Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA będzie pokazywać 10 najładniejszych bramek z FIFA 09

17 postów w tym temacie

czepiacie się tego youtube''ie :P

ja lubię obie gry chociaż rzadko w nie gram ale tak co do tematu: ciekawy pomysł, wg mnie bardzo trafiony.
W przyszłości niech o też rozszerzą o 10 najdziwniejszych bramek (takie też się zdarzają w fifie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam, muszę sprostować swój komentarz. Zajrzałem na ten yotub''owski serwis z top 10 fifa ;)
taaak ,serwis już działa i nie tylko fify dotyczy ;) Jest to top 10 ale nie tylko bramek, choć one stanowią główną część filmu, ale także sytuacji w ogóle, śmiesznych, ciekawych, dziwnych i po prostu ładnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, ale IMO ciężko powiedziec, któr bramka akurat jest najładniejsza, bo to pojęcie względne. Jeden lubi jak akcja jest ładna, drugi strzał z dystansu, który odbije się od słupka, a trzeci zwykłą, prostą akcję, lecz niezwykle skuteczną.
No ale jak ktoś ma FIFA 09, to idea mu się powinna spodobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się tego youtube''ie. Jest dobrze. A jak według was ma być? Może bez apostrofa niby? Z chęcią bym sobie obejrzał najlepsze bramki choć nie jestem fanem gier o tematyce piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, owszem, sytuację ciekawe, bramki niektóre tylko ładne, nie chcę się chwalić, ale zdarzały się, że znacznie lepsze strzelałem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, gdyby EA szarpnęło się na materialną nagrodę, to byłbym zaskoczony. Miło na dodatek. Ale tak przecież być nie może, bo "taką mamy politykę". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest to jakieś urozmaicenie i motywacja do spędzenia kolejnych godzin zagrywając się w ową grę. :P

PS Zrobili literówkę i od razu wszyscy będziecie się na nich wyżywać ? Każdemu się zdarza, więc nie widzę tutaj niczego tragicznego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze! Świetna inicjatywa, gracze na pewno się ucieszą, będzie można powiedzieć kumplowi: "Patrz, a moja brama to jest na youtube''ie i na stronce EA". pewno rozpocznie to rywalizację między graczami na najpiękniejszą bramkę. Mogę się założyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować