośników TRUST SP-2697 2.0
• dziesięć zestawów pamięci Geil DDR2 4 GB

Oraz:
• Latarki
• Koszulki
• Notatniki
• Pendrivy 1 GB ze smyczą eXtra Klasyka
• GRY PREMIEROWE z katalogu CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2008 o 18:05, chy napisał:

Na stronie konkursu mogles przeczytac wszystko odnosnie nagród, rowniez tych gadzzetów.
Nie wiem czemu tyle ludzi sie pyta co to są gadżety, i dziwi sie ze to koszulki etc.
Ciezko jest przeczytac? A czego ty sie spodziewałes rafekx? Że gadzetem bedzie ipod albo
wieza stereo? Potrafisz robi coś poza bezsensownym narzekaniem?


Tak umiem robic wiecej rzeczy niz ci sie wydaje dzieciaczku:)


#
Czy to prawda że za zarejestrowanie gry z TS można było wysłać dwa zgłoszenia?Jeśli tak to wprowadził mnie ktos w błąd[w listopadzie :(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:04, rafekx 12 napisał:

Czy to prawda że za zarejestrowanie gry z TS można było wysłać dwa zgłoszenia?Jeśli tak
to wprowadził mnie ktos w błąd[w listopadzie :(]


Tak, za TopSellera dwa zgłoszenia, za Platynę trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh.. szkoda zarejestrowałem Guild Wars i napisałem ładnie 3 zgłoszenia i nic nie wygrałem :(
Lecz wszem i wobec chciałem ogłosić, że za to wygrałem w konkursie punktowym Kompanii Graczy AMD Phenom :)
Więc jestem szczęśliwy ale wolałem coś w efekcie serii wygrać zamiast procka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:09, albert.jarema napisał:

Ahh.. szkoda zarejestrowałem Guild Wars i napisałem ładnie 3 zgłoszenia i nic nie wygrałem
:(
Lecz wszem i wobec chciałem ogłosić, że za to wygrałem w konkursie punktowym Kompanii
Graczy AMD Phenom :)
Więc jestem szczęśliwy ale wolałem coś w efekcie serii wygrać zamiast procka..

To jak chcesz to spełnię Twe życzenie, podeślij mi procka, a ja odeślę Ci gadżet związany z grami, jak tylko go przyślą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem średnio zadowolony, bo wygrałem tylko "Mass Effect", który już mam. Wysłałem tylko jedno zgłoszenie pisane na poczekaniu, bo nie wiedziałem, że za TS mogę wysłać dwa. No trudno gra pójdzie na opóźniony prezent świąteczny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 17:59, marlen230 napisał:

A to miło:P

Trochę teraz żałuje że wysłałam tylko 2 zgłoszenia (wygrałam DMC gadżet) niektórzy nieźle
się obłowili np. zoto wygrał wszystkie gry i parę innych rzeczy. Zwycięscom również gratuluję
:P pzdr

Kolega wysłał 1 zgłoszenie i wygrał 3 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2008 o 21:43, Grinczar napisał:

Kolega wysłał 1 zgłoszenie i wygrał 3 gry.


Nie wypada mi zarzucić koledze Grinczarowi kłamstwa - ale twierdzę że w takim razie kolega go okłamał - jedno zgłoszenie - dawało szansę na maksymalnie 1 (słownie - jedną) nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:55, slonik14 napisał:

A koszulki to jakich rozmiarów jeśli można wiedzieć? Bo na mnie to tylko XXL...


standardowe koszulki to L - jeżeli kolega odnotował w uwagach, że w razie wygrania koszulki prosi o większy rozmiar spróbujemy coś z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było zarejestrowac grę, żeby wysłac zgłoszenie? Dlaczego mi bez tego rejstrowania na początku konkursu wysłało i nic nie pisało? I oczywiście nic nie wygrałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:42, Grinczar napisał:

Zwracam honor. Myślałem, że 1 konto, to 1 zgłoszenie. Przepraszam, już wiem co i jak...


Nie ma problemu - od początku zamysłem konkursu było to, żeby ten kto kupuje gry z droższej serii nie czuł się pokrzywdzony podczas konkursu, że mógł kupić np. trzy XK zamiast jednej NPK i miałby więcej szans na wygraną. Staraliśmy się ustalić regulamin tak, by te szanse wyrównać - mam nadzieję, że to się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:52, Amadeusz1 napisał:

Można wiedzieć jakie dokładnie są te karty graficzne (model)?

Przyznam szczerze, że nie sprawdzałem - ale na pewno niebawem podam tą informację - oczywiście do wiadomości zwycięzców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:48, Mac Cry napisał:

To trzeba było zarejestrowac grę, żeby wysłac zgłoszenie? Dlaczego mi bez tego rejstrowania
na początku konkursu wysłało i nic nie pisało? I oczywiście nic nie wygrałem...


Tak, warunkiem koniecznym udziału w konkursie była rejestracja gry - i nie było technicznej możliwości żeby bez niej hasło zostało przesłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować