Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rok 2009 - jaki będzie?

95 postów w tym temacie

Ech, ci analitycy - gadają, by gadać. Z wymienionych tytułów prywatnie czekam tylko na Starcraft 2. Chciałbym też zobaczyć - w końcu - nowego Splinter Cella. I pytanie z gatunku tych o sens życia - co to jest UFC?

Osobiście na listę dorzuciłbym Heavy Rain, Dawn of War 2, Dragon Age i A Vampyre Story. I [U]być może[/U] Deus Ex 3 - choć tu nie jestem pewien, czy gra ukaże się w 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:16, Fomorian napisał:

Ech, ci analitycy - gadają, by gadać. Z wymienionych tytułów prywatnie czekam tylko na
Starcraft 2. Chciałbym też zobaczyć - w końcu - nowego Splinter Cella. I pytanie z gatunku
tych o sens życia - co to jest UFC?

Osobiście na listę dorzuciłbym Heavy Rain, Dawn of War 2, Dragon Age i A Vampyre Story.
I [U]być może[/U] Deus Ex 3 - choć tu nie jestem pewien, czy gra ukaże się w 2009.



UFC-Ultmiate Fighting Championship - http://www.youtube.com/watch?v=LuZRjbGNffk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:32, Vued napisał:

A gdzie Mafia II i Empire Total War się pytam? Lista najbardziej oczekiwanych tytułów
2009 roku a największe hity się na niej nie znalazły...


ETW jest za trudna dla gramasów. Ona się może sprzedać b. dobrze jak na grę taktyczno-strategiczną, ale myślę, że większość się raczej na nią nie rzuci. To gra dla zupełnie innej publiczności. Zginie w natłoku konsolowej propagandy.

Zauważyłem, że na liście nie ma Heavy Rain - może to i dobrze, większa szansa, że wyjdzie na PC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to na gametrailers na forum jest zamieszczona chyba lista gier na 2009 jest w czym wybierać :D wiec ci co narzekają niech poszukają sobie listy i spiszą na co najbardziej czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu znowu inna subiektywna lista:
http://word-of-shadow.blogspot.com/2008/12/crimsons-2009-game-list.html

dla każdego coś miłego.

aha, i przestańcie do cholery pytać o gry, które chcielibyście widzieć na liście. To subiektywna lista kolesia. Jeśli chcecie inna listę, to sporządźcie ją sami dla siebie - będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:40, gogowitczak napisał:

> Heroes Of MIght and Magic VI

Chyba żartujesz xD. Jeszcze jedna cześć? Ile można!?

H 6 to tylko kwestia czasu... po za tym chciałbyś aby ten chłam 5 był ostatnią częścią ? Bo ja nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobre zestawienie. Ja czekam na God of War III i KillZone 2 wiem, że nie zagram, ale jestem ciekaw ja te produkcje zmieszają na rynku gier. Nowy Call of Duty od IW eh będzie na co czekać, ale jak pisałem nie zagram z żadnych tych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:16, Fomorian napisał:

Ech, ci analitycy - gadają, by gadać. Z wymienionych tytułów prywatnie czekam tylko na
Starcraft 2. Chciałbym też zobaczyć - w końcu - nowego Splinter Cella. I pytanie z gatunku
tych o sens życia - co to jest UFC?


Ultimate Fighting Championship® ignorancie! ;)))
Jak mogłeś tego nie wiedzieć, ech.

Dnia 24.12.2008 o 12:16, Fomorian napisał:

Osobiście na listę dorzuciłbym Heavy Rain,


Zrzutka na PS3? ;)

Dnia 24.12.2008 o 12:16, Fomorian napisał:

Dawn of War 2, Dragon Age i A Vampyre Story.


Ten ostatni się już ukazał, to Cenega robi "zzzzz".

Dnia 24.12.2008 o 12:16, Fomorian napisał:

Deus Ex 3 - choć tu nie jestem pewien, czy gra ukaże się w 2009.


Tym razem przeczucie masz słuszne. 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft 2 Wings of Liberty muszę mieć, potem F.E.A.R. 2, Mafia 2 ,może zobaczę Dawn of War.
Zobaczymy czy EA się wyrobi i wyda Dead Space 2 bo jak tak to DS2 będzie moim must have number 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:05, KazMeister napisał:

> dla mnie to powinien być jeszcze Diablo III
Diablo III niestety chyba nie wyjdzie w 2009 roku :(.A ja czekam na StarCraft II, Call
of Duty: Modern Warfare 2
Mam też chrapke na God of War III, ale niestety nie mam xboxa 360 ani ps3 :(

God of war 3 będzie tylko na PS3 :) Ale jestem strasznie zdołowany tym że nie ma tu Uncharted 2 no i Heavy Rain :( No i może Operation Flashpoint 2 czy tej Mafii 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z tej listy zapowiadają się oczywiście:
- Starcraft 2
- Call of Duty: MW2, aczkolwiek ostatni WaW był IMO słabiutki.
- Resident Evil 5
- TEKKEN 6
- God of War 3
- KillZone 2
- SC: Conviction

A ja, jako posiadacz konsoli SONY czekam na Heavy Rain, God of War 3, KillZone 2, Uncharted 2 i TEKKEN6. :) Chyba, ze jeszcze jakas gra mnie mile zaskoczy, na co czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na takie tytuły jak :

- God of War III
- Killzone 2
- Final Fantasy XIII
- Mafia II
- Uncharted 2

A takie drugoplanowe dla mnie tytuły to :

- Tekken 6
- Resident Evil 5
- Just Cause 2
- Bayonetta
- Beyond Good & Evil 2
- Heavy Rain

To te gry na ,które czekam i na pewno jest ich o wiele więcej ,ale po prostu jednych nazw nie pamiętam ,a o innych zapomniałem . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować