Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 nie stoi wcale tak źle w "Europie"

62 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 21:16, Mejste napisał:

Powinni zablokować możliwość dodawania komentarzy pod newsami o jakimkolwiek zabarwieniu
podsycającym wojny fanboyów. Chociaż nie, wszyscy jesteście tak uroczy i zabawni. Dać
wam pistolety na wodę to się pozabijacie o to, który ma silniejszy wytrysk i do którego
więcej wody wchodzi ;)


Zgadzam i popieram się jak widać niektórzy nie dorośli jeszcze do korzystania z serwisu o grach.

byverter Zostałeś nominowany do nagrody fanboya roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:18, byverter napisał:

Ale jak można wydać 200pln na NFS Undercover?! Oczywiście jak nie jest się pro xD Nie
no dobra kończę.
P.S. PCty są najlepsze!


A skąd pomysł, że w ogóle go kupiłem? A no tak jest na Top 20 Gram.pl więc każdy posiadacz PS 3 na świecie kupił tą grę -_-'' Nie noooo niesamowite wnioski...

A nawet jeśli ktoś sobie tę grę kupił za 200, 300 czy choćby 1000 zł to jeśli zrobił to za swoje własne pieniądze to tylko danej osoby sprawa nie twoja. I nie masz prawa w jakikolwiek takiej osoby obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można wydać kasę na NFSa ja tego nie zrobiłem ta gra to Kicz roku :) Na Xboxa też sie świetnie sprzedaje tak samo na PC - i na drugi raz nikogo nie obrażaj każdy lubi to co ma i nic nie zmieni faktu że na PS3 i Xboxa jest masa fajnych gier sam czekam na wielkie tytuły Heavy Rain , GoW3 , Uncharted2 , Infoumus , MGS5 , Versus , Yakuza3 , GT5 itd itd :) a na xboxa? :)
Dobra koniec tego gadania :) A i dzięki tobie zostałem brygadzistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:18, byverter napisał:

Ale jak można wydać 200pln na NFS Undercover?! Oczywiście jak nie jest się pro xD Nie
no dobra kończę.
P.S. PCty są najlepsze!

Ale jak można wydać 2000zł/6mcy na sprzęt do PC?! Oczywiście jak nie jest się pro xD
P.S. N/c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


2000 zł/6mcy?? 0_o

ja pol roku temu wydalem 2000 zl na calego kompa zlozonego (a wiec drozej niz w czesciach) na allegro...
gram w gry typu GoW, Far Cry 2 na max detalach. Na najwyzszych idzie mi rowniez GTA IV (high,highest, 0 cienie i reszta 35,70,50 ~)
I nie sadze ze predko wydawam kase na kompa... Moze nowa karta graficzna...za pol roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja 3 strony komentów jak zacząłem czytać od ostatniej strony i trochę z początku i w środku. Stwierdzam że bez zaczęcia czytania od początku waszych wypocin ni kuta się połapać o co niektórym biega.

A taka ankieta tylko z paru krajów europy nic nie znaczy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:17, Mrocz napisał:

Hmmm jak na razie to widziałem tylko jednego fanboy''a którego właśnie pojechano ;] Więc
nie jest jeszcze TAK źle ;]

(ciut wyżej w tym samym poście)

Dnia 16.12.2008 o 21:17, Mrocz napisał:

(...)Obrażam cię tylko dlatego, że ty to zacząłeś. Następnym razem zastanów się 15 minut zanim
napiszesz jakieś głupoty... Bo czytanie takiego kretyństwa jak widać nie tylko mnie rozbawiło
;]


Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Przyjdzie jeden fanboy to się wszyscy dostosują do jego poziomu. Brawo. Jako pointę tej zacnej dyskusji powiem tylko, że mój pokemon zjada wszystkie wasze konsole, pc-ty i I pody razem wzięte, aaajjj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem Mejste że uważasz mnie za fanboya? ;] No ok... Jak chcesz, choć jakoś nie czuję się jednostronnym graczem bo szanuję wszystkie platformy. Po prostu mam tendencje do sprowadzania ludzi pokroju byverter na ziemię. Nic do ciebie nie mam, ale uważam, że zbyt pochopnie mnie oceniłeś... ;]

Pozdrawiam... Love and peace for everybody. Kończmy wszystkie waśnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:34, Mrocz napisał:

Aha rozumiem Mejste że uważasz mnie za fanboya? ;] No ok... Jak chcesz, choć jakoś nie
czuję się jednostronnym graczem bo szanuję wszystkie platformy. Po prostu mam tendencje
do sprowadzania ludzi pokroju byverter na ziemię.


Wręcz przeciwnie. Sam nie popieram fanboystwa, ale jeżeli "sprowadzając kogoś na ziemię" zniżasz się tym samym do tego samego gruntu, to coś jest nie tak :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K***a, dajcie sobie spokoj i pozwolcie wybrac kazdemu konsole. ktos chce xboxa - spoko, tylko niech fanboye sony nie mecza go. ktos chce ps3 - spoko - niech tylko xboxowcy fanboye nie mecza go. co z tego ze osoba ma inna konsole XYZ - ciebie to wali, niech se ma jaka chce i dajcie im spokoj.

a i ipod/iphone ssie, mozna dostac tansze urzadzenia bez ograniczen apple od np. simensa dzialajace tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wręcz przeciwnie. Sam nie popieram fanboystwa, ale jeżeli "sprowadzając kogoś na ziemię"
> zniżasz się tym samym do tego samego gruntu, to coś jest nie tak :)
>
> Pozdro
>


Hmmmm, może masz rację nieco przesadziłem ;] Problemem jednak bywa to, że do takich osób czasem nic innego nie trafia... A "zignorowanie" takiej osoby nic nie da, bo dalej czuje się ona bezkarnie i może dalej obrażać innych użytkowników. ;] Stąd moje bezpośrednie teksty ;]

I na poście Darkblades'a można zakończyć wszystko. Chłop ma rację. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm..czyli jednak to co ktoś napisał w poprzednim newsie "Amerykanie kupują tylko to, co sami wyprodukują" okazuje się prawdą :) A poza tym żadne rankingi mnie nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne. Ja mam swoją czarnulkę i jestem z niej dumny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 4ever ;)

A tak serio, to czas sprzyja PS3, zapowiedzi z przyszłego roku to garść hitów, do tego obniżki cen. Jestem daleki od nazywania maszynki Sony "tonącym statkiem".

Troszkę nie wstrzelili się w obecny rynek a szczególnie w poziomy naszych zarobków, ale i tak PS3 sprzedaje się świetnie biorą pod uwagę cenę. X jest 2 razy tańszy a wyprzedza PS3 o milion (to nie jest tak strasznie dużo).

Osobiście uważam, że sytuacja PS3 będzie się poprawiać z biegiem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie vgchartz jest pokazana sprzedaż konsol i według ich jest tak:

PS3 X360
Total 18,082,076 25,184,986
America 6,837,140 14,409,614
Japan 2,573,991 831,208
Total Others 8,670,945 9,944,164
UK 1,753,957 3,005,650
France 1,213,570 1,117,411
Germany 798,336 779,802
Spain 1,200,573 668,522
Italy 719,034 707,217
Scandinavia 502,791 563,462
Other Europe 1,231,020 972,053
Australia 397,632 573,061
Other 854,032 1,556,986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niema mam PS3 tylko X-a ale tak na poważnie to cieszy mnie fakt,że ta konsola daje rady,dlaczego...z prostego powodu... Konkurencja pomiędzy Sony i MS to tylko plus dla nas graczy,więc mówiąc krótko,niech się ścigają w promocjami obniżkami cen itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PioTRaS mogłeś to dać w nieco bardziej czytelnej formie ;)

PS. Co nie zmienia faktu, że w skali światowej faktycznie różnica między PS 3 a Xboxem 360 duża nie jest... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:53, Zaitsev napisał:

A pomyślałeś może o tym, że Gfk nie działa i nie opłaca sie robić takich analiz dla tej
cześci Europy? Przecież takie zbieranie informacji kosztuje - trzeba podpisać odpowiednie
umowy z miejscowymi sprzedawcami na to, że he udostępnią.

Fakt jest taki (w moich oczach), że nie do końca zależało firmie prowadzącej analizę na jej dokładności. Mówiąc o Europie uwzględniono obszary jedynie bogatsze (nie ma co ukrywać, że takie są) bo na rynkach tych krajów gospodarka odczula kryzys ale trochę mniej (z tego co pamiętam) niż w krajach bardziej na wschodzie. Jak nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście mowa o pieniądze... i tu się to sprawdza w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować