Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

Mi się konto odblokowało już, pisze że grywalne niesprawdzę jednak gdyż zmieniłem język w patcherze na Polski i teraz ściąga 1,9 GB -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koncie pisze że jest grywalne ale nie moge sie zalogowac czepia si o haslo czy ktoś ma tak samo ??wiem że podawane haslo jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś dać te linki ze ściągnij.pl w wersjach np po 100MB lub 200MB na Rapidshare, bo na ściagnij.pl zacinają się w 50% i potem tak jak upłakał kot ściąga czasami po 2kb/s...

Lub może jeśli ktoś uporał się z tym problemem, niech powie jak to załatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie oczywiście kłopoty:)"This install of Age Of Conan is Already running.Age Of Conan only supports running multiple sessions from different instalation folders" zna ktoś rozwiązanie tego problemu pierwszy raz spotykam sie z takim komunikatem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 14:34, Koski napisał:

Chciałbym się spytać tych którzy już grają, jak oceniacie grę? Czy warto dla niej płacić
abonament i grać? :D

Po godzinie grania?
Daj chwile by sie oswoić z nowym doświadczeniem ;-)
Necro jak na razie sprawuje cool...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: Odpalam menadźer uaktualnień i zakładka ustawienia nie jest aktywna (szara) dostępna jest tylko KONTO i OBSŁUGA. Jak mam to odpalić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas żałuje że nie wszyscy którzy mają AoC EU dostali keye do bety (przynajmniej ja nie dostałem, pewnie dlatego że kupiłem na wirtus.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 14:47, Artaso napisał:

"Ukonczyles zadanie RZADZA krwi"

rotfl miałem kiedyś dokładnie taki sam ort w jakimś cRPG ale nie pamietam nazwy. To smutne że tacy ludzie robią polonizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co Vanres uruchamiam gre pojawia sie menager uaktualnien, pisze czekaj, aktywne jest tylko obsluga i konto, a nie aktywne ustawienia i nic sie nie dzieje! -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować