Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkiego co najpiękniejsze na te święta życzy gram.pl i...

130 postów w tym temacie

Nie działa mi filmik :( Mam najnowszego flasha (wersja 10.0.15.3, pod firefoxem 3).

Ale za ''pisemne'' życzenia dziękuję i życzę Waszemu serwisowi, by się dalej rozrastał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skory wy składacie nam, to my musimy złożyć wam. :D

Tak więc życzę wam wesołych, pogodnych, rodzinnych i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;)
Tradycyjnie może: zdrowych, wesołych całej ekipie i wszystkim gramowiczom, Roadrunner''ów* pod choinką (jak się zmieszczą), Microsoftu, EA, Blizzarda, Ubi i co tam jeszcze na własność i w ogóle wszystkiego naj. No i udanej imprezy noworocznej ;)

* http://pl.wikipedia.org/wiki/Roadrunner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zycze wesolych swiat itd bo to nudne. Zycze wszystkim graczom aby nowy rok i wszystkie nastepne byly lepsze niz ten, bo ten rok... byl po prostu zalosny dla rynku gierkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:34, Zychu-maniak napisał:

> To jest jakaś kpina - ile te filmiki się buforują.

Mi się filmik 1h wczytywał, ale w te święta trzeba na takie rzeczy przymykać oko i się
cieszyć z tego ze ładne życzenia złożyli. :)


To się ciesz, bo mnie się pojawia okno, żeby ściągnął najnowszą wtyczkę flasha. Tak, mam najnowszą, a okno nadal się pojawia. :D

O, widzę, że Zegosz ma to samo...

-----------

Wesołych Świąt!

Niechaj nowonarodzony Chrystus napełni Was Miłością i Pokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:17, Vojtas napisał:

O, widzę, że Zegosz ma to samo...


Mi nawet okienko nie wyskakuje z prośbą o instalację nowszego flasha, po prostu białe pole :/ Po kliknięciu prawym myszy w miejsce, gdzie powinien być player informacja, że film niewczytany.

A pod Windowsem działa (używam Linuksa). Gram.pl, czyżbyście życzenia kierowali jedynie do użytkowników Jedynego Słusznego Systemu? :P Tylko ten mi nie działa, nigdy wcześniej nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: na wideo.gram.pl też mi żaden filmik nie chodzi :/ youtube.com czy video.google.com działają bez zarzutu :/

Ale to nie popsuje mi świątecznego nastroju. Wesołych świąt jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:20, zegosz napisał:

A pod Windowsem działa (używam Linuksa). Gram.pl, czyżbyście życzenia kierowali jedynie
do użytkowników Jedynego Słusznego Systemu? :P Tylko ten mi nie działa, nigdy wcześniej
nie było problemów


Aha, o mnie pod Win nie działa właśnie. A najśmieszniejsze jest to, że przy niektórych filmach player się wyświetla. Nie wiem, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego Całej Ekipie Gram.pl jak i również Gramowiczom, oby najbliższy rok był sto razy lepszy od tego i oczywiście życzę Wesołych Świąt :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że taka praca w gram.pl to pewnie trochę ''nolife'' i ta wasza dzisiejsza awaria trochę was z rytmu i kalendarza wybiła, ale u mnie w rodzinie to dopiero w środę szukamy pierwszej gwiazdki, ale to pewnie przez przesunięcie czasowe, czy jakieś inne niepotrzebne zjawisko :P
Mimo wszystko dziękuję. Wesołych Świąt! Życzę całemu gram.pl lepszego światłowodu i optymalnych algorytmów.
Ps. Pozdrawiam tego pana co robił za statystę w CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować