Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilka pochwał pod adresem Chinatown Wars

19 postów w tym temacie

Ja tam chciałbym mieć możliwość zagrania w GTA IV :D. Handhelda żadnego pewnie nie będę miał nigdy, no, oprócz starego, dobrego GBA ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA LCS i VCS na psp mam. Ogolnie to posiadam wszystkie czesci gta na PC łacznie z IV na PS3. Kurde!!!!! Musze kupic jakiegos tam DS-a by przekonać się jakie jest Chinatown Wars :/ okey....w drodze wyjątku.
Modle sie jednak by pewnego pieknego dnia nie musiał kupic Wii, by pograc w kolejna czesc GTA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na DS lepsza od wersji na PSP? To rzeczywiście może się udać - jeśli gra będzie ciekawsza i bardziej różnorodna od produkcji z serii GTA na PSP, DS-owcy będą mieli powód do nabijania się z posiadaczy przenośnej konsoli Sony. ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gta na psp jest w 3D ma ladna grafe i ogolnie OWNUJE a nie takie gowno z góry no wezcie przestancie ;) PSP wymiata w handheldach i to bez dwóch zdan... a gry z NDS mozna grac na smiesznym emulatorze wystarczy troche checi i kupienie takiej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:27, Grubis napisał:

gta na psp jest w 3D ma ladna grafe i ogolnie OWNUJE a nie takie gowno z góry

Idąc dalej, najgorsza gra dostępna na 360/PS3 "ownuje" wszystko co wyszło na PSX (tak, łącznie z MGS1 czy Vagrant Story), bo ma ładną grafę. Ludzie, kiedy zauważycie, że grafika to nie wszystko? Meh, pewnie nigdy.

Dnia 23.12.2008 o 20:27, Grubis napisał:

PSP wymiata w handheldach i to bez dwóch zdan...

Czym wymiata, nie licząc tej śmiesznej grafiki (która i tak jest szpetna, a na NDS przynajmniej twórcy idą w stronę ładnego 2D). Bo NDS lepiej się sprzedaje, ma gry z lepszymi ocenami w magazynach i portalach (ergo - lepsze gry), plany na przyszłość, co oznacza wyższość tej konsoli nad PSP.

Dnia 23.12.2008 o 20:27, Grubis napisał:

na smiesznym emulatorze wystarczy troche checi i kupienie takiej gry ;)

Emulatorze? Pardą, ale pierwsze słyszę. Jeżeli emu jest na PC (na innej platformie nie ma szczególnego sensu z oczywistego względu - brak odpowiednika touchscreena), to już zawodzi podwójnie. Po pierwsze, PC naprawdę nie weźmiesz w kieszeń i nie pograsz w pociągu. Po drugie, nawet myszka nie jest tak dokładna jak touchscreen i rysik.

Aha, miałem zarówno PSP jak i NDS, więc ślepoty niech mi nikt nie zarzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I DS się kiedyś znajdował w mej zacnej kolekcji elektroniki. Z tego co pamiętam (oj dawno to było...) zrezygnowałem z niego bo nic wyjątkowo zachwycającego w nim nie znalazłem, szczególnie, że na tej konsoli można było tylko grać i, jak to u Nintendo bywa, w nie najlepszej oprawie graficznej. Zasmakowałem PSP, którego walorem była ''otwartość'' na własne modyfikacje, duża przekątna i wielozadaniowość, by w końcu przesiąść się na iPod Touch, który jest hybrydą obydwu urządzeń i jak dla mnie jest to świetna zabawka, którą można zrobić wszystko. Osobom które nie mają Toucha mogę tylko powiedzieć jak nowatorskie i zaskakujące są gry takie jak: iGolf, iBasketball, iBasball, iBowl. Bez wątpliwości stwierdzam, że iPod dorównał konsoli Sony.
Nie sądzę, żeby jakakolwiek gra na DS'a pobiła względem jakości swojego brata/siostrę z innej platformy. Bo niby jak normalnie można grać jak trzeba się gapić na dwa ekrany, a w dodatku na jednym coś paluchem wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę czekam najbardziej, miała wyjść w grudniu. Bardzo cierpiałem, ale na szczęście pocieszam się starymi grami i prawie bez bólu przechodzę przez ten okres w moim życiu.

Bardzo ładna okładka, ale nie podoba mi się napis "chinatown wars"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam żeby to była tylko propaganda. Kto ajk kto, ale jak rockstar wydaje GTA to raczej wywiązuje się z obietnic.

PSP miażdży DSa? jak dla mnie plusami psp są tylko grafika i gałka analogowa. Gier godnych [mojej] uwagi jest dosłownie kilka a na DSa wyszło mnóstwo ciekawych gier wykorzystujących ekran dotykowy i mikrofon [już się boję co zrobią z kamerą na DSi]. Gry z PSP są wtórne, wszystko można było zobaczyć gdzie indziej, DS jest innowacyjny. Pograjcie w Elite Beat Agents, Ninja Gaiden czy Laytona. Dzięki temu zaczynasz mysleć całkowicie inaczej. Trzeba zdmuchnąć świeczki w Zeldzie? Dmuchasz w konsolkę i gasną. Można się przyczepić że to tylko niepotrzebne bajery, ale takich rozwiązań jest naprawdę sporo. Trochę brakuje jednak gier wykorzystujący "normalne" sterowanie, ale Castlevanie, Mario czy chociaż Contra. A żebyście widzieli jaką sensację wywołuje w szkole Nintendogs ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w Liberty City Stories i Vice City Stories - Rockstar naprawde rzadzi rowniez na handheldach i dla tej gry bedzie warto kupic NDSa! Szczegolnie, ze coraz tanszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że Grand Theft Auto: Chinatown Wars będzie najgorętszą i najchętniej kupowaną grą na DS-a tego roku. Wielkie miasto do dyspozycji i prawdopodobnie bardzo wysoka grywalność na pewno przyciągnie bardzo wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować