Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 20:35, speedraid napisał:

> CO?!?!Hamster uległ wypadkowi?O Boże,oby mu nic nie było.Jak czytałem posta WorldWar3PL,ma

> obrażenia głowy.Próbował bić rekord prędkości czy co?Przecież 300mp\h to grubo ponad 500
km\h.Ale
> znając jego wyczyny z Brainiaca szybko wróci do zdrowia.I tego mu życzę.
Nie grubo powyżej 500, ale ponoć prawie 500km/h. Ale co to ma za znaczenie przy tej pedkości,
a co najgorsze Hammond powtarzal tą próbę dla dodatkowych ujęć (zdjęć). Jeszcze raz, Boże bądź
z nim i dobowadź go do zdrowia.....



I teraz widać,co chciwość(chyba tak moge to określić)robi z człowiekiem.Jak będę kładł sie spać odmówię modlitwę za jego zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{ciach}

Dnia 21.09.2006 o 21:01, NyGgA MiLy napisał:

> a co najgorsze Hammond powtarzal tą próbę dla dodatkowych ujęć (zdjęć). Jeszcze raz, Boże
bądź
> z nim i dobowadź go do zdrowia.....


I teraz widać,co chciwość(chyba tak moge to określić)robi z człowiekiem.Jak będę kładł sie
spać odmówię modlitwę za jego zdrowie:)


Jeśli powtarzał próbę dla dodatkowych ujęć (żeby w telewizji ekstra wyglądało) to ja bym tego nie nazwach chciwością tylko profesionalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam propozycję. Na stronie TopGear, konkretnie w tym newsie http://www.topgear.com/content/news/stories/1113/ jest podany adres e-mail, gdzie możemy wysyłać życzenia powrotu do zdrowia dla Hammonda. Proponuję, abyśmy wysłali maile jako fani TopGeara. Niektóre z nich są publikowane na stronie, ale i tak nie o to chodzi. Wyślijmy mail, w którym będą nasze adresy e-mail i ksywki, jako TopGear Fans from gram.pl. Oczywiście, każdy może wysłać indywidualnego, ale taka "Zbiorowa" wiadomość chyba też jest niezłym konceptem. Osobiście poczuwam się w obowiązku przesłania indywidualnego maila - chociażby za te wszystkie razy gdy wybuchałem śmiechem za sprawą TG i Chomika - ale list pod którym podpisało by się kilka osób to coś innego. Co wy na idee listu grupowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:13, RX-8 napisał:

pod którym podpisało by się kilka osób to coś innego. Co wy na idee listu grupowego?


jestem - za - to co piszemy - się reszta dopisze?

osobiistego tez można napisać - ale zbiorowego przede wszystkim (może ekipę z gram.pl zapamięta?)

Działamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:13, RX-8 napisał:

Panowie, mam propozycję. Na stronie TopGear, konkretnie w tym newsie http://www.topgear.com/content/news/stories/1113/
jest podany adres e-mail, gdzie możemy wysyłać życzenia powrotu do zdrowia dla Hammonda. Proponuję,
abyśmy wysłali maile jako fani TopGeara. Niektóre z nich są publikowane na stronie, ale i tak
nie o to chodzi. Wyślijmy mail, w którym będą nasze adresy e-mail i ksywki, jako TopGear Fans
from gram.pl. Oczywiście, każdy może wysłać indywidualnego, ale taka "Zbiorowa" wiadomość chyba
też jest niezłym konceptem. Osobiście poczuwam się w obowiązku przesłania indywidualnego maila
- chociażby za te wszystkie razy gdy wybuchałem śmiechem za sprawą TG i Chomika - ale list
pod którym podpisało by się kilka osób to coś innego. Co wy na idee listu grupowego?



Może być jak dla mnie,ale tylko szybko(jeśli to mozliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:13, RX-8 napisał:

Panowie, mam propozycję. Na stronie TopGear, konkretnie w tym newsie http://www.topgear.com/content/news/stories/1113/
jest podany adres e-mail, gdzie możemy wysyłać życzenia powrotu do zdrowia dla Hammonda. Proponuję,
abyśmy wysłali maile jako fani TopGeara.

{ciach}
Ja jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:13, RX-8 napisał:

Panowie, mam propozycję. Na stronie TopGear, konkretnie w tym newsie http://www.topgear.com/content/news/stories/1113/
jest podany adres e-mail, gdzie możemy wysyłać życzenia powrotu do zdrowia dla Hammonda. Proponuję,
abyśmy wysłali maile jako fani TopGeara. Niektóre z nich są publikowane na stronie, ale i tak
nie o to chodzi. Wyślijmy mail, w którym będą nasze adresy e-mail i ksywki, jako TopGear Fans
from gram.pl. Oczywiście, każdy może wysłać indywidualnego, ale taka "Zbiorowa" wiadomość chyba
też jest niezłym konceptem. Osobiście poczuwam się w obowiązku przesłania indywidualnego maila
- chociażby za te wszystkie razy gdy wybuchałem śmiechem za sprawą TG i Chomika - ale list
pod którym podpisało by się kilka osób to coś innego. Co wy na idee listu grupowego?

Czyli zbieramy e-mail''e i ty wyślesz tego maila? Nie lepiej napisać od całego forum gram.pl?
Też się zgadzam... Swietny pomysl :D Mam nadzieję, że nasz uczynek będzie najlepszym co możemy zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Martimat
> to jest odpowiedź na posta dodanego przez NyGgA MiLy
Panowie, tylko ja to zrobić od strony technicznej? Jedna osoba redaguje, ewentualnie ktos inny nanosi poprawki, potem zbieramy podpisy? Czy robimy konferencję GG lub na innym komunikatorze i obgadujemy całą sprawę "live"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:21, RX-8 napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Martimat
> to jest odpowiedź na posta dodanego przez NyGgA MiLy
Panowie, tylko ja to zrobić od strony technicznej? Jedna osoba redaguje, ewentualnie ktos inny
nanosi poprawki, potem zbieramy podpisy? Czy robimy konferencję GG lub na innym komunikatorze
i obgadujemy całą sprawę "live"?



Ale to wszystko na dziś czy ewentualnie jutro?Bo dziś to ja nie za bardzo.Ale pomysł z komferencja dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:21, RX-8 napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Martimat
> to jest odpowiedź na posta dodanego przez NyGgA MiLy
Panowie, tylko ja to zrobić od strony technicznej? Jedna osoba redaguje, ewentualnie ktos inny
nanosi poprawki, potem zbieramy podpisy? Czy robimy konferencję GG lub na innym komunikatorze
i obgadujemy całą sprawę "live"?


słuchaj swoje maile wyslemy na np. twojego (zaufam ci) a ty je dopiszesz do maila; co do samej treści - propozycję trzeba napisać tu na forum (w końcu to nie offtop tak całkowicie- tylko temat o topgear); i ewentualne poprawki się zasugeruje (dopisując też tu) - a poniewaz ty wpadłeś na ten pomyśł pierwszy, to myślę że ty będziesz miał ostatnie słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Jestem całkowicie za, z wielką chęcią dołącze się do tych życzeń. Coś niesamowitego, żeby tak doświadczonemu prezenterowi pod okiem najlepszych specjalistów zdarzył się tak straszny wypadek. W razie czego mój mail unpredictable.shell@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja się wezmę jeszcze dzisiaj za pisanie i wrzucę wersję beta do topicu, a jutro po naniesieniu poprawek ustalimy od kogo jest wysyłany i resztę szczegółów. Zgadzacie się na taki układ? Aaaa, i czy mam pisać jako "We" czy jako "I" a potem się podpisze każdy indywidualnie, jakby to on pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:28, RX-8 napisał:

No dobra, to ja się wezmę jeszcze dzisiaj za pisanie i wrzucę wersję beta do topicu, a jutro
po naniesieniu poprawek ustalimy od kogo jest wysyłany i resztę szczegółów. Zgadzacie się na
taki układ? Aaaa, i czy mam pisać jako "We" czy jako "I" a potem się podpisze każdy indywidualnie,
jakby to on pisał?


Lepiej chyba będzie, jak napisze się wersje "we" - dzięki temu wyrazi się naszą solidarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:28, RX-8 napisał:

No dobra, to ja się wezmę jeszcze dzisiaj za pisanie i wrzucę wersję beta do topicu, a jutro
po naniesieniu poprawek ustalimy od kogo jest wysyłany i resztę szczegółów. Zgadzacie się na
taki układ? Aaaa, i czy mam pisać jako "We" czy jako "I" a potem się podpisze każdy indywidualnie,
jakby to on pisał?


hmm - raczej "we" a w podpisie każdy z osobna - ksywka czy imię? (z mailem oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wielcy moderatorzy - może da rady załatwić - że wysłane to będzie także z pozdrowieniami od redakcji - dzięki której istnieje to forum - z ich meila (cdp) może nawet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:32, Martimat napisał:

hmm - raczej "we" a w podpisie każdy z osobna - ksywka czy imię? (z mailem oczywiście)


Najlepiej będzie wyglądać imię, a obok tego ksywka wraz z mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 21:32, Martimat napisał:

hmm - raczej "we" a w podpisie każdy z osobna - ksywka czy imię? (z mailem oczywiście)


Najlepiej będzie wyglądać imię, a obok tego ksywka wraz z mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować