Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 18:25, WorldWar3PL napisał:

Nie działa ani w FF, ani w IE ani w operze. Jakieś pomysły ?


Dokładnie tak jak metalman mówi, musisz mieć najnowszego WMP (czyli 10 jeśli się nie mylę). Na stronie jest embed własnie w WMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 18:32, RX-8 napisał:

Mam FF, mam WMP 10 i zawiesza mi przeglądarkę :/ Nie wiem czemu tak się dzieje... Ale nie chodzi
tutaj o to, czy sie ma czy nie ma WMP10.


W takim razie pojęcia nie mam czemu tak się dzieje... u mnie na Firefoxie ładnie otwiera embed z filmikiem i po chwili buforowania mogę sobie go obejrzeć. (z początku Noscript zablokował skrypt i film się nie ładował, ale po odblokowaniu wszystko śmiga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W faktach na TVN był reportarz o wypadku Hammonda
jak ktoś nie widział a ma tvn24 to radze oglądac magazyn24 godziny tam powinien byc ten reportarz i te program zaczyna się o 21.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 19:28, mike91 napisał:

W faktach na TVN był reportarz o wypadku Hammonda
jak ktoś nie widział a ma tvn24 to radze oglądac magazyn24 godziny tam powinien byc ten reportarz
i te program zaczyna się o 21.00


Oglądałem... I nie ukrywam, że jest mi przykro. Ciekawo czy samochód z napędem rakietowym kręcili na potrzeby Top Gear? Kurcze, naprawdę mi szkoda faceta... Mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 19:28, mike91 napisał:

W faktach na TVN był reportarz o wypadku Hammonda
jak ktoś nie widział a ma tvn24 to radze oglądac magazyn24 godziny tam powinien byc ten reportarz
i te program zaczyna się o 21.00

Też oglądałem i cyba się popłacze.. TOP GEAR musi składać się z tych trzech prezenterów bo jak jeden odpadnie to już nie będzie to samo... Bardzo smutno, że coś takiego się wydażyło. Dotychczas go nie doceniałem i wolałem Clarksona, ale tym co zrobil pokazal mi co dla niego znaczy motoryzacja. Ja to bym na tym temacie założył czarną wstążkę (albo szarą, bo w końcu zyje, ale jest w bardzo ciężkim stanie)... Wiem, że nierealne, ale pomysł niegłupi. Szkoda, że nie mam takich mozliwości, ale dopóki nie wyzdrowieje, co by było bardzo dobrą wiadomoscią, nie będę żartował i robil wybryków na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 19:30, pitel napisał:

Mam nadzieję, że Hammond wygra walkę o życie. Podobno jest w ciężkim stanie.


Jest ciezko ale stabilnie. Hamster narazie polezy w szpitalu ale powinno byc juz tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe wieści.
Hammond ma obrażenia mózgu, dodatkowo znalazłem na bbc to...
""At the moment we are not sure if he is going to live or die. His children are very confused," he said." .. przykre..
Lekarze są optymistycznie nastawieni do sprawy i wierzą, że Hammond z tego wyjdzie
http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/north_yorkshire/5367616.stm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, że gość wyzdrowieje. Był całkiem spoko.. eee... co ja gadam, JEST spoko i mam nadzieję, że jeszcze dłuuuugo będzie. Trzymaj się, Hamster!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 20:11, WąChU napisał:

Tu macie troszke wiadomosci o nim http://moto.onet.pl/1360826,2217,artykul.html


Hmm... Tak naprawdę, to nic nowego tutaj nie ma, zresztą, przed chwilą dostaliśmy garść innych, nowszych i niestety- gorszych informacji. "Poważny uraz mózgu"- to nie brzmi najlepiej. Z Hamstera może zostać roślina- tfu- odpukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO?!?!Hamster uległ wypadkowi?O Boże,oby mu nic nie było.Jak czytałem posta WorldWar3PL,ma obrażenia głowy.Próbował bić rekord prędkości czy co?Przecież 300mp\h to grubo ponad 500 km\h.Ale znając jego wyczyny z Brainiaca szybko wróci do zdrowia.I tego mu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 20:27, NyGgA MiLy napisał:

CO?!?!Hamster uległ wypadkowi?O Boże,oby mu nic nie było.Jak czytałem posta WorldWar3PL,ma
obrażenia głowy.Próbował bić rekord prędkości czy co?Przecież 300mp\h to grubo ponad 500 km\h.Ale
znając jego wyczyny z Brainiaca szybko wróci do zdrowia.I tego mu życzę.

Nie grubo powyżej 500, ale ponoć prawie 500km/h. Ale co to ma za znaczenie przy tej pedkości, a co najgorsze Hammond powtarzal tą próbę dla dodatkowych ujęć (zdjęć). Jeszcze raz, Boże bądź z nim i dobowadź go do zdrowia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować