Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Przyłączam się do pytania filipa ,kurier, priorytet czy poczta polska? :P No paczki maja być po świętach ale nie wykluczone ze będą wcześniej (było mówione kilka postów wcześniej) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta będzie szła trzy dni. Ja przynajmniej miałem tak w zeszłym roku. Osobiście wątpię, żeby paczka doszła jeszcze przed świętami. W każdym sklepie internetowym możemy teraz zobaczyć, że od około 18 do 25 grudnia będą wysyłać tylko kurierem. Tak więc, może być różnie.
Ja na paczkę przed świętami bym nie liczył.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 10:07, Zagul napisał:

Nikt się nie chce zamienić czymś za mojego Space Siege ?

Ja moge sie zamienic, wygralem gadzety z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 10:37, pablo1029 napisał:

> Nikt się nie chce zamienić czymś za mojego Space Siege ?
Ja moge sie zamienic, wygralem gadzety z gry

Oczywiście hehe Space Spiege za gadżety :P
Yutima
Może miałeś szczęście, ale na ostatnim konkursie EKN, który kończył się na koniec czerwca, nagrodę dostałam na początku sierpnia. Paczka przed świętami byłaby miłym prezentem ,choć DMC4 już przeszłam niestety, ale jest to prawie niemożliwe. Wg mnie to oni zaczną wysyłać to dopiero po dacie upłynięcia czasu na wysłanie formularzy - 30, chć jeżeli macie inne info to mnie poprawcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:10, Blade2 napisał:

A ja ponawiam pytanie: Wymieni się ktoś ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44124&pid=252

Koniecznie Gothic?? Ja moge sie wymienic: Dzikie Hordy (i jedna gra z mojej kolekcji Jade Empire, Tony Hawk:AM lub SAGA Baldurs Gate (wszystkie jak nówki)) za Mass Effect lub DMC4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:37, bezimienny15 napisał:

Koniecznie Gothic?? Ja moge sie wymienic: Dzikie Hordy (i jedna gra z mojej kolekcji
Jade Empire, Tony Hawk:AM lub SAGA Baldurs Gate (wszystkie jak nówki)) za Mass Effect
lub DMC4 ;]

Właśnie o to chodzi, że dodatku Gothic''a nie mam. Hordy mam i wszystko co podałeś też, ale dzięki.

PS: Z Mielca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 18:09, Filip1010 napisał:

Ja mam pytanie dot. wysyłki. Czy mamy sie spodziewac wygranych w styczniu czy jest mozliwośc
aby może jeszcze w grudniu?


Z tego co wiem to potwierdzić dane należy do 31 grudnia,więcnagrody dojdą w pierwszym miesiącu nowego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 18:17, Filip1010 napisał:

Tak właśnie myślalem;/


Spokojnie:D Ja wiem że każdy chciałby dostać gry przed świetami ale trochę cierpliwości :)

P.s-znajać Poczte Polską-bo przez nią zapewne będą wysyłane nagrody,każdy z nas będzie potrzebował duuuużo cierpliwości...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno wysyłka po świętach, więc wszystko zależy od metody dostawy - jak poczta to nie spodziewałbym się przed nowym rokiem, choć moim zdaniem sprzęt wyślą kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wymiane mam:

• Mass Effect
• Devil May Cry 4
• Space Siege
• Mass Effect
• Devil May Cry 4
• Gothic 3 Zmierzch Bogów
• Devie May cry 4
• Gothic 3 Zmierzch Bogów

Moje gg: 8339104. Czekam na propozycje:)

Zależałoby mi na GTA San Andreas oraz na premierowej edycji gry Mafia City Of Lost Heaven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:34, niunkaaaa napisał:

Na wymiane mam:

• Mass Effect
• Devil May Cry 4
• Space Siege
• Mass Effect
• Devil May Cry 4
• Gothic 3 Zmierzch Bogów
• Devie May cry 4
• Gothic 3 Zmierzch Bogów

Moje gg: 8339104. Czekam na propozycje:)

Zależałoby mi na GTA San Andreas oraz na premierowej edycji gry Mafia City Of Lost Heaven.



Tyle gier wygralas na tym koncie? Nie sądze;] Coś mi sie zdaje że masz wiecej niż jedno konto;] Czy mi sie wydaje czy to jest zabronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:06, Filip1010 napisał:

> Na wymiane mam:
>
> • Mass Effect
> • Devil May Cry 4
> • Space Siege
> • Mass Effect
> • Devil May Cry 4
> • Gothic 3 Zmierzch Bogów
> • Devie May cry 4
> • Gothic 3 Zmierzch Bogów
>
> Moje gg: 8339104. Czekam na propozycje:)
>
> Zależałoby mi na GTA San Andreas oraz na premierowej edycji gry Mafia City Of Lost
Heaven.


Tyle gier wygralas na tym koncie? Nie sądze;] Coś mi sie zdaje że masz wiecej niż jedno
konto;] Czy mi sie wydaje czy to jest zabronione?



Posiadanie kilku kont na jedna osobę pewnie nie jest zabronione bo niby czemu, a te nagrody to są od kilku osób łącznie z moimi kolegami i sie taki cały spis zrobił.
jakby ktos sie chcial wymienic to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Wysłałem formularz kontaktowy (i przeczytałem zapisek, gdzie było dokładnie napisane: "Osoby, które wygrały więcej niż jedną nagrodę, proszone są o kilkukrotne wysłanie swoich danych), i więcej już wysłać nie mogę, a wygrałem 7 nagród, więc pytam ja Was, o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 11:43, Chaotizz napisał:

O co chodzi? Wysłałem formularz kontaktowy (i przeczytałem zapisek, gdzie było dokładnie
napisane: "Osoby, które wygrały więcej niż jedną nagrodę, proszone są o kilkukrotne wysłanie
swoich danych), i więcej już wysłać nie mogę, a wygrałem 7 nagród, więc pytam ja Was,
o co biega?

"Osoby, które wygrały więcej niż jedną nagrodę proszone są o jednokrotne wypełnienie poniższego formularza." - ja widzę taki tekst :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować