Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 16:49, Puszek92 napisał:

do nas jeszcze do tej pory nie dotarło ...


Spokojnie dojdzie,musicie uzbroić sie w cierpliwość,bo wiadomo jak to jest z naszą Pocztą Polską....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejuuu! Do mnie (w zasadzie do małżonki) dziś dotarła część przesyłki, 3 gry. Wreszcie bo już chciałem wysyłać zapytanie czy w ogóle wysłano przesyłkę. Pozostaje czekać na pozostałe gry i myszkię. Oby w tym tygodniu przyszedł pan w niebieskiej czapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:05, Mistic napisał:

> myszka

Radzę sprawdzić czy model doszedł ten który powinien...

a akurat wszystko zostało dobrze wysłane, wiec nie mam żadnych problemów, wszystko się zgadzało nawet myszka, a były już przypadki wysyłania innych myszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:46, kindziukxxx napisał:

a akurat wszystko zostało dobrze wysłane, wiec nie mam żadnych problemów, wszystko się
zgadzało nawet myszka, a były już przypadki wysyłania innych myszek?


Tak, i na szczęście dla innych jestem póki co jedynym przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:10, rafekx 12 napisał:

> do nas jeszcze do tej pory nie dotarło ...

Spokojnie dojdzie,musicie uzbroić sie w cierpliwość,bo wiadomo jak to jest z naszą Pocztą
Polską....:)


no wiadomo wiadomo... mi dziś przyszło CD Action i całe pudełko jest popękane... :/ ech po prostu [i tu może ocenzuruje resztę wypowiedzi] i i tak to za mało będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekki offtopic...Mieszkałem kiedyś w bloku po drugiej strony poczty polskiej. Pocztowiec upychał przesyłki i paczki w vanie, a jak coś mu wypadało to z kopa brał paczki potem wrzucał ją do środka i dotąd ja upychał butem aż nie wypadały. Normalnie chciałem zejść do typa z zardzewiałymi grabiami i go nauczyć poszanowania dla czyjejś własności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy dzieją się nie tylko w firmie Poczta Polska, ale także w firmach kurierskich. Oczywiście nie są to zachowania powszednie, ale zdarzają się.

Ja tymczasem nadal czekam na kontakt w sprawie karty graficznej i na przesyłkę z Mass Effect (które i tak nie będzie działać na moim kompie póki karta nie przyjdzie) ale z racji sesji nie jest to mój główny problem.
Jeśli do kogoś przesyłka nie doszła to proponuję cierpliwie czekać a nie żalić się codziennie w tym temacie, to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Karty graficzne - temat obecnie najpilniejszy - mamy kontakt od Sapphire że do końca tego tygodnia powinni wysłać nam karty - tak więc zapewne na początku przyszłego roześlemy je kurierami do zwycięzców.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 09:54, Paweł Książek napisał:

Witam ponownie

Karty graficzne - temat obecnie najpilniejszy - mamy kontakt od Sapphire że do końca
tego tygodnia powinni wysłać nam karty - tak więc zapewne na początku przyszłego roześlemy
je kurierami do zwycięzców.

pozdrawiam



Ostatnia paczka dziś do mnie doszła. Niestety czegoś takiego się nie spodziewałem. Paczka całkowicie uszkodzona, z dziurą w kopercie, jedna z pudełek z grą uszkodzona. Jakimś cudem paczka do mnie dotarła bo poczta owinela w jakąś folię. I kolejny problem: brakuje gadżetu z gry. Zaraz poślę maila do CDP.
I nie dziwię się, ze przesyłka szla 9dni jak została wysłana bez opcji priorytet.

No cóż, teraz czekam na dosłanie dwóch brakujących rzeczy: gry z poprzedniej paczki i gadżetu z tej. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:14, niunkaaaa napisał:

> Witam ponownie
>
> Karty graficzne - temat obecnie najpilniejszy - mamy kontakt od Sapphire że do końca

> tego tygodnia powinni wysłać nam karty - tak więc zapewne na początku przyszłego
roześlemy
> je kurierami do zwycięzców.
>
> pozdrawiam


Ostatnia paczka dziś do mnie doszła. Niestety czegoś takiego się nie spodziewałem. Paczka
całkowicie uszkodzona, z dziurą w kopercie, jedna z pudełek z grą uszkodzona. Jakimś
cudem paczka do mnie dotarła bo poczta owinela w jakąś folię. I kolejny problem: brakuje
gadżetu z gry. Zaraz poślę maila do CDP.
I nie dziwię się, ze przesyłka szla 9dni jak została wysłana bez opcji priorytet.

No cóż, teraz czekam na dosłanie dwóch brakujących rzeczy: gry z poprzedniej paczki i
gadżetu z tej. Pozdro


Przepraszam ale nie zrozumiałem - jak Twój post ma się do mojego posta?
Reklamacje - serie@cdprojekt.com.
Usługi poczty polskiej - naprawdę nie mamy na nie wpływu.
Priorytet - jasne - kilkaset priorytetów - koszt dla nas żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 13:15, niunkaaaa napisał:

> > >..................

Tak, żaden jak się płaci ryczałtem.


No i znowu robi pretesje... Człowieku czy nikt/nic cię nie zadowoli?
Złóż reklamacje, jak ci nie uwzględnią to trudno ciesz się tym co masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś okazało się, że nie było najmniejszych powodów do strachu i niepokoju, wszystkie nagrody przyszły w zgrabnej paczuszce bez jakichkolwiek uszkodzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować