Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony vs Microsoft vs... Capcom?

22 postów w tym temacie

Capcom na swoim gruncie to kicha może byc. Jak prezentowali DMC4 na targach i jeden z capcomu grał na Easy z Dante to przegrał przed ogromną publicznością. Co gościu musiał mieć wtedy za wstyd ehhh. No ale zobaczymy ja tam nie obstawiam żadnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:02, Vernio napisał:

Mnie zastanawia tylko jedno. Na jakiej konsoli będą grać?^^



A kto powiedział że na konsoli :P? Gra pierwotnie wyszła na automaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:02, Vernio napisał:

Mnie zastanawia tylko jedno. Na jakiej konsoli będą grać?^^


Każdy na swojej. :D Obstawiam zwycięstwo MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony! Sony! Sony!
Capcom będzie troszkę gorsze od Sony, a obie firmy wgniotą Microsoft w ziemię!
widziałem reklamę/informację właśnie o tym że odbędą się eliminację ale tylko w szeregach Sony, w Microsofcie nic nie słychać PLAYSTATION3 RULES!!! Xbox Losseerrr ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:02, Vernio napisał:

Mnie zastanawia tylko jedno. Na jakiej konsoli będą grać?^^


Zapewne na automatach ;)

Co do obstawiania zwycięzcy... cóż, nie wiem kto tak naprawdę wygra, jeśli wygra Capcom wszyscy stwierdzą "meh... przecież oni od lat nad tym ślęczą, musieli się czegoś nauczyć" a jeśli sony lub ms...
Fanboy battle round 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SONY! Mam nadzieje że sony wygra, choć z Capconem będzie trudno... też jestem za tym że ms będzie zmiażdżone bez problemu (ironia że prawie każdy komentarz o tym wspomina :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj, będzie zacięta batalia ;D

Kurcze, gdyby więcej było tego typu sytuacji, byłoby naprawdę wesoło. Ot, przedstawiciele dwóch konkurujących ze sobą firm - Sony i Microsoft, a dodatkowo jeszcze Capcom rywalizują w jednej grze - będzie zabawa na całego! Mam nadzieję, że znajdą się w sieci filmiki z tego pojedynku... w zasadzie to chyba Capcom ma największe szanse na wygranie - ale różnie to już bywało :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się ta potyczka zapowiada. Ciekawe kto wygra, teoretycznie największe szanse ma Capcom. No nic mam nadzieje, że napiszecie coś o tym pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować